نمونه کارهای منتخب طراحی وب سایت فراتک

محصولات غذایی مسما

طراحی سایت شرکت محصولات غذایی و چای مسما

طراحی وب سایت محصولات غذایی مسما

وب سایت شرکت زرین ستاره مسما تولید کننده محصولاتی از قبیل چای و محصولات غذایی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Mosamma Food Products Web Design

http://www.mosama.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت مسما یکی از شرکت های صاحب نام و پرآوازه در زمینه تولید محصولات غذایی و خوراکی است که طراحی سایت مسما در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی این وب سایت سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت زرین ستاره مسما

شرکت زرين ستاره مسما پس از تاسیس در سال 1358، فعاليت بازرگانی خود را در زمينه مواد غذايی به ویژه چای آغاز نموده و پس از گذشت چند سال، با توجه به نياز کشور در تحول بسته بندی مواد غذايی به ويژه چای، با دارا بودن تجربه و امکانات لازم از سال 1377، به بسته بندی انواع متنوع چای با نام ثبتی مسما اقدام نموده و در این زمینه موفق به ایجاد تحولی مثبت در زمينه بسته بندی انواع چای داخله و خارجه گردیده است.

اکنون، پس از گذشت چند دهه، محصولات اين شرکت با توجه به دارا بودن تنوع و کيفيت بالا، از جمله شناخته شده ترين نام ها در صنعت چای کشور می باشد.

در حال حاضر نيز این مجموعه محصولات جديدی از قبيل زعفران، ادويه جات، پودرجات، حبوبات، نبات و بيسکوئيت را به سبد کالايی خود اضافه نموده است. همچنين واحد تحقیقات اين شرکت در سال 1389 ، با تلاش های انجام شده، موفق به ثبت اختراع انحصاری تی بگ شيرين و رژيمی گرديده است.

اين شرکت در راستای تامين نيازها و خواسته های مشتريان عزیز، محصولات و خدمات خود را با استانداردهای ملی و بين المللی مطابق ساخته و برای اولين بار در صنعت چای کشور موفق گرديد دو گواهينامه بين المللی ISO9001-2008 در مديریت کيفيت از دو شرکت معتبر TUV NORD آلمان و URS انگلستان، گواهينامه HACCP در بهداشت و ايمنی مواد غذايی از شرکت URS انگلستان، گواهينامه های 2005-22000 ISO و (NACI)  ISIRI ISO 9001-1388 از شرکت TUV NORD آلمان و نشان استاندارد ملی ايران را برای محصولات توليدی خود اخذ نمايد.

درباره طراحی وب سایت مسما

طراحی سایت شرکت زرین ستاره مسما یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در این وب سایت سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل طراحی سایت بهره برده شود. به طوری که از وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

لازم به ذکر است در این وب سایت طراحی فروشگاهی اینترنتی نیز لحاظ گردیده و شرکت زرین ستاره مسما امکان با بهره گیری از این طراحی فروش آنلاین، امکان فروش محصولات خود را در اینترنت نیز داراست.

در طراحی سایت شرکت زرین ستاره مسما از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی مسما بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

فروشگاهی اینترنتی ایسوس سنتر

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی محصولات دیجیتال ایسوس سنتر

طراحی سایت فروشگاهی ایسوس سنتر نمایندگی محصولات ایسوس و کالاهای دیجیتال

ایسوس سنتر یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Asus Center Online Store Web Design

http://www.asuscenter.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک وب سایت ایسوس سنتر می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1389 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. این وب سایت فروشگاهی هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی محصولات دیجیتال در اینترنت می باشد.

در مورد فروشگاه اینترنتی ایسوس سنتر

وب سایت فروشگاهی ایسوس سنتر رسماً در سال 1387 پا به دنیای اینترنت گذاشت. هدف از راه اندازی فروشگاه اینترنتی ایسوس سنتر بالا بردن سطح آگاهی کاربران کالاهای IT و به خصوص بالا بردن سطح آگاهی و دانش دوستداران برند معتبر و با کیفیت ایسوس راجع به این برند و دیگر برندهای IT موجود در بازار بوده است.

