طراحی سایت اتحادیه ابزار یراق و مصالح ساختمانی خراسان رضوی

وب سایت سازمانی اتحادیه ابزار یراق و مصالح ساختمانی شهرستان طرقبه شاندیز یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Torghabeh and shandiz material construction and building union web design

http://www.asnafb.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت سازمانی اتحادیه مصالح ساختمانی طرقبه شاندیز در سال 1390 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی وب سایت اتحادیه مصالح ساختمانی طرقبه شاندیز سعی گردیده است ظاهری زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین و مدیران این اتحادیه طراحی و پیاده سازی گردد.

در مورد سایت اتحادیه ابزار یراق و مصالح ساختمانی شهرستان طرقبه شاندیز

به منظور تعیین سرنوشت حرفه ای امور مصالح ساختمانی در شهرستان و ساماندهی و تصمیم گیری و برنامه ریزی و حل مشکلات اجرایی و ایجاد و حفظ هماهنگی بین اعضاء و دفاع از منافع مشروع و قانونی آنان و بهره برداری شایسته و بهینه از کلیه ظرفیتهای موجود صنعتی و نیروی انسانی و ارتباط منطقی و هماهنگی و همکاری با  وزارتخانه ها و سایر دستگاههای اجرایی، موسسات،  تشکل های  تخصصی،  اتحادیه ابزار یراق و مصالح ساختمانی به استناد بند (ک) ماده (5) قانون اتاق بازرگانی و صنایع معادن ایران به عنوان تشکل غیر سیاسی و غیر انتفاعی مطابق مواد این اساسنامه تشکیل  گردید.

اتحادیه ابزار یراق و مصالح ساختمانی شهرستان بینالود (طرقبه شاندیز) از سال 1389 شروع به فعالیت نموده است.

درباره طراحی وب سایت اتحادیه ابزار یراق و مصالح ساختمانی شهرستان طرقبه شاندیز

طراحی وب سایت اتحادیه ابزار یراق و مصالح ساختمانی بینالود که نمونه ای از طراحی سایت در مشهد از شرکت داده پردازی فراتک به شمار میرود، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی این سایت سازمانی سعی گردیده است از آخرین و جدیدترین تکنولوژی های روز در زمان طراحی سایت بهره برده شود.

در طراحی وب سایت اتحادیه مصالح ساختمانی بینالود، امکانات فنی خاص و ویژه ای طبق درخواست مسئولین و مدیران این اتحادیه طراحی و پیاده سازی گردیده است. در پیاده سازی و طراحی سایت این اتحادیه سعی گردیده است تا به بهترین شکل، کاربر بتواند با سایت ارتباط برقرار کند و از اطلاعات و اخبار موجود در سایت استفاده نماید.

در طراحی سایت اتحادیه مصالح ساختمانی طرقبه شاندیز از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی اتحادیه مصالح ساختمانی طرقبه شاندیز بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.