طراحی سایت اینترنتی کتابواره

طراحی فروشگاه آنلاین کتابواره توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

ketabvare Web Design

https://www.ketabvare.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی فروشگاه آنلاین کتابواره به معرفی و فروش محصولات کتاب در زمینه های رمان،کتاب درسی ،کتاب داستان می پردازد ،طراحی فروشگاه آنلاین کتابواره توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد و در سال 1400 صورت پذیرفته است و هنگام پیاده سازی این وبسایت تلاش شده تا تمامی نیازهای مدیران این مجموعه در بهترین حالت به مرحله اجرا درآیند. 

در مورد طراحی فروشگاه آنلاین کتابواره

پیاده سازی سایت فروشگاه آنلاین کتابواره  یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت فروشگاه آنلاین کتابواره سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت فروشگاهی، شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت فروشگاه آنلاین کتابواره از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که درسایت فروشگاه آنلاین کتابواره به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.