پیاده سازی سایت سازمانی دانشگاه بینالود مشهد

پیاده سازی سایت سازمانی دانشگاه بینالود توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی شده است.

Web Design of Binaloud University

https://www.Binaloud.ac.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

پیاده سازی سایت سازمانی دانشگاه بینالود مشهد در سال 1400 توسط داده پردازی فراتک در شهر مشهد مقدس انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در  پیاده سازی سایت دانشگاه بینالود سعی گردیده است ظاهری سازمانی و در عین حال زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین دانشگاه بینالود مشهد لحاظ گردد.

آشنایی با دانشگاه بینالود مشهد

مؤسسه آموزش عالی بینالود مشهد از مهرماه سال 1384 و بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و زیرنظر مستقیم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در شهر مشهد مقدس با 68 دانشجوی جوان و سرزنده، مسیر آموزش عالی را با اساتید و کارکنانی تلاشگر آغاز نمود و در حال حاضر با حدود سه هزار دانشجو در 31 رشته - گرایش در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در زمینه های فنی و مهندسی، معماری و شهرسازی، حسابداری، مدیریت، تربیت بدنی، زبان انگلیسی، کشاورزی و منابع طبیعی فعالیت خود را همچنان پرشور، ادامه می دهد.

درباره پیاده سازی سایت دانشگاه بینالود مشهد

پیاده سازی سایت سازمانی دانشگاه بینالود مشهد یکی دیگر از نمونه کارهای شرکت فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در پیاده سازی سایت سازمانی دانشگاه بینالود مشهد سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای پیاده سازی سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.
در طراحی سایت دانشگاهی بینالود مشهد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت دانشگاه بینالود بکار گرفته شده است می توان به Bootstrap ،Asp.net ،jQuery ،HTML ،CSS3 و JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.