وب سایت انجمن بین المللی راه به زیستن توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

International Association of Way To Living Web Design

http://www.behzistan.net/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

انجمن بین المللی راه به زیستن یکی از انجمن های فعال در زمینه رفع مشکلات اجتماعی و آسیب های فرهنگی در کشور میباشد که طراحی انجمن بین المللی راه به زیستن در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت انجمن بین المللی راه به زیستن سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این انجمن در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد انجمن بین المللی راه به زیستن

«انجمن بین ‌المللی راه به زیستن» به عنوانی سازمانی مردم نهاد (N.G.O) که میتوان آن را « خیریه ‌ای فرهنگی و اجتماعی» نامید، در اردیبهشت ماه سال 1375 با عنوان «کلاس به زیستن» در منزل مدیر عامل انجمن، آغاز به کار کرد. این کلاس در دوازدهم هر ماه با حضور جمعی از دوستان و علاقمندان برگزار میگردید و در تلاش بود تا با طرحهای مختلف از جمله نوشتن خلاصه کتاب و ارائه کنفرانسهای گوناگون و… اجتماع سالم و آگاهی را ایجاد نماید، بطوریکه پس از مدت کوتاهی، به دلیل تاثیرگذاری بالا جمع کثیری از افراد جامعه را در برگرفت.

با توفیق الهی و با تجربه «از تو حرکت، از خدا برکت»، این کلاس به عنوان حرکتی خیریه ‌ای و با سرمایه ‌گذاری شخصی گسترش یافت، تا جایی که با تاسیس کتابخانه و بسیاری طرحهای ابتکاری، این اجتماع کوچک به اجتماعی بزرگ بدل گردید و ناگزیر به اجاره مکان برای تعقیب اهداف خود شد. با شروع فعالیت انجمن در مکانی رسمی، این حرکت با فراز و نشیب ‌های زیادی روبرو بوده است اما به برکت الهی و گامهای اعضای نیک خود، همچنان به روی پای خود ایستاده است.

اکنون پس از 20 سال فعالیت با نیتی الهی و با هزینه شخصی، «کلاس به زیستن» به عنوان یک «سازمان مردم نهاد» (N.G.O) و با نام «انجمن بین ‌المللی راه به زیستن» (B.I.O)  همچنان در تلاش است تا با پرداختن به گرسنگی معنوی جامعه، فاصله طبقاتی مردم را چه به لحاظ مادی و چه به لحاظ معنوی کاهش داده و با توسعه «سرمایه اجتماعی» ، جامعه را از کثرت به وحدت سوق دهد.

درباره طراحی وب سایت انجمن بین المللی راه به زیستن

طراحی سایت انجمن بین المللی راه به زیستن یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت راه به زیستن سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود.

در طراحی سایت راه به زیستن از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت راه به زیستن از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت راه به زیستن بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.