فروشگاه آنلاین ایسوس سنتر به عنوان نمایندگی ایسوس و نمایندگی فروش اینترنتی محصولات ایسوس ارائه دهنده و مشاور در خصوص خرید تجهیزات IT سرور، لپ تاپ، تبلت، مادربرد و کارت گرافیک با تمرکز به برند ایسوس نیز می باشد. در طول این سال ها سایت فروشگاهی ایسوس سنتر با تهیه و  نشر مقالات، تحلیل ها و نقد و بررسی های تخصصی محصولات ایسوس توانسته است سطح آگاهی خریداران عزیز را از این برند بیشتر کند.

یکی از مهمترین اهداف و وظایفی که فروشگاه اینترنتی ایسوس سنتر برای خود تعریف کرده است دریافت و تهیه سفارشات خاص مشتریان عزیز می باشد.

 فروشگاه آنلاین ایسوس سنتر هم اکنون یکی از اصلی ترین مراکز تهیه محصولات ایسوس در بین سازمانها، کارخانجات و شرکت ها می باشد.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین ایسوس سنتر

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه محصولات دیجیتال بخصوص محصولات با برند ایسوس در کشور است توانسته است با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی بدست آورد.

در طراحی فروشگاه اینترنتی ایسوس سنتر از زبان برنامه نویسی  C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین ایسوس سنتر بکار گرفته شده است میتوان به javaScripts,jQuery,HTML,CSS اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

محصولات غذایی شهر بابانا

طراحی سایت محصولات غذایی شهر بابانا

طراحی سایت محصولات غذایی و کیک و کلوچه شهر بابانا

وب سایت شرکت شهر بابانا توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Shahr Babana Company

http://www.shahrbabana.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت شهر بابانا یکی از بزرگترین شرکت های تولید کیک و کلوچه در کشور و همچنین اولین و بزرگترین تولیدکننده محصولات کیکی بدون کاغذ در کشور میباشد که طراحی سایت شهر بابانا در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت شهر بابانا سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شهر بابانا

شرکت شهر بابانا در سال 1379 تاسیس گردیده و در سال 1383 به بهره برداری رسیده است. این شرکت با تولید دونات، پیراشکی، کروسان و محصولات دانمارکی فعالیت خود را آغاز نمود. پس از مدتی با تغییر رویکرد خود اقدام به تولید انواع کیک های روغنی بدون کاغذ نمود. در فاز اول کارخانه، با بهره‌گیری از شش خط، کیک ‌های روغنی و انواع کاپ کیک تولید می شود. شایان ذکر است که شهر بابانا اولین و بزرگترین تولیدکننده محصولات کیکی بدون کاغذ در ایران میباشد.

با پیشرفت کسب و کار و موفقیت در تولید کیک های بدون کاغذ هیات مدیره شرکت رویکرد تازه ای اتخاذ و تصمیم به توسعه فعالیت خود به صورت تخصصی در زمینه تولید کیک ها با اشکال جدید و مغزی های متنوع گرفت. در سال 94 فاز دوم این مجموعه با خطوط تولید دونات و کلوچه، خط تولید کیک‌های اسفنجی و دو خط تولید کیک‌های روغنی و کاپ کیک راه اندازی گردید.

در حال حاضر این شرکت، با ظرفیت تولید سالانه 20 هزار تن، انواع کیک های روغنی، لایه ای، کلوچه و دونات را تولید مینماید. برخی از برندهای این شرکت عبارتند از: باباجون، بابادو، بابانا، باباعسلی، باباشیرین، بابامن، باباتک، باباسو،بابابزرگ، بابان و ....

شرکت شهر بابانا با تولید محصولات متنوع، حفظ کیفیت و توجه به نیاز مصرف کنندگان توانسته تا کنون در بازارهای داخلی و خارجی محصولات خود را عرضه نماید. در حوزه صادرات، محصولات این شرکت به کشورهای عراق، افغانستان و ... صادر میگردد.

ایجاد شبکه بازاریابی و فروش، نوآوری و تنوع بخشیدن به محصولات، توجه به نیاز مصرف کنندگان و در اختیار داشتن کادر مجرب و متخصص در کلیه بخش ها را می توان از عوامل موفقیت این شرکت دانست. پرسنل متخصص در واحد کنترل کیفیت  مورد تائید اداره نظارت و استاندارد در هر فاز، سلامت محصولات ما را تضمین مینمایند.

