طراحی سایت فروشگاه بازرگانی آرانیک (555کالا)
555kala web design

طراحی سایت فروشگاه بازرگانی آرانیک (555کالا)

طراحی سایت فروشگاه بازرگانی آرانیک (555کالا)
یکی از نمونه های طراحی سایت فروشگاهی توسط شرکت داده پردازی فراتک ، طراحی سایت فروشگاه بازرگانی آرانیک (555کالا) می باشد که در زیر در مورد فروشگاه بازرگانی آرانیک (555کالا) و طراحی سایت پیاده سازی شده توضیحاتی داده شده است:
درباره فروشگاه بازرگانی آرانیک (555کالا) :
شرکت بازرگانی آرانیک فعالیت خود را در زمینه کالاهای دیجیتال در سال 1387 تحت عنوان نوآوران خراسان در مشهد آغاز نمود.با پیشرفت روز افزون و چشم گیر اینترنت در کشور این شرکت با هدف گردآوری مجموعه ای کامل و تخصصی از محصولات دنیای دیجیتال اقدام به راه اندازی فروشگاهی آنلاین تحت نام 555کالا نموده و همچنین فعالیت خود را در سال 1393 به صورت رسمی به ثبت رسانید. با توجه به تجربه 7ساله این شرکت در زمینه طراحی و اسمبل سیستم های کامپیوتری با کاربردهای مختلف اداری ، خانگی ، مهندسی ، گیمینگ و سرور مفتخریم زمینه کاری اصلی خود را طراحی کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ معرفی کنیم.
البته فعالیت ما منحصر به کامپیوتر نیست و تلاش میکنیم در زمینه فروش و گارانتی گوشی های موبایل ، تبلت ، تلویزیون و کنسول های بازی نیز همگام با تکنولوژی روز دنیا پیش رفته و آن را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم. طراحی سایت مشهد
درباره طراحی سایت فروشگاه بازرگانی آرانیک (555کالا): 
سایت فروشگاه بازرگانی آرانیک (555کالا) در سال 1394 توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است

برای دیدن سایت  فروشگاه بازرگانی آرانیک (555کالا) اینجا کلیک کنید.