• با گسترش فروشگاه های اینترنتی، روز به روز به تعداد افرادی که از اینترنت به عنوان مرجعی برای خرید استفاده می کنند افزوده می شود. عدم حضور شما در صورت حضور سایر رقبا در این عرصه یعنی از دست دادن مشتریان. طراحی سایت فروشگاهی خود را به ما بسپارید.

  • امروزه نقطه آغازین تماس مشتری با یک شرکت ،سازمان و ... اغلب وب سایت (پورتال) آن شرکت، سازمان و ... است. بر این اساس حضور قدرتمند در شبکه جهانی اینترنت با داشتن وب سایتی قوی و پشتیبانی یک شرکت معتبر در زمینه طراحی وب سایت و پورتال برای شما اعتباری چند باره به وجود می آورد.

  • با سامانه ارسال، دریافت و مدیریت پیام کوتاه فراتک ارسال smsهای تبلیغاتی، اطلاع رسانی و ... به راحتی توسط خود شما با شماره اختصاصی و امکانات بی نظیر صورت می پذیرد. یکی از امکانات بی نظیر سامانه ارسال پیامک برای مشهدی ها اینکه، دربخش ارسال sms منطقه ای این سامانه، تعداد بیش از 700 هزار موبایل 0915، به تفکیک مناطق مختلف مشهد به صورت رایگان برای استفاده شما مشتریان گرامی قرارداده شده است.

  • نمونه طراحی سایت های ما را ببینید وبه لیست مشتریان ما نگاهی بیاندازید. مطمئنا از اینکه طراحی وب سایت خود را به ما می سپارید، آسوده خاطر خواهید بود.

 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
هدف از ساخت وب سايت چیست
 

قبل از هر کاري شما بايد هدف مشخصي داشته باشيد تا مصمم تر آن را دنبال کنيد، پس براي ساختن يک وب سايت هم هدف از ساخت آنرا مشخص کنيد به طور مثال موضوع آن چيست يا چه طرحي مي خواهيد داشته باشه با چه تعداد صفحه.بد نيست که نوع مخاطبين و بيننده ها را هم مشخص کنيد که چه کساني قرار است از سايت شما استفاده کنند. شما مي توانيد در ابتدا از يک سايت شخصي شروع کنيد، فکر کنم با پيشرفت تکنولوژي کامپيوتر و اينترنت در آينده نزديک هر کسي مانند شناسنامه بايد يک سايت براي معرفي خود داشته باشد. هميشه سعي کنيد تا مطالب را متناسب با مضمون سايت انتخاب کنيد و در هر قسمت يک هدف را دنبال کنيد که بيننده گيج و فراري نشود. اگر سايت شما شخصي است و در آن خاطرات ، عکسهاي خود يا دوستانتان را گذاشته ايد پس ديگرنبايد تبليغ محصولات توليدی را اضافه کنيد يا بالعکس.

مقالات مرتبط:

چرا باید وب سایت داشت و مزایای داشتن یک وب سایت چیست؟

 

 
 
طراحی وب سایت
هدف از ساخت وب سایت چیست؟
مقدمه ای بر طراحی وب سایت
تبلیغات اینترنتی
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت ادارات
طراحی سایت صنعتی
نمونه کارهای طراحی سایت
طراحی سایت شخصی
طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت سازمانی
طراحی سایت با پورتال فراتک
طراحی سایت
لپ تاپ لنوو
ثبت هاست و دامنه
سامانه پیامک

استفاده از مطالب سایت فراتک برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر نام منبع بلامانع است.
FaratechDP.com - Copyright © 2011 - All Rights Reserved