درباره طراحی وب سایت شهر بابانا

طراحی سایت شرکت شهر بابانا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شهر بابانا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود.

در طراحی سایت شرکت شهر بابانا از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت بابانا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شهر بابانا مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است

محصولات طبی باراد

طراحی وب سایت فروشگاهی محصولات طبی باراد

طراحی وب سایت فروشگاهی محصولات طبی باراد اولین تولیدکننده محصولات ارگونومیک در ایران

وب سایت فروشگاهی باراد یکی از فروشگاه های اینترنتی آنلاین طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Medical Products Barad Web Design

http://barad.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین محصولات طبی باراد می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1395 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی باراد هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی محصولات طبی می باشد و محصولات ارگونومیک مختلفی را جهت فروش در سایت خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی باراد

نشستن های غلط و طولانی فشار بسیار زیادی به ساختار اسکلتی عضلانی بدن وارد می کنند به همین دلیل درست نشستن به تجهیزات نیازمند است. تجهیزاتی که باید  قبل از تاکید و تشویق تکنولوژی به نشستن های هر چه بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت .

تجهیزات ارگونومی می توانند فشارهای وارد بر نقاط حساس بدن را کاهش دهند و از دردها و بیماری های اسکلتی عضلانی بکاهند. بعضی از تجهیزات ارگونومی نیز به شما کمک می کنند بدنتان را در وضعیت صحیح و به اصطلاح در پوسچر صحیح قرار دهید.

قرارگیری بدن در وضعیت صحیح مزایای خارق العاده ای برای سلامت انسان از جمله جلوگیری از آسیب های اسکلتی عضلانی، بهبود تنفس و اکسیژن رسانی به مغز، افزایش اعتماد به نفس و ... دارد.

وب سایت فروشگاهی باراد به عنوان اولین تولیدکننده محصولات ارگونومیک در ایران، تلاش کرده است در کنار آموزش های ارگونومی و افزایش آگاهی افراد نسبت به ضرورت نحوه صحیح نشستن، محصولاتی با کیفیت را با کمک متخصصین علم ارگونومی در داخل کشور تولید و عرضه نماید.

امید است توانسته باشیم سهم کوچکی در سلامتی نیروی کار جامعه و بهینه سازی ساعات کار داشته باشیم.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین باراد

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش محصولات ارگونومیک در ایران است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی برای خود بدست آورد.

در طراحی وب سایت  فروشگاهی محصولات طبی باراد از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو یا واکنش گرا نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنش گرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی باراد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین باراد بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

شرکت چوب سنگ

طراحی وب سایت شرکت چوب سنگ

طراحی سایت چوب سنگ

طراحی وب سایت شرکت چوب سنگ توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Choobsang Company Web Design

http://www.choobsang.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

مجموعه چوب سنگ یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید و ساخت مبل و محصولات MDF می باشد.

طراحی وب سایت چوب سنگ یکی از نمونه کارهای شرکتی، شرکت فراتک است که طراحی سایت چوب سنگ در سال 1396 در مشهد انجام گردیده است. در طراحی وبسایت چوب سنگ سعی گردیده است نیازهای مدیران و مسئولین شرکت چوب سنگ به طور کامل پیاده سازی شده و درعین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

درمورد مجموعه چوب سنگ

شرکت چوب سنگ در سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را آغاز نمود و عمده ترین فعالیت های این شرکت در زمینه تولید مبل خانگی ، محصولات صفحه ای MDF و نئوپان می باشد. این شرکت، با رعایت الزامات استانداردهای سیستم مدیریت IMS و طبق استاندارد کیفیت ISO 9001 ,2008 و استاندارد زیست محیطی ISO 14001 ,2004 و ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS,18001,2007 را در راس برنامه های خود قرار داده است.

وب سایت چوب سنگ در سال 96 جهت ارائه و فروش محصولات افتتاح شده است و دفتر مرکزی این سایت در مشهد می باشد.

