نمونه کار طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی

فروشگاهی اینترنتی ایسوس سنتر

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی محصولات دیجیتال ایسوس سنتر

طراحی سایت فروشگاهی ایسوس سنتر نمایندگی محصولات ایسوس و کالاهای دیجیتال

ایسوس سنتر یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Asus Center Online Store Web Design

http://www.asuscenter.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک وب سایت ایسوس سنتر می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1389 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. این وب سایت فروشگاهی هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی محصولات دیجیتال در اینترنت می باشد.

در مورد فروشگاه اینترنتی ایسوس سنتر

وب سایت فروشگاهی ایسوس سنتر رسماً در سال 1387 پا به دنیای اینترنت گذاشت. هدف از راه اندازی فروشگاه اینترنتی ایسوس سنتر بالا بردن سطح آگاهی کاربران کالاهای IT و به خصوص بالا بردن سطح آگاهی و دانش دوستداران برند معتبر و با کیفیت ایسوس راجع به این برند و دیگر برندهای IT موجود در بازار بوده است.

فروشگاه آنلاین ایسوس سنتر به عنوان نمایندگی ایسوس و نمایندگی فروش اینترنتی محصولات ایسوس ارائه دهنده و مشاور در خصوص خرید تجهیزات IT سرور، لپ تاپ، تبلت، مادربرد و کارت گرافیک با تمرکز به برند ایسوس نیز می باشد. در طول این سال ها سایت فروشگاهی ایسوس سنتر با تهیه و  نشر مقالات، تحلیل ها و نقد و بررسی های تخصصی محصولات ایسوس توانسته است سطح آگاهی خریداران عزیز را از این برند بیشتر کند.

یکی از مهمترین اهداف و وظایفی که فروشگاه اینترنتی ایسوس سنتر برای خود تعریف کرده است دریافت و تهیه سفارشات خاص مشتریان عزیز می باشد.

 فروشگاه آنلاین ایسوس سنتر هم اکنون یکی از اصلی ترین مراکز تهیه محصولات ایسوس در بین سازمانها، کارخانجات و شرکت ها می باشد.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین ایسوس سنتر

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه محصولات دیجیتال بخصوص محصولات با برند ایسوس در کشور است توانسته است با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی بدست آورد.

در طراحی فروشگاه اینترنتی ایسوس سنتر از زبان برنامه نویسی  C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین ایسوس سنتر بکار گرفته شده است میتوان به javaScripts,jQuery,HTML,CSS اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

فروشگاه تجهیزات چاپ و تبلیغاتی مدیا سنتر

طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات چاپ و تبلیغات مدیا سنتر

طراحی سایت فروشگاهی مدیا سنتر مرکز تخصصی فروش تجهیزات چاپ

فروشگاه آنلاین مدیا سنتر یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Media Center Printing Supplies Online Store Web Design

www.faratechdp.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین مدیا سنتر می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1391 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی مدیا سنتر هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی کالای چاپ دیجیتال در اینترنت می باشد.

در مورد فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر

وب سایت فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر، به عنوان یک فروشگاه تخصصی در زمینه توزیع کالای چاپ دیجیتال و محصولات مرتبط فعالیت می کند. بیشتر مشتریان فروشگاه آنلاین مدیا سنتر دفاتر فنی و چاپ دیجیتال، شرکتهای تبلیغاتی، عکاسی ها، لابراتوارها و تمام کسانی که در زمینه چاپ فعالیت دارند.

برخی از کالاهایی که در فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر ارائه می شوند:

1- انواع کاغذ رول و شیت

2- انواع فیلم لمینت گرم و سرد

3- لوازم و دستگاههای چاپ حرارتی

4- چسب دوطرفه، فوم برد و تخته شاسی

5- انواع جوهر پرینتر و پلاتر

6- انواع استند و لوازم قاب فنری

7- دستگاههای لمینیتور، پرینتر و پلاتر

8- دستگاههای برش رومیزی و طولی

هدف از راه اندازی وب سایت فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر، فراهم آوردن زمینه لازم جهت دسترسی آسان و سریع به نیازهای مجموعه های چاپ در جهت تهیه ملزومات چاپ دیجیتال و کالاهای وابسته می باشد.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین مدیا سنتر

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه محصولات چاپ بخصوص کالای چاپ دیجیتال و محصولات مرتبط در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی کالای چاپ دیجیتال برای خود بدست آورد.

