طراحی وب سایت سازمانی دانشگاه اسرار توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد پیاده سازی شده است.

Web Design of Asrar University

https://www.asrar.ac.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

پیاده سازی سایت سازمانی دانشگاه اسرار مشهد در سال 1401 توسط داده پردازی فراتک در شهر مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در  پیاده سازی وب سایت دانشگاه اسرار سعی گردیده است ظاهری سازمانی و در عین حال زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین دانشگاه اسرار مشهد لحاظ گردد.

درباره دانشگاه اسرار مشهد

مؤسسه آموزش عالی اسرار تحت قانون تأسیس مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در سال 1386 با کسب مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمینه فنی و مهندسی فعالیت خود را با پذیرش دانشجو از طریق سازمان سنجش و آموزش کشور آغاز کرد.

کلیه دانشجویان از مرحله ثبت نام تا مرحله فراغت از تحصیل از نظر آموزشی، فرهنگی، انضباطی و پرداخت شهریه تابع مقررات مصوب شورای انقلاب فرهنگی و وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری می باشند. در حال حاضر این مؤسسه در دوره های کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی در رشته هایی چون عمران، کامپیوتر، برق، ساختمان، انرژی صنایع، معماری، حسابداری، آسیب شناسی ورزشی و تمرینات اصلاحی و مدیریت دولتی از طریق کنکور سراسری دانشجو می پذیرد و در جهت ارتقاء شاخص های علمی فرهنگی و تأمین نیروی انسانی آینده کشور تلاش می کند.

آشنایی با طراحی وبسایت سازمانی دانشگاه اسرار مشهد

پیاده سازی وب سایت سازمانی دانشگاه اسرار مشهد یکی دیگر از نمونه کارهای شرکت فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در پیاده سازی سایت سازمانی دانشگاه اسرار مشهد سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای پیاده سازی سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.
در طراحی سایت دانشگاهی اسرار مشهد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت دانشگاه اسرار بکار گرفته شده است می توان به Bootstrap ،Asp.net ،jQuery ،HTML ،CSS3 و JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: سفارش سایت

اطلاعات تماس دانشگاه اسرار مشهد

  شماره تماس : 051-38661770

  وب سایت: https://www.asrar.ac.ir

  آدرس ساختمان شماره 1: مشهد، بلوار معلم - معلم 69

  آدرس ساختمان شماره 2: مشهد،بلوار آموزگار،آموزگار66