Background Image

طراحی سایت دانلود فایل پیپر داک

وب سایت دانلود فایل پیپر داک یکی از نمونه فروشگاه های دانلود فایل طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

paperdoc web design

http://www.paperdoc.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت دانلود فایل انجام شده توسط فراتک وب سایت فروش فایل پیپر داک می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1394 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت دانلود فایل پیپر داک هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروش و دانلود فایل در اینترنت می باشد.

در مورد وب سایت دانلود فایل پیپر داک

سایت دانلود فایل پیپر داک در جهت کمک به ارتقاء دانش برای افراد در مقاطع مختلف و در اقصی نقاط کشور راه اندازی شده و سعی دارد با کمک گرفتن از اینترنت، به منظور حذف موانع موجود در دسترسی به منابع اطلاعاتی به روز برای مخاطبان دانش در سراسر کشور گام برداشته و با بانک قدرتمند و گسترده خود، فرصت دستیابی هرچه بیش تر به دانش را تا دوردست ترین نقاط فراهم سازد.

مطالب ارائه شده در سایت PaperDoc جنبه کمک درسی و کمک آموزشی داشته و صرفاً برای استفاده در تحقیقات و پروژه های دانش آموزی و دانشجویی می باشد، لذا سپاسگذار خواهیم بود اگر تا حد امکان از منابع این سایت دانلود فایل تنها در پیشینه و شکل گیری مبانی نظری تحقیق و مقاله خود استفاده نمائید. فروشگاه فایل پیپر داک تلاش داشته است در این وب سایت تا حد امکان مقالات و پروژه ها را با نام پدید آورندگان آن منتشر نماید، لذا خواهشمندیم در صورتی که به هر دلیلی تمایلی به انتشار تحقیق و پروژه خود در فروشگاه فایل پیپر داک ندارید با ما در تماس باشید تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری موضوع اقدام نمائیم.

درباره طراحی وب سایت فروشگاهی و دانلود فایل پیپر داک

این وب سایت که یکی از سایت های فعال فروش و دانلود فایل در حوزه اینترنت در کشور است توانسته است با بهره گیری از پورتال فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروش و دانلود فایل برای خود بدست آورد. هدف از طراحی وب سایت پیپر داک کمک به ارتقاء دانش برای افراد در مقاطع مختلف و در اقصی نقاط کشور میباشد.

در وب سایت دانلود فایل پیپر داک از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی پیپر داک از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک میباشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین پیپر داک بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.