Background Image

طراحی سایت دانلود فایل کارن پیپر مرجع دانلود تحقیق و مقاله دانش آموزی و دانشجویی

وب سایت دانلود فایل کارن پیپر یکی از نمونه فروشگاه های دانلود فایل طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Karen Paper Web Design

http://www.karenpaper.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت دانلود فایل انجام شده توسط فراتک وب سایت فروش فایل کارن پیپر می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1395 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت دانلود فایل کارن پیپر هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروش و دانلود فایل در اینترنت می باشد.

در مورد وب سایت دانلود فایل کارن پیپر

وب سایت دانلود فایل کارن پیپر در سال 1395 به بهره برداری رسیده است. یکی از اهداف اصلی این سایت فروش فایل تلاش برای ارتقاء دانش در کشور با کمک اینترنت می باشد؛ به نحوی که محققانی که در کشور به انجام تحقیقات در زمینه های مختلف مشغول هستند بتوانند بدون محدودیت به دانش دست پیدا نمایند.

همواره سعی نموده ایم کیفیت خدمات و پشتیبانی های خود را ارتقاء داده و به بهترین شکل ممکن شما عزیزانی را که از مطالب وب سایت دانلود فایل کارن پیپر استفاده می نمائید یاری دهیم.

درباره طراحی وب سایت فروشگاهی و دانلود فایل کارن پیپر:

این وب سایت که یکی از سایت های فعال فروش و دانلود فایل در حوزه اینترنت در کشور است توانسته است با بهره گیری از پورتال فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروش و دانلود فایل برای خود بدست آورد. هدف از طراحی وب سایت دانلود و فروش فایل کارن پیپر کمک به ارتقاء دانش برای افراد در مقاطع مختلف و در اقصی نقاط کشور میباشد.

در وب سایت دانلود فایل کارن پیپر از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی کارن پیپر از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک میباشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین کارن پیپر بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.