تاثیر طراحی سایت پارچه فروشی در افزایش میزان فروش

از گذشته تا به الان صنعت پوشاک پیشرفت های زیادی داشته است. کسانی که در حوزه پوشاک و پارچه فعالیت می کنند می دانند که چرخه مالی این صنعت بسیار زیاد است. لباس جزو لوازم ضروری هر انسانی می باشد و نمی توان از آن براحتی چشم پوشی کرد. برای تهیه لباس، نیاز به پارچه داریم پس می توان گفت مواد اولیه لباس، پارچه است. اگر پارچه وجود نداشته باشد باید دنیای بدون لباس را تصور کنیم! در حال حاضر افراد زیادی به شغل پارچه فروشی مشغول هستند. این افراد می دانند برای اینکه در حوزه کاریشان پیشرفت کنند، نیاز به فروشگاه اینترنتی پارچه فروشی دارند. با طراحی سایت پارچه فروشی، می توانید یک تحول عظیم در شغل خود به وجود آورید. اگر شما پارچه فروش هستید و به طراحی سایت فروشگاهی پارچه فروشی نیاز دارید، پس تا آخر مطلب همراه ما باشید تا شما را در این زمینه بهتر راهنمایی کنیم.

چرا به طراحی سایت پارچه فروشی نیاز داریم؟ 

این روزها خریدهای اینترنتی، بیشتر از خرید های حضوری صورت می گیرد. مشاغل زیادی تمایل به تجارت آنلاین پیدا کرده اند. شما در هر زمینه شغلی (آموزشی، دامداری، کشاورزی، پوشاک، پارچه فروشی و مواد غذایی) شاهد سایت های مختلفی هستید.

به نظر شما چرا بیشتر مشاغل از سایت استفاده می کنند؟ آیا داشتن سایت می تواند روی فروش تاثیر بگذارد؟ برای پاسخ به این دو سوال ابتدا باید کاربرد اینترنت را بررسی کنیم که چرا اینترنت به وجود آمد؟ و چه ارتباطی بین اینترنت و سایت وجود دارد؟ اینترنت یک شبکه جهانی است که برای ارتباط بین کامپیوتر ها و دستگاه ها طراحی شده است.

در اینترنت مرز جغرافیایی مفهومی ندارد و می توان این ویژگی را مهم ترین دلیل ایجاد سایت برای کسب و کارها دانست. بعد از اینکه اینترنت در کل دنیا پیاده سازی شد و کامپیوترها توانستند با هم ارتباط برقرار کنند وب سایت به وجود آمد. وب سایت صفحات وبی هستند که با هم ارتباط دارند و در این صفحات می توان محتوای چند رسانه ای بارگذاری کرد.

وقتی که در حوزه های مختلف طراحی سایت انجام شد سبب شد افراد زیادی از اینترنت استفاده کنند. دلیل دوم فعالیت کسب و کارها در حوزه وب را می توان استفاده افراد از اینترنت دانست. پس می توان گفت کسب و کارها بخاطر دلایل زیر به تجارت آنلاین تمایل پیدا کرده اند.

 • فروش محصول به سراسر کشور و حتی خارج از کشور

 • معرفی بیشتر و بهتر محصول به مشتری

 • ظرفیت بارگذاری بیشتر محصول برای ارائه نسبت به مغازه یا فروشگاه

پس اگر شما فروشنده پارچه یا توزیع کننده پارچه در نقطه ای از کشور هستید و نیازمند گسترش فعالیت خود در زمینه فروش پارچه می باشید؛ پیاده سازی سایت فروش پارچه می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

فروش بیشتر با داشتن سایت فروشگاهی پارچه

یک پارچه فروش یا بزاز میداند که مشتری تنها سرمایه او است. پس سعی می کند تا مشتری خود را از دست ندهد. طراحی سایت فروشگاهی سبب می شود تا مشتریان راحت و سریع تر خرید خود را انجام دهند.

