وب سایت سازمانی اپال پارسیان سنگان توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد مقدس طراحی شده است

web design of Appal Parsian Sangan

https://www.opsim.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت اپال پارسیان سنگان توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد مقدس و در سال 1401 صورت پذیرفته است و هنگام پیاده سازی این وب سایت تلاش شده تا تمامی نیازهای مدیران این مجموعه در بهترین حالت به مرحله اجرا درآیند.

اطلاعاتی درباره اپال پارسیان سنگان

شرکت اپال پارسیان سنگان زیر مجموعه هولدینگ سرمایه گذاری پارسیان، در سال 1394 در راستای خصوصی سازی بخش های دولتی، 60 درصد از سهام ایمیدرو را در بهره برداری و توسعه کارخانه کنسانتره 2.6 میلیون تنی در جوار مجتمع سنگ آهن سنگان جهت توسعه و سرمایه گذاری در حوضه فولاد کشور خریداری نمود و با اعتبار خویش عمليات اجرايي ساخت کارخانه گندله سازی 5 میلیون تنی را از  ارديبهشت سال 1395 آغاز  و در سال 1398 به بهره برداري رساند و در حال حاضر در حال تکمیل پروژه کنسانتره 2.4 میلیون تنی می باشد.
محصولات اين شركت شامل کنسانتره و گندله آهن مي باشد كه تولید کنسانتره آن با ظرفيت اسمي 2.6 میلیون تن در سال و گندله سازی با تولید 5 میلیون تن در سال آغاز به فعاليت نموده است. کنسانتره تولیدی این شركت جهت خوراک کارخانه گندله سازی 5 میلیون تنی استفاده می شود و کارخانه گندله سازی علاوه بر مصرف کنسانتره تولید خود شرکت با توجه به ظرفیت موجود از کنسانتره خریداری شده از سایر شرکت ها نیز جهت تولید گندله استفاده می نماید و گندله تولیدی جهت تکمیل زنجیره تولید فولاد مورد استفاده قرار مي گيرد.
مشتريان شركت اپال پارسیان با توجه به محصول توليدي آن در حال حاضر شرکت های تولید فولاد در سراسر کشور از جمله، فولاد سبزوار، فولاد خوزستان و ... مي باشد.  
تامين كنندگان اصلي شركت شامل تامين كنندگان مواد اوليه ، منابع انسانی و کالاها و قطعات یدکی مي باشند.

درباره طراحی وب سایت سازمانی اپال پارسیان سنگان

پیاده سازی سایت سازمانی اپال پارسیان سنگان یکی دیگر از نمونه کارهای شرکت فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت معدن و صنایع معدنی سعی شده از آخرین تکنولوژی های به روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت سازمانی، شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی وب سایت سازمانی اپال پارسیان سنگان از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی اپال پارسیان سنگان به کار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML ,CSS ,Bootstrap, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: سفارش سایت