این روزها موسسات، سازمان ها و شرکتها و کسب و کارهای بسیاری به دنبال سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل اختصاصی برای خود هستند. همواره هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید جزو پارامترهای تاثیر گذار در تصمیم گیری برای سفارش طراحی اپلیکیشن اندروید است. هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید می تواند یک امر مهم در انتخاب و تصمیم شما باشد ولی همه می دانیم که ملاک اصلی در سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید تعرفه ساخت اپلیکیشن اندروید نیست بلکه "کیفیت" مهمترین نقش را قبل از تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید ایفا می کند. هر شخص و شرکتی می تواند خود را به عنوان طراح اپلیکیشن موبایل معرفی کند و به شما یک قیمت ساخت اپلیکیشن اندروید هرچند به مراتب پایین ارائه کند اما فقط یک شرکت حرفه ای می تواند سفارش اپلیکیشن اندروید حرفه ای و کارآمد شما را طراحی و اجرا کند. شرکت طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن اندروید فراتک در راستای کمک به فعالان اقتصادی برای معرفی خود در این بازار اقدام به ساخت و طراحی سفارش اپلیکیشن اندروید برای سایت شرکتها، سفارش اپلیکیشن اندروید برای فروشگاه، ساخت اپلیکیشن اندروید برای شرکت، ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت رستوران و غیره با قیمت طراحی اپلیکیشن اندروید مناسب کرده است که توسط آن کاربران می توانند از بسته سفارش اپلیکیشن اندروید خود برای معرفی کالاها و خدمات خود به عموم مردم استفاده نمایند. هدف ما این است که تمامی کسب و کارهایی که به فکر تولید اپلیکیشن موبایل اختصاصی برای خود هستند با کمترین قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل بتوانند به بیشترین کارایی و کیفیت دست یابند.

هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید به بسیاری از پارامترها بستگی دارد. به طور کلی هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید با توجه به جزییات و امکانات آنها مشخص می شود. ممکن است بسته به نوع کسب و کار تعرفه ساخت اپلیکیشن اندروید نیز متفاوت باشد. برای مثال تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید برای سایت شرکتها، قیمت ساخت اپلیکیشن اندروید برای فروشگاه، قیمت طراحی اپلیکیشن اندروید برای شرکت، قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل برای سایت رستوران، هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت رستوران، هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید شارژ، هزینه ساخت فروشگاه اینترنتی نرم افزار آندروید، هزینه طراحی نرم افزار فروش اندروید و غیره اشاره کرد. اما با توجه به اینکه هدف از تولید اپلیکیشن موبایل در اکثر مواقع اتصال نرم افزار به سایت است، وب سایت اینترنتی باید امکان ایجاد خروجی های لازم جهت اپلیکیشن موبایل را داشته باشد که خود به تنهایی در تعیین تعرفه ساخت اپلیکیشن اندروید تاثیر دارد. در بسیاری از مواقع لازم است که طراح سایت این امکان را فراهم کند و یا از ماژولهایی که خروجی لازم را ایجاد میکنند استفاده کنیم، در صورتی که این امکان به صورت پیش فرض وجود نداشته باشد لازم است که نرم افزاری جداگانه به صورت تحت وب نوشته شود تا از طریق آن نرم افزار بتوان خروجی های لازم را تولید کرده و در اپلیکیشن اندروید استفاده نمود.

اپلیکیشن اندروید

یکی دیگر از ملاک های برآورد هزینه ساخت و طراحی نرم افزار موبایل براساس امکانات اولیه و چیدمان آن مشخص می شود. اگر میخواهید وب سایت یا فروشگاه آنلاین خود را به اپلیکیشن موبایل تبدیل کنید تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید براساس موارد پیش فرض تعیین می گردد که در این حالت شما از یک نمونه اپلیکیشن اندروید کاملا هماهنگ شده با وب سایت های فروشگاهی فراتک استفاه می کنید. در این حالت قیمت ساخت اپلیکیشن اندروید مذکور به مراتب مناسب تر از قیمت طراحی اپلیکیشن اندروید به صورت سفارشی می باشد.