درباره طراحی وب سایت مجموعه چوب سنگ

طراحی سایت شرکت چوب سنگ یکی دیگر از نمونه کارهای داده پردازی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت چوب سنگ سعی شده از آخرین تکنیک های روزبرنامه نویسی در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ گرافیکی و افکت های متنوع یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت طراحی سایت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت مجموعه چوب سنگ از آخرین تکنیک های طراحی سایت Responsive نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا Responsive بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت چوب سنگ از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی چوب سنگ بکار گرفته شده است میتوان به Bootstrap,jQuery ,HTML5,CSS3,JavaScript  اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

شیر آلات ابرش

طراحی وب سایت شرکت شیر آلات ابرش

طراحی سایت شرکت ابرش

وب سایت شرکت ابرش توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Abrash Company Web Design

http://abrashco.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت ابرش یکی از شرکت های معتبر تولید کننده انواع شیر آلات بهداشتی در کشور میباشد که طراحی سایت ابرش در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت ابرش سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت ابرش

شرکت فورج فلزات رنگین پارسیان، تولیدکننده شیر آلات بهداشتی در طرح ها و رنگهای متنوع و گاهاً اختصاصی (شامل تمامی مراحل طراحی و تولید (ماهیچه گیری، ریخته گری، پرداخت، آبکاری و مونتاژ)، لوله های چند لایه ترکیبی ( از جمله  (PERT-AL-  PERTو اتصالات برنجی مربوطه (از نوع کوپلی و پرسی)، شیلنگ جات سیم بافت (از نوع پیسوال و پکیجی در سایزها و ابعاد مختلف)، شیرهای صنعتی و ساختمانی که به روش فورجینگ تولید می شوند (از جمله شیر ماشین لباسشویی ،پیسوال، شیلنگی و ...)، محصولاتی که به روش تزریق از جنس زاماک تولید می شوند (از جمله دستگیره شیرآلات بهداشتی و ...)و محصولات پلاستیکی بهداشتی ساختمان با مارک تجاری ابرش می باشد.

این شرکت در شهرک صنعتی بینالود ( استان خراسان رضوی، شهر مقدس مشهد) و در زمینی به مساحت بالغ بر10000 متر مربع و زیر بنایی بالغ بر 7000 متر مربع احداث گردیده است.

کلیه محصولات تولیدی ابرش از مرغوب ترین نوع مواد اولیه تولید شده و بر همین اساس دارای استاندارد ملی، گواهینامه فنی ساختمان از مرکز تحقیقات ساختمان متمرکز در سازمان محترم مسکن و شهرسازی و نیز گواهینامه های متعدد اروپایی (ISO  و CE ) و بر حسب نوع کالا گواهینامه Food Grade از سازمان محترم غذا و دارو بوده و نیز دارای ضمانت نامه های چندین ساله می باشد.

لازم به ذکر است این شرکت در زمینه های مختلف نوآوری نموده و با ثبت طرح ها و ایده های اختصاصی خود، باعث ایجاد تنوع طرح، رنگ و کیفیت محصولات تولیدی خود گردیده و برای مشتریان محترم امکان انتخاب را به گونه ای فراهم آورده که با حصول اطمینان از عدم تکرار پذیری در سایر مارکهای تجاری موجود در بازار عرضه، اقدام به انتخاب مدل، رنگ و طرح دلخواه خود نمایند.

طرح ها و ایده های صنعتی ثبت شده توسط این شرکت اثبات کننده این ادعا است.

در قیاس قیمت گذاری نیز، با عنایت سیاست گذاری موسسین شرکت مبنی بر جهانی شدن و نیز  اصل "کیفیت بالا ، قیمت رقابتی" همواره محصولات ابرش قابلیت رقابت پذیری قیمتی با سایر محصولات مشابه را داشته و عمدتاً در فضای تصمیم گیری شفاف، این " ابرش" است که انتخاب می گردد.

با امید و هدف خودکفایی روزافزون میهن عزیزمان، چشم انتظار حمایت شما از استقلال هر چه بیشتر ایران هستیم که این امر فقط با خرید "کالای ایرانی با کیفیت " و ترجیح آن به کالای خارجی امکانپذیر می باشد.

