مقالات بازاریابی، فروش و موفقیت
Success Articles

مقالات بازاریابی، فروش و موفقیت

هوش مصنوعی و اتوماسیون چگونه می‌تواند به پیشرفت کسب‌وکار کمک کند؟‌

هوش مصنوعی و اتوماسیون چگونه می‌تواند به پیشرفت کسب‌وکار کمک کند؟‌ ویژه

هوش مصنوعی تابه‌حال سوژه‌ی خیلی از فیلم‌های علمی تخیلی بوده است اما کاربردهای هوش مصنوعی در دنیای واقعی را نیز نمی‌توانیم نادیده بگیریم. اتوماسیون در زندگی واقعی و برای کمک به تسهیل کارهای روزمره‌مان تابه‌حال با دستیارهای شخصی مانند الکسا، Siri و Cortana، ایفای نقش کرده است. درعین‌حال هوش مصنوعی نیز، کمک زیادی به تسریع وظایف مختلف در فضاهای کاری کرده است.

۱۵ توصیه مناسب برای اصلاح بودجه بازاریابی

۱۵ توصیه مناسب برای اصلاح بودجه بازاریابی ویژه

بازاریابی به‌طورمعمول می‌تواند هزینه‌های بسیار زیادی را در بر داشته باشد. به همین خاطر است که بسیاری از شرکت‌ها بودجه‌های هنگفتی را برای بازاریابی کسب‌وکار خود کنار می‌گذارند؛ اما زمان آن فرارسیده است که بیشتر به بودجه توجه کنیم و تا جای ممکن آن را به مقدار کمتری کاهش دهیم. این موضوع بدین معناست که شرکت باید راهکاری پیدا کند و با استفاده از آن بازاریابی خود را با بودجه کمتر به همان منوال ادامه دهد.

استراتژی‌های رشد بازاریابی دیجیتال برای کسب‌وکارهای خدماتی

استراتژی‌های رشد بازاریابی دیجیتال برای کسب‌وکارهای خدماتی ویژه

اگر کسب‌وکار خدماتی می‌خواهد در فضای امروز رقابت موفق باشد، باید عنصر چابکی یا Agile را به استراتژی‌های رشد بازاریابی دیجیتال خود اضافه کند. فقط به این خاطر که شما می‌توانید کارهای جالب زیادی را با بازاریابی دیجیتال انجام دهید، به این معنی نیست که حتماً باید در پی انجام آن‌ها باشید. اینترنت علاوه بر مزایای بی‌شمار می‌تواند بزرگ‌ترین ابزار هدر دهنده وقت باشد که تاکنون توسط انسان اختراع‌شده است.

٥ راه برای بهبود روند فروش

٥ راه برای بهبود روند فروش ویژه

در بازار فعلی، یکی از مسائلی که بسیاری از مدیران کسب‌وکارها با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند، بهبود روند فروش محصولاتشان است و همواره به این فکر هستند تا با ارائه راهکارهای مناسب‌تر بتوانند تعداد محصول بیشتری را در بازار پررقابت امروزی به فروش رسانده و سودهی شرکت خود را نسبت به قبل افزایش دهند. به همین منظور برای کمک به این دسته از مدیران قصد داریم تا ۵ راه برای بهبود روند فروش را به شما معرفی کنیم، تا با عمل به آن‌ها بتوانید فروشی بهتر از گذشته را تجربه نمایید. پس پیشنهاد می‌کنیم مطالعه این مقاله را از دست ندهید و تا انتها با ما همراه باشید.

راهنمای جامع انگیزه بخشی به تیم

راهنمای جامع انگیزه بخشی به تیم ویژه

یک تیم پرانرژی و باانگیزه، نه‌تنها کارایی و بهره‌وری بیشتری دارد، بلکه در خشنود نگه‌داشتن مشتریان نیز موفق‌تر عمل می‌کند.

چگونه از کارمان لذت ببریم؟

چگونه از کارمان لذت ببریم؟ ویژه

دلیل اینکه دوست داریم آخر هفته‌ها هرگز تمام نشوند و برای به پایان رسیدن روزهای هفته لحظه‌شماری می‌کنیم چیست و چگونه این احساس را دور کنیم؟

۱۰ نکته درباره ی نوشتن، برای طراحان و توسعه دهندگان(و هرکسی که از نوشتن متنفر است!)

۱۰ نکته درباره ی نوشتن، برای طراحان و توسعه دهندگان(و هرکسی که از نوشتن متنفر است!) ویژه

شاید شما از آن دسته افرادی باشید که در دوران تحصیل خود علاقمند به زمینه های فنی، مهندسی یا پزشکی بوده اید و هیچ وقت به نوشتن علاقه ای نداشته اید و ندارید. با این حال گهگاهی مجبور می شوید بنویسید.

بیشتر کار نکنید؛ باهوش تر کار کنید.(۱۰ نکته برای آغاز و پایان روز کاری)

بیشتر کار نکنید؛ باهوش تر کار کنید.(۱۰ نکته برای آغاز و پایان روز کاری) ویژه

هرکسی برنامه ی خاصی دارد که روزانه آن را تکرار می کند. هیچ دو نفری را پیدا نمی کنیم که برنامه روزانه کاملا مشابهی داشته باشند. شاید شما جز آن دسته از افرادی باشید که صبح خود را با ورزش کردن آغاز می کنید. شاید گوش کردن به اخبار را به عنوان اولین فعالیت خود در روز انتخاب کرده باشید. شاید هم ترجیح می دهید ساعات اولیه روز را بخوابید و حتی دیر به محل کار خود برسید.

رویای سرنوشت

رویای سرنوشت ویژه

کتابی در مورد تصمیم گیری و هدف گذاری.... حتما بخوانید.

قورباغه را قورت بده!

قورباغه را قورت بده! ویژه

عادت تعیین اولویت ها ، غلبه بر تنبلی و مداومت در انجام مهمترین وظایف یک مهارت ذهنی و جسمی است .