پیاده سازی یک خرید آسان، فقط از طریق سایت یا اپلیکیشن امکان پذیر هست. شما با داشتن سایت فروشگاهی خرید پارچه می توانید پارچه های مخصوص هر فصل را در زمان خودش بفروشید و بزرگترین سایت فروش پارچه را داشته باشید.

در سایت این امکان وجود دارد که محصولات خود را دسته بندی کنید و یک ویترین شبانه روزی داشته باشید تا هر زمان که مشتری مایل بود، خرید خود را انجام دهد. با داشتن سایت، مشتری های شما محدود به یک منطقه خاص نیستند و شما با افراد زیادی در سراسر کشور ارتباط برقرار می کنید. برای اینکه فروش خودتان را چند برابر کنید می توانید همین الان سفارش طراحی وب سایت پارچه فروشی را ثبت کنید.

حس خوب داشتن یک فروشگاه اینترنتی کامل و منظم

در هر شرایط و مکانی نظم حرف اول و آخر را میزند. در مسئله فروش نیز داشتن نظم بسیار مهم و ضروری است و حتما باید به آن توجه شود. در فروشگاه فیزیکی حتما شما برای اینکه بتوانید به مشتریان خود بهتر خدمت رسانی کنید نظم را سرلوحه کار خود قرار داده اید.

زمانی که مشتری به مغازه شما می آید خیلی راحت می تواند محصول مورد نظر خود را پیدا کند. دلیل آن بخاطر این است که شما پارچه های زمستانی و تابستانه را جدا کردید و در قفسه های مشخص قرار داده اید.

در سایت نیز همین نظم را می توان پیاده سازی کرد؛ یعنی اینکه شما می توانید محصولات خود را دسته بندی کنید تا به صورت منظم به کاربر نمایش دهد. مثلا اگر کاربر "پارچه مخمل" را جست و جو کرد تمامی پارچه های مخمل به او نمایش داده شود. داشتن نظم در دسته بندی محصولات سایت، سبب می شود تا حس بهتری به کاربر القا شود.

 مزایای پیاده سازی سایت پارچه فروشی

مزیت طراحی سایت فروش پارچه بر کسی پوشیده نیست. شما با داشتن سایت فروشگاهی خرید و فروش پارچه می توانید شغل خود را پیشرفته تر یا به قول امروزی ها بروزتر کنید. شما با داشتن فروشگاه اینترنتی پارچه فروشی می توانید بازاریابی دیجیتالی را پیاده سازی کنید و فروش خود را رشد دهید. در ادامه مزیت های دیگر طراحی سایت را بیان می کنیم پس با ما همراه باشید.

 1. معرفی بهتر محصول به مشتری با استفاده از توضیحات و تصویر مناسب

 2. دسته بندی کردن و مشخص کردن پارچه های محبوب و پرفروش

 3. استفاده از بازاریابی دیجیتالی برای فروش بیشتر

 4. ثبت سفارش یا خرید آنلاین

 5. صرفه جویی در وقت و هزینه

 6. فعال بودن 24 ساعت و دادن اطلاعات به مشتری

 7. امکان دسته بندی پارچه ها براساس جنس پارچه، طرح پارچه، کاربرد پارچه

معرفی امکانات طراحی وب سایت پارچه فروشی

سایت فروش پارچه باید امکانات زیادی داشته باشد تا بتواند به مشتری بهتر خدمت رسانی کند. این امکانات عبارتند از:

 1. داشتن تصاویر با کیفیت از پارچه های مختلف (نخی، شانتون، لینن، کریشه، ژاکارد، کرپ و کتان)

 2. مشخص کردن پارچه های پرفروش، تخفیف دار و جدید برای مشتری

 3. اضافه کردن خبر و مقاله به سایت، برای بالا بردن اطلاعات مشتری

 4. داشتن سیستم سفارش یا خرید اینترنتی

 5. امکان دسته بندی کردن محصول برحسب نوع کاربرد (پارچه سنتی، کالای خواب، مجلسی، مانتویی و غیره)