اما ممکن است یک موسسه، شرکت، سازمان، رستوران و یا هر واحد تجاری دیگری بخواهد براساس نیازهای خود سفارش ساخت برنامه اندروید خود را ارائه کند که در این شرایط باید با توجه به نیازهای آن مجموعه قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل برای شرکت یا رستوران و یا هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید برای هتل و یا هر مجموعه دیگری بسته به نیاز آنها متفاوت خواهد شد. همچنین درخواست اتصال اپلیکیشن اندروید به بانک اطلاعاتی از دیگر پارامترهای تاثیرگذار در تعیین هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید می باشد.

به جز موارد ذکر شده در فوق ممکن است یک مجموعه برای ساخت اپلیکیشن در زمینه حوزه های محاسباتی , قرعه کشی , بازی ... و حوزه هایی که نیاز به اجرای یک برنامه کاربردی روی موبایل یا تبلت دارند درخواست ارائه تعرفه ساخت اپلیکیشن اندروید دهند که بایستی از شیوه طراحی و ساخت سفارشی اپلیکیشن موبایل استفاده کرد.

ممکن است قیمت طراحی اپلیکیشن اندروید شرکتی در مواردی متفاوت با هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید فروشگاهی و یا تعرفه ساخت اپلیکیشن اندروید سازمانی باشد. البته این تفاوت هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید تنها به دلیل امکانات و درخواست هایی است که یک شرکت، سازمان، موسسه و یا فروشگاه درخواست می کند و در صورتی که امکانات درخواستی در همه حالات سفارش طراحی اپلیکیشن شرکتی، سازمانی و یا شخصی یکی باشد قاعدتا در قیمت طراحی اپلیکیشن اندروید شرکتی، یا هزینه طراحی اپلیکیشن سازمانی و یا قیمت طراحی اپلیکیشن فروشگاه اندروید تفاوتی ایجاد نخواهد شد.

کارشناسان طراحی اپلیکیشن اندروید فراتک همواره آماده ارائه مشاوره های لازم جهت تولید نرم افزار موبایل با کیفیت مناسب و همچنین ارائه راهکارهای تجربه کاربری در جهت ساده سازی فرآیندها و بهبود آنها در اپلیکیشن اندروید شما هستند. پس از مشخص شدن طرح اولیه حتما با کارشناسان طراحی اپلیکیشن اندروید شرکت فراتک تماس بگیرید تا مشاوره های لازم جهت بهبود طرح را به صورت رایگان به شما بدهند و در صورت نیاز شما تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید مذکور اعلام و جهت پیگیری های بیشتر با شما هماهنگی به عمل آید.

طراحی اپلیکیشن اندروید فراتک

چند نمونه از انواع اپلیکیشن های موبایل قابل طراحی براساس موضوعات آنها در زیر طبقه بندی شده اند که قیمت ساخت اپلیکیشن اندروید هر کدام از آنها متفاوت است:

قیمت طراحی اپلیکیشن اندروید سمینار و کنفرانس
قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل معرفی شرکت یا محصول
هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید فروشگاه اینترنتی
هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید شارژ
تعرفه ساخت اپلیکیشن اندروید هتل ها و مراکز تفریحی و استراحتگاهی
تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید شرکت ها
قیمت ساخت اپلیکیشن اندروید سازمانی
قیمت طراحی اپلیکیشن اندروید رستوران و سالن های غذاخوری و کترینگ
قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل رزرواسیون
هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید فروش محصولات
هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید شرکتی

برای اطلاعات بیشتر از صفحات زیر بازدید نمائید:

اپلیکیشن موبایل
اپلیکیشن اندروید
اپلیکیشن اندروید چیست؟
سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید و فروشگاه اندروید
شرکت طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و موبایل