درباره طراحی وب سایت شرکت ابرش

طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی ابرش یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شرکت ابرش سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت ابرش از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت ابرش بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است

محصولات غذایی اروم آدا

طراحی وب سایت محصولات غذایی اروم آدا

طراحی سایت شرکت صنایع غذایی اروم آدا

وب سایت شرکت صنایع غذایی اروم آدا توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Urumada Food industry Web Design

http://urumada.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت صنایع غذایی اروم آدا یکی از برندها و شرکت های صاحب نام و پرآوازه در زمینه تولید انواع محصولات غذایی از جمله رب، مربا، کمپوت، آبمیوه و دیگر محصولات غذایی در کشور میباشد که طراحی سایت شرکت اروم آدا در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت صنایع غذایی اروم آدا سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد صنایع غذایی اروم آدا

شرکت اروم آدا در کشور ایران، 9 کیلومتری شهر ارومیه در جاده سنتو در محیطی بسیار خوش آب و هوا و با مساحت تقریبی 52000 متر مربع و 19500 مترمربع زیر بنا تاسیس گردیده است. این شرکت در پانزدهم آبان سال 1370 به منظور تولید انواع محصولات غذایی به بهره برداری رسید تولیدات اروم آدا در ابتدا شامل انواع رب گوجه فرنگی بود که به تدریج و با توجه به نیاز مشتریان و نیز سیاستهای توسعه شرکت تعداد و تنوع محصولات افزایش یافت.

مدیریت اروم آدا با باور این دو شعار که کیفیت مسیر ماست نه مقصد ما و همواره حق با مشتری است، خط مشی کیفیت و ایمنی خود را با اطمینان از جلب رضایت مشتری با برآورده سازی کیفیت مطلوب و تاثیر گذار بر زندگی مشتری قرار داده است.

برای این منظور اهداف زیر مد نظر قرار دارد:

 عرضه محصول قابل رقابت در بازار داخلی و خارجی

 صادرات محصول به کشور های مختلف

 حضور سالانه در نمایشگاههای خارجی

 تولید محصولاتی که از طرف مشتری پیشنهاد می گردد، درصورتی که از نظر اقتصادی به صرفه باشد.

 رعایت نکات بهداشتی و کنترل مداوم در تولید، کارکنان و محصولات تولیدی

 نظر خواهی مستمر از مشتریان و ارزیابی این نظرات برای بهبود مستمر

 حفظ کیفیت محصولات مطابق با الزامات قانونی، ملی و مشتری

 ایجاد بستر مناسب جهت ارائه نقطه نظرات بهداشتی در خطوط تولید توسط مسئولین و اپراتور های تولید

 پیاده سازی و حفظ سیستم مدیریت کیفیت  Quality Assurance

 حمایت و همکاری با مؤسسات علمی و پروژه های تحقیقاتی

شرکت اروم آدا، برای مدیریت کیفیت و نیز سلامت و ایمنی محصولاتش اقدام به اخذ گواهینامه های مربوطه، از سال 1377 آغاز و تا کنون ادامه یافته است به نحوی که شرکت اروم آدا مفتخر است که هم اکنون گواهینامه استاندارد ایزو 9001 نسخه 2000 را از شرکت (TUV NORD) که از معتبر ترین مراجع صدور گواهینامه مدیریت کیفیت است را دارا می باشد

اخذ نشان بین المللی حلال

گواهی نامه بین المللی (FDA (Food and Drug Administration از شرکت FDA Registrar Corp

مدیریت شرکت اروم آدا، با التزام به موارد فوق کلیه کادر شرکت را موظف به پایبندی به موارد و اهداف عالیه فوق نموده است.

شرکت اروم آدا در بعد صادرات، با توجه به خط مشی شرکت، رقابت در بازار های خارجی را جزء برنامه های اساسی خود قرار داده، به نحوی که در حال حاضر صادرات به کشور های زیر انجام می پذیرد:

کانادا، سوئد، آمریکا، انگلستان، فرانسه، هلند، روسیه، روسیه سفید، آلمان، استرالیا، ژاپن، مالزی، ترکیه، عراق، کویت، عربستان سعودی، نیجریه، کنیا، تانزانیا، بحرین و ...

اهمیت به نظرات مشتری جزء مهمترین برنامه های این شرکت است به نحوی که اروم آدا همیشه منتظر پیشنهادات و انتقادات مشتریانش می باشد.