 6. دسته بندی محصول برحسب جنس (الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی) و حتی برند ( فاستونی مطهری، مقدم، جامعه، کوکما و غیره)

 7. چند زبانه کردن سایت در صورت نیاز

 8. نمایش موقعیت جغرافیایی به مشتری

 9. داشتن سیستم نظر دهی، نقد و بررسی محصول

 10. اضافه کردن فرم تماس با ما

امکاناتی که در بالا ذکر شد در اختیار مشتری قرار می گیرد، ما نیز مهم ترین ها را بیان کردیم. در ادامه می خواهیم امکاناتی که در اختیار ما (فروشنده ها) قرار می گیرد را بیان کنیم پس با ما همراه باشید.

 1. امکان اضافه کردن موجودی محصول و مشاهده آن

 2. درج قیمت محصول

 3. مشاهده کردن لیست مشتریان قدیم و جدید

 4. ثبت کردن تراکنش های مالی

 5. با استفاده از سایت می توان پیش فاکتور برای مشتریان صادر و ارسال کرد

 6. دسترسی به سفارشات صورت گرفته

 7. امکان اضافه کردن محصول و غیره

طراحی وب سایت فروش پارچه مانند بازار بزرگ تهران

آیا تا به حال از بازار بزرگ تهران خرید کرده اید؟ اگر سری به بازار بزرگ تهران بزنید می بینید که بزازی های زیادی وجود دارند. در مغازه پارچه فروشی، پارچه های متنوعی را می توان دید. این پارچه ها توسط تولید کننده پارچه یا وارد کننده پارچه روانه بازار می شود.

خیاط ها، مشتری معروف مغازه های پارچه فروشی هستند که برای دوختن لباس مدرسه، زنانه، مردانه، اداری، کودک، پیراهن، پالتو، شومیز، ملحفه و وسایل پارچه ای آشپزخانه نیاز به پارچه دارند. داشتن مغازه در بازار بزرگ تهران دیگر آرزو نیست شما با انجام طراحی سایت پارچه فروشی آنلاین تهران می توانید به آرزو خود برسید.

بزرگترین سایت پارچه فروشی و طراحی لباس

امروزه خرید پارچه مانند گذشته به صورت حضوری انجام نمی شود و بیشتر مشتریان تمایل دارند به صورت اینترنتی انجام دهند. کاربران با سرچ کلماتی مانند خرید پارچه ارزان، خرید پارچه متری، خرید اینترنتی پارچه ارزان، خرید اینترنتی پارچه متری، خرید عمده پارچه، خرید اینترنتی پارچه ترک یا خرید اینترنتی پارچه مجلسی ارزان به سایت پارچه فروشی دسترسی پیدا می کنند.

شما می توانید در سایت علاوه بر فروش پارچه، فروش الگوی خیاطی نیز داشته باشید. شما با طراحی سایت پارچه فروشی می توانید به تولید کنندگان پارچه که در بخش ریسندگی و بافندگی فعالیت می کنند کمک کنید. پارچه ایرانی به دلیل استفاده از نخ، تار و پود با کیفیت، دیرتر پاره می شوند و کیفیت خود را از دست می دهند.

شما اگر تولید کننده هستید یا فروشنده پارچه با طراحی سایت پارچه فروشی می توانید به شناخت بهتر محصول خود به مشتری کمک کنید و باعث افزایش فروش خود نیز شوید.

نمونه سایت های معتبر در زمینه فروش پارچه

اگر به دنبال سایت های معتبر در زمینه پارچه فروشی هستید می توانید به سایت های ربانی، رادمرد، بدوز، فاتح و نساجی بروجرد سری بزنید. این فروشگاه ها با طراحی سایت پارچه فروشی توانسته اند محصولات خود را به سراسر ایران ارسال کنند. مزیت دیگر پیاده سازی طراحی سایت پارچه فروشی، ارتباط موثر و بهتر با مشتری و فروش چند برابری است. سایت هایی که در بالا اشاره شد سایت های معتبری هستند که افراد زیادی از آن ها خرید می کنند. شما نیز می توانید از محصولات این سایت ها دیدن کنید و در صورت تمایل محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

مشاوره و ثبت سفارش طراحی سایت فروش پارچه

مشاوره گرفتن در هر زمینه ای می تواند بسیار سودمند باشد. افرادی که برای کارهای مهم از افراد خبره در زمینه موردنظر مشاوره می گیرند افراد باهوش و آینده نگری هستند. با مشورت گرفتن دید انسان نسبت به مسئله مورد نظر تغییر می کند و پاسخ تمام سوالات خود را دریافت می کند.

