اپلیکیشن فروشگاهی فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر توسط شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Design App of eShop MediaCenter

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

فروشگاه آنلاین اینترنتی مدیا سنتر که بعنوان یکی از فروشگاه های معتبر اینترنتی فروش، توزیع کالای چاپ دیجیتال و محصولات مرتبط در کشور می باشد و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی مدیا سنتر در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و این اپلیکیشن فروشگاهی یکی از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن فراتک به شمار می آید.

درباره فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر

فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر، به عنوان یک فروشگاه تخصصی در زمینه توزیع کالای چاپ دیجیتال و محصولات مرتبط فعالیت می کند. بیشتر مشتریان مدیا سنتر دفاتر فنی و چاپ دیجیتال، شرکتهای تبلیغاتی، عکاسی ها، لابراتوارها و تمام کسانی که در زمینه چاپ فعالیت دارند.

برخی از کالاهایی که در مدیا سنتر عرضه میگردد شامل موارد زیر می باشد.

انواع کاغذ رول و شیت، انواع فیلم لمینت گرم و سرد، لوازم و دستگاههای چاپ حرارتی، چسب دوطرفه، فوم برد و تخته شاسی، انواع جوهر پرینتر و پلاتر، انواع استند و لوازم قاب فنری، دستگاههای لمینیتور، پرینتر و پلاتر، دستگاههای برش رومیزی و طولی

درباره طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اینترنتی مدیا سنتر

طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن فراتک می باشد که این طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی اپلیکیشن محصولات چاپ و تبلیغات مدیا سنتر از جدیدترین تکنولوژی های روز برنامه نویسی تلفن همراه دنیا در زمان تحویل اپلیکیشن بهره برده شده است، به طوری که این اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی از لحاظ طراحی گرافیکی و کدنویسی یکی از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن اختصاصی ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.