وب سایت احسان ماندگار نور یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد مقدس صورت پذیرفته است.

Web Design of Ehsan Mandegar Noor

http://www.ehsanmandegarnoor.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت سازمانی احسان ماندگار نور در سال 1391 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی وب سایت احسان ماندگار نور سعی گردیده است ظاهری زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین این شرکت و ارگان سازمانی لحاظ گردد.

در مورد احسان ماندگار نور

شرکت احسان ماندگار نور در سال 1390 فعالیت خود را آغاز نمود و در سال 1391 به صورت رسمی به ثبت رسید.

عمده فعالیت شرکت در زمینه اقتصادی، خدماتی و فرهنگی می باشد و در این راستا به ارائه خدماتی از قبیل مدیریت تالار بزرگ همایش های نور، مدیریت زائر سرا و باغ اداره کل، مدیریت مجموعه های اقامتی اوقاف و قرارداد جهت تأمین نیرو برای ادارات و موسسات مختلف و ... مشغول می باشد.

شایان ذکر است که این شرکت طی دو سال گذشته با استخدام 40 نفر نیرو در بخش های مختلف در زمینه اشتغالزایی نیز موثر بوده است.

درباره طراحی وب سایت سازمانی احسان ماندگار نور

طراحی وب سایت شرکت احسان ماندگار نور که نمونه ای از طراحی سایت در مشهد از شرکت داده پردازی فراتک به شمار می رود، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی سایت این شرکت سعی گردیده است از آخرین و جدیدترین تکنولوژی های روز در زمان طراحی بهره برده شود.

در طراحی سایت فرهنگی مذهبی احسان ماندگار نور، امکانات فنی خاص و ویژه ای طبق درخواست مسئولین این شرکت طراحی و پیاده سازی گردیده است. در طراحی سایت احسان ماندگار نور سعی گردیده است تا به بهترین شکل، کاربر بتواند با سایت ارتباط برقرار کند و از اطلاعات و اخبار موجود در سایت استفاده نماید.

در طراحی سایت احسان ماندگار نور از زبان برنامه نویس استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی احسان ماندگار نور بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.