اگر هنوز در زمینه پیاده سازی سایت پارچه فروشی تردید دارید و سوالاتی ذهن شما را درگیر کرده است می توانید با مشاوران شرکت فراتک مشورت کنید. شرکت فراتک با بیش از چند سال سابقه در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن می تواند به سوالات شما پاسخ دهد و شما را به بهترین شکل راهنمایی کند.

در حوزه پارچه فروشی مشاغل دیگری در حال فعالیت هستند که می توان به فروش پارچه مبلمان، بازرگانی پارچه (صادرات و واردات پارچه)، تولیدی پارچه و طراحی پارچه اشاره کرد. اگر شما در هر کدام از حوزه ها در حال فعالیت هستید می توانید برای خود بزرگترین سایت فروشگاهی پارچه را داشته باشید. اگر نیاز به سایت دارید همین الان سفارش طراحی وب سایت پارچه فروشی اختصاصی خود را ثبت کنید.

طراحی سایت پارچه فروشی به صورت حرفه ای توسط فراتک

اگر شما به دنبال شرکت طراحی سایت در مشهد هستید، پیشنهاد ما به شما شرکت فراتک هست. شرکت فراتک در زمینه پارچه فروشی نمونه سایت های موفق آنلاین زیادی دارد که می توانید از قسمت نمونه کارها آن ها را مشاهده کنید. شرکت فراتک علاوه بر قیمت مناسب طراحی سایت پارچه فروشی، به نیاز مشتریان خود توجه می کند تا سایت مطابق میل مشتری طراحی شود.

نمونه کارهای حرفه ای طراحی سایت پارچه فروشی توسط فراتک

افراد زیادی هستند که در انتخاب شرکت طراحی سایت تردید دارند؟ و نمی دانند به چه شرکتی اعتماد کنند؟ اعتماد فقط از طریق نمونه کارها حاصل می شود و هم چنین لازم هست زمان فعالیت شرکت را مورد بررسی قرار دهید تا در انتخاب شرکت به اعتماد کامل برسید. شرکت فراتک نیز با چند سال سابقه دارای نمونه کاری های قوی در زمینه طراحی سایت پارچه فروشی، طراحی سایت بزازی و طراحی سایت نساجی است که در ادامه می توانید آن ها را مشاهده کنید.

قیمت طراحی سایت فروش پارچه به صورت آنلاین

حتما شما به دنبال هزینه طراحی سایت پارچه فروشی هستید؟! باید بگویم که برای طراحی سایت نمی توان قیمت ثابتی را در نظر گرفت. قیمت طراحی سایت، با توجه به امکاناتش قابل تغییر هست. قبل از مشخص کردن بازه هزینه طراحی سایت باید گفت هزینه سایت فروشگاهی با سایت غیر فروشگاهی متفاوت هست.

بازه هزینه فروشگاه آنلاین پارچه فروشی را از 4 میلیون تومان به بالا باید در نظر گرفت. اگر شما شرکت فراتک را برای طراحی سایت خود انتخاب کنید، در واقع شما شرکتی را انتخاب کرده اید که از نظر کیفیت و قیمت گزینه مناسبی است. اگر به دنبال مناسب ترین قیمت طراحی سایت پارچه فروشی در مشهد می گردید، شرکت فراتک بهترین گزینه برای شما می باشد.

