طراحی اپلیکیشن فروشگاهی فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت

اپلیکیشن فروشگاهی فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت توسط شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

eShop Hilla Market Design App

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت که بعنوان یکی از فروشگاه های معتبر اینترنتی فروش محصولات غذایی و ملزومات مورد نیاز افراد خانواده در کشور میباشد و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی هیلا مارکت در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و این اپلیکیشن فروشگاهی یکی از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن فراتک به شمار می آید.

در مورد هیلا مارکت

هیلا مارکت فروشگاهی است اینترنتی که با هدف ارائه کالاهای موجود در یک هایپر مارکت  شکل گرفته است. خرید از هیلا مارکت یکی از بهترین تجربه های خرید شما خواهد بود که تا کنون داشته اید. هیلا مارکت با انتخاب بهترین برندها در هر حوزه، کالاهای مطمئنی را به شما پیشنهاد می کنیم که به لحاظ کیفیت و قیمت اطمینان شما را جلب خواهند کرد.

مردم عزیز شهر مشهد می توانند با عضویت در هیلا مارکت نیازمندی های روزانه خود را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن درب منازل خود تحویل بگیرند. 

درباره طراحی اپلیکیشن فروشگاهی فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت

طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن فراتک می باشد که این طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی اپلیکیشن موبایل هیلا مارکت از جدیدترین تکنولوژی های روز برنامه نویسی تلفن همراه دنیا در زمان تحویل اپلیکیشن بهره برده شده است، به طوری که این اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی از لحاظ طراحی گرافیکی و کدنویسی یکی از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن اختصاصی ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.