Background Image

طراحی سایت فروشگاه بازرگانی آرانیک (555کالا)

طراحی سایت فروشگاه بازرگانی آرانیک (555کالا)
یکی از نمونه های طراحی سایت فروشگاهی توسط شرکت داده پردازی فراتک ، طراحی سایت فروشگاه بازرگانی آرانیک (555کالا) می باشد که در زیر در مورد فروشگاه بازرگانی آرانیک (555کالا) و طراحی سایت پیاده سازی شده توضیحاتی داده شده است:
درباره فروشگاه بازرگانی آرانیک (555کالا) :
شرکت بازرگانی آرانیک فعالیت خود را در زمینه کالاهای دیجیتال در سال 1387 تحت عنوان نوآوران خراسان در مشهد آغاز نمود.با پیشرفت روز افزون و چشم گیر اینترنت در کشور این شرکت با هدف گردآوری مجموعه ای کامل و تخصصی از محصولات دنیای دیجیتال اقدام به راه اندازی فروشگاهی آنلاین تحت نام 555کالا نموده و همچنین فعالیت خود را در سال 1393 به صورت رسمی به ثبت رسانید. با توجه به تجربه 7ساله این شرکت در زمینه طراحی و اسمبل سیستم های کامپیوتری با کاربردهای مختلف اداری ، خانگی ، مهندسی ، گیمینگ و سرور مفتخریم زمینه کاری اصلی خود را طراحی کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ معرفی کنیم.
البته فعالیت ما منحصر به کامپیوتر نیست و تلاش میکنیم در زمینه فروش و گارانتی گوشی های موبایل ، تبلت ، تلویزیون و کنسول های بازی نیز همگام با تکنولوژی روز دنیا پیش رفته و آن را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم. طراحی سایت مشهد
درباره طراحی سایت فروشگاه بازرگانی آرانیک (555کالا): 
سایت فروشگاه بازرگانی آرانیک (555کالا) در سال 1394 توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است

برای دیدن سایت  فروشگاه بازرگانی آرانیک (555کالا) اینجا کلیک کنید.