درباره طراحی وب سایت صنایع غذایی اروم آدا

طراحی سایت صنایع غذایی اروم آدا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت صنایع غذایی اروم آدا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت صنایع غذایی اروم آدا از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت صنایع غذایی اروم آدا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت اروم آدا بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

شرکت عمرانی ساختمانی فراسوی شرق

طراحی سایت شرکت عمرانی ساختمانی فراسوی شرق

طراحی سایت شرکت فراسوی شرق

وب سایت شرکت فراسوی شرق توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Farasooye Shargh Company web design

http://farasooyeshargh.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت فراسوی شرق یکی از شرکت های فعال در زمینه پروژه های عمرانی در کشور میباشد که طراحی سایت فراسوی شرق در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت فراسوی شرق سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت عمرانی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت فراسوی شرق

شرکت فراسوی شرق در تاریخ  11/22/ 1368 تحت شماره  6305  اداره ثبت شرکت های مشهد به ثبت رسیده است و یکی از شرکت های تابعه شرکت تجلی مهر ایرانیان (هلدینگ عمران و ساختمان) و همچنین عضو انجمن صنفی انبوه سازان استان خراسان رضوی می باشد.

رتبه شرکت 4 ابنیه و راه سازی و موضوع شرکت برابر ماده 2 اساسنامه عبارت از طراحی و محاسبه، اجرا و نظارت بر کلیه پروژه های عمرانی است. این شرکت در طی سالهای فعالیت خود با بهره گیری از توانمندی مدیرانی لایق و متخصص توانسته است ده ها پروژه عمرانی را سرمایه گذاری و مدیریت نماید که با سپاس از تمامی مدیران عامل از آغاز تا کنون و سایر تلاشگران شرکت، موارد ذکر شده به اطلاع خواهد رسید.

برابر مصوبه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام در تاریخ 93/03/19 اعضای هیئت مدیره جدید برای مدت 2 سال انتخاب شده اند و عهده دار وظایف محوله می باشند. شرکت فراسوی شرق براساس راهبردها و سیاستهای خود، متعهد به رعایت اصولی است که در منشور سازمانی شرکت به آن توجه شده است.

درباره طراحی وب سایت شرکت فراسوی شرق

طراحی سایت شرکت عمرانی فراسوی شرق یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شرکت فراسوی شرق سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت فراسوی شرق از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فراسوی شرق بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

فروشگاه چوب لباسی

طراحی وب سایت فروشگاهی چوب لباسی

طراحی وب سایت فروشگاهی چوب لباسی

وب سایت فروشگاهی چوب لباسی یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Choob Lebasi Online Store Web Design

http://chooblebasi.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی لباس انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین چوب لباسی می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1394 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی چوب لباسی هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی البسه و پوشاک می باشد و محصولات متنوعی را جهت فروش در سایت فروشگاهی خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی چوب لباسی

فروشگاه آنلاین چوب لباسی با ارائه طیف وسیعی از معتبر ترین برندهای پوشاک و البسه و همکاری با تولید کنندگان معتبر این صنعت سعی میکند تا گامی موثر در جهت برآوردن نیازهای مشتریان برداشته باشد. تمام تلاش ما فراهم کردن مرجعی کامل در صنعت پوشاک کشور است تا مشتری بتواند با مقایسه کالاهای مختلف در تصمیم گیری بهتر عمل کند . فروشگاه اینترنتی چوب لباسی ایجاد چنین فضایی را رسالت خود می داند .

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین چوب لباسی

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش البسه و پوشاک در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در مدت زمان فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی پوشاک برای خود بدست آورد.

در وب سایت فروشگاهی چوب لباسی از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا یاResponsive  بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی چوب لباسی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین چوب لباسی بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

کارخانه مشهد دوام

طراحی سایت گروه کارخانجات تولیدی صنعتی مشهد دوام

طراحی سایت شرکت مشهد دوام تولید کننده برتر لوازم گرمایشی و سرمایشی در کشور

وب سایت شرکت مشهد دوام تولید کننده انواع لوازم گرمایشی و سرمایشی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Mashhad Davam Industrial Group Web Design

http://www.mashhaddavam.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت مشهد دوام یکی از برندها و شرکت های صاحب نام و پرآوازه کشور در زمینه تولید انواع لوازم گرمایشی و سرمایشی همچون بخاری و کولرهای آبی است که طراحی سایت مشهد دوام در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1390 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت مشهد دوام سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت مشهد دوام

گروه تولیدی صنعتی مشهد دوام در سال 1369 در زمینی به وسعت 4000 متر مربع و با 1680 متر مربع سالن با مدیریت حاج جعفر قهرمان و 45 نفر نیروی متخصص و ساده بنیانگذاری گردید. وی با بهره گیری از فکر خلاق و کارآفرین خود تولید انواع آبگرمکن ایستاده و سپس آبگرمکن دیواری بخاری شومینه را به بهره برداری رسانید و در سال 1375 مجوز استفاده از علامت استاندارد برای محصولات خود را از اداره استاندارد دریافت نمود.

