مقالات بازاریابی، فروش و موفقیت
Success Articles

مقالات بازاریابی، فروش و موفقیت

راهنمای جامع توسعه قیف فروش

راهنمای جامع توسعه قیف فروش ویژه

قیف فروش بخش مهمی از فرایند فروش است که تجربه‌ی مخاطبان بالقوه از شرکت را شکل می‌دهد و عامل تعیین‌کننده‌ی خرید نهایی شناخته می‌شود.

هنر سوال پرسیدن برای دریافت پاسخ‌های کاربردی‌تر

هنر سوال پرسیدن برای دریافت پاسخ‌های کاربردی‌تر ویژه

هدف از سؤال پرسیدن گرفتن پاسخی مناسب برای حل مشکل یا راهنمایی در انجام کاری است، بنابراین باید در مورد نحوه‌ی مطرح کردن آن دقت شود.

چرا واقعیت مجازی یک فرصت تجاری است؟

چرا واقعیت مجازی یک فرصت تجاری است؟ ویژه

واقعیت مجازی فقط برای بازیکنان بازی‌های کامپیوتری نیست. زمان آن رسیده تا واقعیت مجازی را به‌عنوان آینده تجارت در نظر بگیریم.

کارآفرین داخل سازمانی؛ نیرویی مهم برای هر کسب‌وکار

کارآفرین داخل سازمانی؛ نیرویی مهم برای هر کسب‌وکار ویژه

امروزه در دنیای کسب‌وکار، بارها با اصطلاحاتی همچون کارآفرین و آزادکار (فریلنسر) روبه‌رو می‌شویم. آنان افرادی هستند که زندگی‌های کاری سنّتی را به‌مرور رها کرده‌اند و تلاش می‌کنند سرنوشت مادی و درآمدی خود را خودشان تعیین کنند. علاوه‌بر چنین اصطلاحاتی، دسته‌ای دیگر از افراد حاضر در اکوسیستم کنونی نیز وجود دارند که با اصطلاح کارآفرین داخل سازمانی (Intrapreneur) شناخته می‌شوند.

CTO کیست و چه‌کاری انجام می­‌دهد؟

CTO کیست و چه‌کاری انجام می­‌دهد؟ ویژه

تکنولوژی با تجارت آمیخته شده، و نقش اصلی مدیر ارشد فناوری یا (chief technology officer (CTO این است که مطمئن شود استراتژی­‌های فنی با اهداف کلی شرکت همسو هستند. این بدین معنا نیست که CTO همیشه بر کار دپارتمان IT یا تیم­‌های پشتیبانی نظارت می­کند، بلکه کاری که او باید انجام دهد، ترکیب دانش فن‌آوری موجود و فن‌آوری در حال ظهور است، او باید بتواند این کار را به شکلی انجام دهد که بهترین تاثیر را در آینده یک کسب و کار داشته باشد.

هفت تاکتیک خلاقانه در بازاریابی افراد تأثیرگذار (اینفلوئنسر)

هفت تاکتیک خلاقانه در بازاریابی افراد تأثیرگذار (اینفلوئنسر) ویژه

آیا وبلاگ نویسی و استفاده از بازاریابی افراد تأثیرگذار دیگر اثری ندارد؟ بر اساس نتایج جستجو گوگل بیش از ۳۴ میلیون جواب به این سؤال در اینترنت وجود دارد که هرکدام باسلیقه‌های مختلف جواب داده‌ شده‌اند.

هوش مصنوعی و اتوماسیون چگونه می‌تواند به پیشرفت کسب‌وکار کمک کند؟‌

هوش مصنوعی و اتوماسیون چگونه می‌تواند به پیشرفت کسب‌وکار کمک کند؟‌ ویژه

هوش مصنوعی تابه‌حال سوژه‌ی خیلی از فیلم‌های علمی تخیلی بوده است اما کاربردهای هوش مصنوعی در دنیای واقعی را نیز نمی‌توانیم نادیده بگیریم. اتوماسیون در زندگی واقعی و برای کمک به تسهیل کارهای روزمره‌مان تابه‌حال با دستیارهای شخصی مانند الکسا، Siri و Cortana، ایفای نقش کرده است. درعین‌حال هوش مصنوعی نیز، کمک زیادی به تسریع وظایف مختلف در فضاهای کاری کرده است.

۱۵ توصیه مناسب برای اصلاح بودجه بازاریابی

۱۵ توصیه مناسب برای اصلاح بودجه بازاریابی ویژه

بازاریابی به‌طورمعمول می‌تواند هزینه‌های بسیار زیادی را در بر داشته باشد. به همین خاطر است که بسیاری از شرکت‌ها بودجه‌های هنگفتی را برای بازاریابی کسب‌وکار خود کنار می‌گذارند؛ اما زمان آن فرارسیده است که بیشتر به بودجه توجه کنیم و تا جای ممکن آن را به مقدار کمتری کاهش دهیم. این موضوع بدین معناست که شرکت باید راهکاری پیدا کند و با استفاده از آن بازاریابی خود را با بودجه کمتر به همان منوال ادامه دهد.

استراتژی‌های رشد بازاریابی دیجیتال برای کسب‌وکارهای خدماتی

استراتژی‌های رشد بازاریابی دیجیتال برای کسب‌وکارهای خدماتی ویژه

اگر کسب‌وکار خدماتی می‌خواهد در فضای امروز رقابت موفق باشد، باید عنصر چابکی یا Agile را به استراتژی‌های رشد بازاریابی دیجیتال خود اضافه کند. فقط به این خاطر که شما می‌توانید کارهای جالب زیادی را با بازاریابی دیجیتال انجام دهید، به این معنی نیست که حتماً باید در پی انجام آن‌ها باشید. اینترنت علاوه بر مزایای بی‌شمار می‌تواند بزرگ‌ترین ابزار هدر دهنده وقت باشد که تاکنون توسط انسان اختراع‌شده است.

٥ راه برای بهبود روند فروش

٥ راه برای بهبود روند فروش ویژه

در بازار فعلی، یکی از مسائلی که بسیاری از مدیران کسب‌وکارها با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند، بهبود روند فروش محصولاتشان است و همواره به این فکر هستند تا با ارائه راهکارهای مناسب‌تر بتوانند تعداد محصول بیشتری را در بازار پررقابت امروزی به فروش رسانده و سودهی شرکت خود را نسبت به قبل افزایش دهند. به همین منظور برای کمک به این دسته از مدیران قصد داریم تا ۵ راه برای بهبود روند فروش را به شما معرفی کنیم، تا با عمل به آن‌ها بتوانید فروشی بهتر از گذشته را تجربه نمایید. پس پیشنهاد می‌کنیم مطالعه این مقاله را از دست ندهید و تا انتها با ما همراه باشید.