Background Image

طراحی سایت دانلود فایل کارن تسیس

وب سایت دانلود فایل کارن تسیس یکی از نمونه فروشگاه های دانلود فایل طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

karenthesis web design

http://www.karenthesis.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاهی و دانلود فایل انجام شده توسط فراتک وب سایت کارن تسیس می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1395 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت دانلود فایل کارن تسیس هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروش و دانلود فایل در اینترنت می باشد.

در مورد وب سایت دانلود فایل کارن تسیس

وب سایت فروشگاهی و دانلود فایل کارن تسیس در سال 1395 به بهره برداری رسیده است. یکی از اهداف اصلی طراحی سایت دانلود فایل کارن تسیس، تلاش برای ارتقاء دانش در کشور با کمک اینترنت می باشد، به نحوی که محققانی که در کشور به انجام تحقیقات در زمینه های مختلف مشغول هستند بتوانند بدون محدودیت به دانش دست پیدا نمایند.

همواره در سایت دانلود فایل کارن تسیس سعی نموده ایم کیفیت خدمات و پشتیبانی های خود را ارتقاء داده و به بهترین شکل ممکن شما عزیزانی را که از مطالب وب سایت کارن تسیس استفاده می نمائید یاری نمائیم.

درباره طراحی وب سایت فروشگاهی و دانلود فایل کارن تسیس

این وب سایت که یکی از سایت های فعال فروش و دانلود فایل در حوزه اینترنت در کشور است توانسته است با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول مدت فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروش و دانلود فایل برای خود بدست آورد. هدف از طراحی وب سایت فروش فایل کارن تسیس کمک به ارتقاء دانش برای افراد در مقاطع مختلف و در اقصی نقاط کشور میباشد.

در وب سایت دانلود فایل کارن تسیس از تکنولوژی طراحی سایت responsive نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت رسپانسیو یا واکنشگرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی کارن تسیس از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک میباشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین کارن تسیس بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.