فراتک چه خدماتی به مشتریان خود ارائه می دهد؟

هدف اصلی فراتک، رضایت مشتریان است. برای همین این شرکت برنامه نویسی سعی می کند تا به بهترین شکل ممکن سایت های خود را با توجه به نیاز مشتریان طراحی کند. خدماتی که این شرکت برنامه نویسی ارائه می دهد عبارتنداز:

 • طراحی واکنش گرا یا موبایل فرندلی بودن (نمایش درست در حالت موبایل و دسکتاپ)

 • داشتن UI/UX (طراحی زیبا به همراه رابط کاربری مناسب)

 • سرعت پیاده سازی بالا

 • داشتن پنل مدیریت برای دسترسی بهتر و راحت تر مشتری

 • پیاده سازی امنیت

 • سئو یا بهینه سازی کردن سایت برای موتورهای جست و جو

آیا فراتک سئو و بهینه سازی سایت نیز انجام می دهد؟ 

بله شرکت فراتک علاوه بر طراحی سایت مشهد، بهینه سازی یا سئو نیز انجام می دهد. سایت زمانی که طراحی شد نیاز دارد که از نظر سئو نیز قوی شود. سئو سایت یعنی سایت از نظر موتور جست و جو در امتیاز بالا باشد تا به کاربر نمایش دهد. سئو اصولی دارد که شرکت فراتک با توجه به طراحی سایت در زمینه های مختلف توانسته است به این اصول دست پیدا کند. این شرکت دارای نمونه کارهای حرفه ای در زمینه سئو نیز هست. شما می توانید برای سئو سایت فروشگاهی یا غیر فروشگاهی خود از مجموعه ما کمک بگیرید.

معرفی فروشگاه های پارچه فروشی در مشهد

در مشهد پارچه سرای های زیادی وجود دارد که ما به برخی از آن ها اشاره می کنیم. تعداد زیادی از این فروشگاه ها دارای طراحی سایت پارچه فروشی هستند و مشتریان زیادی از شهرهای دیگه دارند.

پارچه سرای احسان: پارچه سرای احسان در محله شهر آرای مشهد و در بلوار صیاد شیرازی و پیروزی واقع شده است. محصولاتی که این فروشگاه ارائه می دهد بسیار باکیفیت می باشد.

پارچه عاقبتی: این فروشگاه در وکیل آباد 15 و 17 می باشد و تنوع پارچه های آن بسیار بالا است. این فروشگاه دارای نیم قرن تجربه در فروش پارچه است و به صورت خرید عمده و خرده فعالیت می کند.

فروشگاه پارچه مبلی آکسون: اگر به دنبال پارچه مبلی در مشهد هستید این فروشگاه می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. این فروشگاه در کلاهدوز مشهد واقع شده است.

پارچه سرای حجاب هاشمی: پارچه سرای حجاب هاشمی یکی از بزرگترین فروشگاه های عرضه پارچه چادری در مشهد است. شما برای دسترسی به این فروشگاه باید به بلوار نواب صفوی مراجعه کنید.

مجتمع قصر تک: بزرگترین و بروز ترین مجتمع فروش پارچه در مشهد است. این مجتمع 22 سال سابقه فعالیت دارد و پارچه های متنوعی را عرضه می کند. آدرس این مجتمع در بلوار شهید مفتح، نبش مفتح 8 هست.

سخن آخر

اگر فروش کمی دارید؟ اگر نیازمند بزرگ کردن شغل خود هستید؟ با داشتن سایت می توانید این مشکلات را رفع کنید. فروشگاه های اینترنتی زیادی در سطح وب در زمینه پارچه فروشی و نساجی در حال فعالیت هستند. اگر هنوز سفارش طراحی سایت پارچه فروشی خود را ثبت نکرده اید در حال عقب افتادن از رقبای خود هستید. همین الان سفارش طراحی سایت فروش پارچه خود را ثبت کنید که فردا خیلی دیر هست.

نمونه های منتخب طراحی سایت فراتک

شرکت فراتک، در حوزه های مختلف طراحی سایت انجام داده است که در ادامه به بعضی از آنها اشاره کرده ایم.