اپلیکیشن معرفی شرکت و فروشگاه اینترنتی استار گالری توسط شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Design APP Star Gallery

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

فروشگاه اینترنتی استار گالری که بعنوان یکی از فروشگاه های معتبر اینترنتی فروش محصولات و کالای ساختمانی اعم از تجهیزات آشپزخانه، سینک، گاز، انواع چینی بهداشتی و دیگر محصولات ساختمانی در کشور می باشد و طراحی اپلیکیشن معرفی شرکت و فروشگاه اینترنتی استار گالری در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و این اپلیکیشن فروشگاهی یکی از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن فراتک به شمار می آید.

درباره فروشگاه کالای ساختمانی ستاره

کالای ساختمانی ستاره به مدیریت آقای احمد کرداری با ارایه طیف وسیعی از معتبر ترین برندهای صنعت ساختمان و همکاری با وارد کنندگان و توزیع کنندگان معتبر این صنعت سعی می کند تا گامی موثر در جهت برآوردن نیازهای مشتریان برداشته باشد. تمام تلاش ما فراهم کردن مرجعی کامل در صنعت کالای ساختمان است تا مشتری بتواند با مقایسه کالاهای مختلف در تصمیم گیری بهتر عمل کند . فروشگاه ستاره ایجاد چنین فضایی را رسالت خود می داند .

محصولات ارائه شده در این فروشگاه کالای ساختمانی ستاره عبارتند از: انواع کاشی و سرامیک، تجهیزات آشپزخانه مثل هود، سینک، گاز، انواع چینی بهداشتی، شیرآلات، تجهیزات گرمایشی و سرمایشی ساختمان و ابزار آلات که شما می توانید از طریق وب سایت فروشگاهی ستاره و  اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی استار گالری محصولات مدنظر خود را سفارش دهید.

درباره طراحی اپلیکیشن معرفی شرکت و فروشگاه اینترنتی استار گالری

طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی استار گالری یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن فراتک می باشد که این طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی اپلیکیشن تجهیزات ساختمانی استار گالری از جدیدترین تکنولوژی های روز برنامه نویسی موبایل دنیا در زمان تحویل اپلیکیشن بهره برده شده است، به طوری که این اپلیکیشن فروشگاهی موبایل از لحاظ طراحی گرافیکی و کدنویسی یکی از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن اختصاصی ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.