سایت بیمارستان خیریه موسی بن جعفر (ع) مشهد یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Charity Hospital Musa ibn Ja'far Web Design

http://www.msjhospital.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت بیمارستان خیریه موسی بن جعفر (ع) در سال 1390 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت بیمارستانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی وب سایت بیمارستان موسی بن جعفر (ع) مشهد سعی گردیده است ظاهری زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین این بیمارستان خیریه لحاظ گردد.

در مورد بیمارستان خیریه موسی بن جعفر (ع)

بیمارستان خیریه موسی بن جعفر(ع) در سال 1342 در ظل توجهات حضرت حق و صاحب اسم متبرکش با همت افراد خیر بخصوص مرحوم حاج سیدحسن صاحبکار این شخص وارسته، نیکوکار، مدبر در خیابان امام رضا (ع) به صورت درمانگاهی به نام درمانگاه موسوی شروع به کار نمود. زحمات این مرد بزرگوار بود که امروزه چنین مجموعه عظیمی را شاهد هستیم.

با همین نگرش والای انسانی این درمانگاه در سال 1371 با همت بالای عزیزان خیر استعانت از باریتعالی و ظل توجهات صاحب اسمش حضرت موسی بن جعفر (ع) و زیر سایه آن امام همام, امام رضا (ع) با 300 تخت خواب در محل فعلی بیمارستان شروع به کار نمود.

رسالت این بیمارستان از همان ابتدا ارتقای سطح درمانی شهر مقدس مشهد و بلاخص افراد نیازمند جامعه بوده است این مرکز با تلاش مضاعف خیرین بزرگوار و مسئولین محترم آن توانست اورژانس و بخشهای عمومی شامل زایشگاه، جراحی عمومی, جراحی زنان, جراحی اعصاب, زنان و زایمان و همچنین بخشهای ویژه ای مثل ICU,CCU,NICU و دیالیز و اطفال را به صورت فعال در آورد.

همچنین این بیمارستان جزء پیشگامان در امر جراحی قلب باز در سطح استان خراسان بود و در این اواخر شاهد پشتکار و تلاش مسئولین و دست اندرکاران محترم این مرکز هستیم تا شاهد راه اندازی بخش  آنژوگرافی باشیم.

به هرحال متولیان این مرکز درمان خیریه بدان امید هستند که بتوانند در راستای ارائه خدمات درمان تخصصی و فوق تخصصی خود در بخش ها کلینیک و پاراکلینیک و در چهار چوب قوانین وزارت بهداشت و درمان کشور و در جهت بهبود مستمر کیفیت با هدف ارتقاء سطح سلامت بیماران محترم شامل زائران و مجاوران عزیز و همچنین قشر نیازمند و کم درآمد جامعه گامهای بلندی بردارد.

درباره طراحی وب سایت بیمارستان خیریه موسی بن جعفر (ع)

طراحی وب سایت بیمارستان خیریه موسی بن جعفر(ع)  که نمونه ای از طراحی سایت در مشهد از شرکت داده پردازی فراتک به شمار میرود، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی سایت این بیمارستان خیریه سعی گردیده است از آخرین و جدیدترین تکنولوژی های روز در زمان طراحی بهره برده شود.

در طراحی وب سایت بیمارستان موسی بن جعفر(ع) مشهد ، امکانات فنی خاص و ویژه ای طبق درخواست مسئولین این بیمارستان طراحی و پیاده سازی گردیده است. در طراحی سایت بیمارستان خیریه موسی بن جعفر(ع) سعی گردیده است تا به بهترین شکل، کاربر بتواند با سایت ارتباط برقرار کند و از اطلاعات و اخبار موجود در سایت استفاده نماید.

در طراحی سایت بیمارستان موسی بن جعفر(ع) از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی بیمارستان موسی بن جعفر(ع) بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.