در26 آبان ماه 1378 به دلیل درگذشت نابهنگام آن بزرگ مرد که ضایعه بزرگي به صنعت استان بویژه مجموعه مشهد دوام وارد گردید آقای حبیب قهرمان در تاریخ 15 آذر ماه 1378 به عنوان مدیر عامل شرکت منسوب گردید. در حال حاضر این شرکت در زمینی به وسعت 23400 متر مربع و دارای 17000 متر مربع سالن تولیدی و انبار و تعداد 250 نفر نیروی متخصص و نیمه متخصص به تولید محصولاتی قابل رقابت با محصولات خارجی به فعالیت خود ادامه می دهد.

گروه تولیدی و صنعتی مشهد دوام با تلاش و بهره گیری از دانش روز دنیا و رهنمودهای موثر جناب آقای حاج حسن جلالی ریاست محترم هیئت مدیره در سال 1382 موفق به دریافت گواهینامه ISO9001 و ISO2000 مدیریت کیفیت و CE ( گواهینامه صادرات ) گردیده است .

گروه تولیدی و صنعتی مشهد دوام در سال 84-1383 موفق به کسب عنوان واحد نمونه کشوری و بالاترین بهینه سازی مصرف سوخت محصولات گازسوز برای اولین بار در سطح کشور ( برچسب انرژی رده C) از سازمان بهینه سازی مصرف سوخت گردید . در سال86-1385به عنوان واحد نمونه اداره صنایع و معادن و همچنین واحد نمونه اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران نائل شد. این واحد نیز در سال 1386 موفق به دریافت گواهینامه ISO14001 و ISO2004 گردید و همچنین در تاریخ 7/9/86 مدیر عامل مجموعه از جشنواره قهرمانان صنعت به عنوان کارآفرين نمونه برگزیده شدند.

این مجموعه تولیدی صنعتی بر پایه تلاش در جهت افزایش کمی و کیفی محصولات، رضایت مشتریان و کنترلهای موثر بر کیفیت محصولات و همچنین استفاده از تجهیزات پیشرفته در جهت پیاده سازی تکنولوژی روز دنیا گام بر میدارد و تمام توفیقات خود را مرهون الطاف خاصه پروردگار باری تعالی و برنامه های بلند مدت زنده یاد حاج جعفر قهرمان می داند.

درباره طراحی وب سایت شرکت صنعتی مشهد دوام

طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد دوام یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شرکت مشهد دوام سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد دوام از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی مشهد دوام بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

کارخانه مشهد سرما

طراحی سایت گروه کارخانجات تولیدی صنعتی مشهد سرما

طراحی سایت شرکت مشهد سرما تولید کننده برتر یخچال فروشگاهی و صنعتی در کشور

وب سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد سرما تولید کننده انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Mashhad Sarma Industrial Group Web Design

http://www.mashhadsarma.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت صنعتی مشهد سرما یکی از شرکت ها و برندهای صاحب نام و آوازه در زمینه تولید انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی است که طراحی سایت مشهد سرما در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1390 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت شرکتی مشهد سرما سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت مشهد سرما

شرکت تولیدی و صنعتی مشهد سرما با سابقه درخشان در تولید و ارائه انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی با بهترین کیفیت و خدمات، آماده ارائه محصولات خود به شما مشتریان گرامی میباشد.

محصولات تولید شده توسط شرکت مشهد سرما دارای استاندارد ایران بوده و از بهترین مواد اولیه تولید میگردد. نگاه مدیران این شرکت، رضایت حداکثری مشتریان میباشد. امید که با ارائه بهترین محصولات باعث رضایت شما عزیزان شویم.

