طراحی وب سایت فروشگاهی آرانیک 555 کالا
555kala online store web design

طراحی وب سایت فروشگاهی آرانیک 555 کالا

وب سایت فروشگاهی 555 کالا یکی از فروشگاه های اینترنتی آنلاین طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

555kala online store web design

http://www.555kala.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین محصولات دیجیتال 555 کالا می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1393 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی 555 کالا هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی محصولات دیجیتال در کشور می باشد و محصولات دیجیتال مختلفی همچون لوازم جانبی کامپیوتر،  تبلت، لپتاپ و دیگر محصولات دیجیتال را جهت عرضه بصورت آنلاین در سایت فروشگاهی خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی 555 کالا

شرکت بازرگانی آرانیک فعالیت خود را در زمینه کالاهای دیجیتال در سال 1387 تحت عنوان نو آوران خراسان در مشهد آغاز نمود.

با پیشرفت روز افزون و چشم گیر اینترنت در کشور این شرکت با هدف گردآوری مجموعه ای کامل و تخصصی از محصولات دنیای دیجیتال اقدام به راه اندازی فروشگاه آنلاین تحت نام 555کالا نموده و همچنین فعالیت خود را در سال 1393 به صورت رسمی به ثبت رسانید.

زمینه های کاری فروشگاه اینترنتی 555 کالا

با توجه به تجربه 7ساله این شرکت در زمینه طراحی و اسمبل سیستم های کامپیوتری با کاربردهای مختلف اداری، خانگی، مهندسی، گیمینگ و سرور مفتخریم زمینه کاری اصلی خود را طراحی کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ معرفی کنیم.

البته فعالیت ما منحصر به کامپیوتر نیست و تلاش میکنیم در زمینه فروش و گارانتی گوشی های موبایل، تبلت، تلویزیون و کنسول های بازی نیز همگام با تکنولوژی روز دنیا پیش رفته و آن را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم.

مجوز های فروشگاه آنلاین 555 کالا

1- دارای مجوز از وزارت صنعت معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران و کسب نماد اعتماد یک ستاره

2- دارای مجوز از مرکز توسعه تجارت الکترونیک کشور

3- عضو رسمی اتحادیه کامپیوتر و ماشین های اداری

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین 555 کالا

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش لوازم جانبی کامپیوتر،  تبلت و لپتاپ در ایران است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی در مشهد و سایر شهرها برای خود بدست آورد.

در طراحی فروشگاه اینترنتی 555 کالا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین 555 کالا بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.