درباره طراحی وب سایت مشهد سرما

طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد سرما که بعنوان تولید کننده انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی فعالیت دارد، یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت مشهد سرما سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد سرما از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی مشهد سرما بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق

طراحی وب سایت شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق

طراحی وب سایت شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق

وب سایت شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Radan Sanat Industrial Co Web Design

http://www.radan-ir.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت رادان صنعت شرق یکی از برترین برندهای تولید انواع قفسه فروشگاهی و قفسه انبار در کشور میباشد و در زمینه تولید انواع قفسه فعالیت حرفه ای دارد که طراحی سایت رادان صنعت شرق در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی این وب سایت رادان صنعت شرق سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد رادان صنعت شرق

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق در سال 1381 توسط جمعی از مدیران ارشد فعلی  تاسیس و کار خود را با ارزیابی بازار و ایجاد فرایند تولید آغاز کرد. با بسط و توسعه فعالیت ‌ها و ارائه خدمات تخصصی امروز شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق سازمانی حرفه ‌ای در زمینه امور مهندسی و اجرای انواع پروژه ‌های فروشگاهی و انباری به روش‌ های نوین است و پروژه‌ های متعددی را در سراسر کشور اجرا کرده یا در دست اجرا دارد.

اجرای طرح ‌ها در کوتاه ‌ترین زمان، هزینه متعارف و کیفیت مطلوب، اهداف مستمر کارفرمایان است. تحقق این اهداف نیازمند وجود تفکر سیستمی، برنامه ‌ریزی و برخورداری از توانایی ‌های خاص است. شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق ارائه‌ کننده محصولات و خدماتی است که نیل به این اهداف را ممکن میسازند.

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق، یک شرکت خصوصی ایرانی است که در زمینه ارائه خدمات و تولیدات خود در مراحل پیدایش، برنامه ‌ریزی، مطالعات، طراحی، اجرا، تجهیز و بهره ‌برداری پروژه‌ ها فعالیت مینماید و تخصص و تجارب موفق خود را در اختیار کار فرمایان قرار میدهد.

تجهیز و به کارگیری گروه ‌های تخصصی مختلف با کارایی مناسب در شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق، تجمیع خدمات ضروری برای راهبری و هدایت طرح ‌ها را ممکن ساخته است. شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق با تکیه بر این توانایی، اجرای گستره وسیعی از پروژه ‌ها را هدف خود قرار داده است.

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق از بدو تأسیس سرمایه ‌گذاری مناسبی در تحقیق و توسعه داشته است. شناخت، بومی‌ سازی و توسعه روش ‌ها و ساز وکارهای نوین انجام و تحویل تولیدات و خدمات در عرصه داخلی و بین‌ المللی، زمینه اصلی فعالیت‌ های تحقیق و توسعه در شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق است.

کارخانجات شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق در شهرک صنعتی فن آوری های برتر مشهد واقع شده است و در متراژی بالغ بر 5000 متر مربع فضا و در دو سالن تولید، محل استقرار قریب به ۷۰ نفر از همکاران و دستگاه آلات به روز تولید است. وظیفه این افراد هدایت فرایند تولید، تولید محصولات با کیفیت بنا به سفارش مشتری و انجام امور  پشتیبانی پروژه ‌های خارج از شرکت و توسعه فعالیت‌ های آتی سازمان است. شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق علاوه بر دفتر مرکزی در مشهد، دارای پنج دفتر منطقه ‌ای در اصفهان، تبریز، بندر عباس، ارومیه و ساری است.

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق با ده ها همکار تمام ‌وقت و همکار پاره‌وقت خود در دفتر مرکزی و پنج دفتر منطقه ‌ای  پروژه ها را سازماندهی نموده است، این همکاران از تخصص حرفه ‌ای در سطوح بالا برخوردار میباشند و ارائه خدمات به مشتریان عزیز را تسهیل میکنند.

درباره طراحی وب سایت رادان صنعت شرق

طراحی سایت رادان صنعت شرق یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در این وب سایت سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل طراحی سایت بهره برده شود. به طوری که از وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت رادان صنعت شرق از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در پیاده سازی و طراحی سایت رادان صنعت شرق از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت رادان صنعت شرق بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.