در وب سایت فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر از تکنولوژی طراحی سایت واکنشگرا نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت رسپانسیو Responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک میباشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین MC24 بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML,CSS,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

ماشین های اداری حسن پور

طراحی فروشگاه آنلاین ماشین های اداری حسن پور

طراحی سایت فروشگاهی ماشین های اداری حسن پور مرکز تخصصی ماشین های اداری

وب سایت فروشگاهی ماشین های اداری حسن پور یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Hassanpour Office Machines Online Store Web Design

http://www.hsoonshop.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک وب سایت فروشگاهی آنلاین ماشین های اداری حسن پور می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1392 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی حسن پور هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی ماشین های اداری در اینترنت می باشد.

در مورد فروشگاه اینترنتی ماشین های اداری حسن پور

از آنجا که حجم ترافیک شهری از جمله کلان شهرها افزایش یافته و تردد را برای شهروندان عزیز مشکل ساخته است فروشگاه ماشین های اداری حسن پور برای رفاه حال مشتریان اقدام به افتتاح فروشگاه اینترنتی آنلاین نموده است تا هم به نوعی بتواند به کم نمودن حجم ترافیک شهری کمکی داشته باشد و هم مشتریانش بتوانند با خیال آسوده و بدون دغدغه و شلوغی شهر با کمال آرامش و اطمینان کالای مورد نظر خود را خریداری و سپس در طی چند ساعت کالای خود را دریافت نمایند.

فروشگاه ماشین های اداری حسن پور طی بیش از 40 سال تجربه در زمینه تجهیزات اداری و کامپیوتری می تواند این اعتماد را در بین مشتریانش ایجاد کند که کالای خریداری شده کاملا با کالای درخواستی مطابقت دارد، حتی امکان 48 ساعت تعویض کالا در صورت مشکل دار بودن کالای خریداری شده وجود دارد تا مشتری با خیالی آسوده اقدام به خرید کند. 

این فروشگاه آنلاین شامل چهار بخش به شرح زیر می باشد :

  • ماشین های اداری

در این قسمت فروشگاه اینترنتی حسن پور کالایی از قبیل چاپگر ها، فتوکپی، تجهیزات بانکی، ماشین حساب و ... عرضه می گردد.

  • لوازم کامپیوتر و نوت بوک

فروش تجهیزات کامپیوتری به عهده این قسمت از فروشگاه آنلاین حسن پور می باشد که میتوان به فروش قطعات کامپیوتری، انواع نوت بوک، تبلت، تجهیزات شبکه، لوازم جانبی کامپیوتر، تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات و ... اشاره کرد.

  • لوازم مصرفی

تمامی مواد مصرفی که برای ماشین های اداری استفاده می شود در این قسمت از فروشگاه اینترنتی حسن پور به فروش می رسد که می توان به انواع کارتریج، تونر، ریبون، تونر فتوکپی و ... اشاره کرد.

  • لوازم تحریر و اداری

به جرات می توان گفت در این قسمت فروشگاه آنلاین حسن پور بیش از هزار نوع قلم کالا متفاوت در زمینه تحریر و لوازم اداری وجود دارد که می توان تمام نیاز مشتری  را در این زمینه بر طرف نمود. کالاهایی از قبیل انواع خودکار، ماژیک، پاکت نامه، کاغذ، زونکن، ماشین دوخت، پانچ، پوشه و...

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین ماشین های اداری حسن پور

این وب سایت اینترنتی که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش ماشین های اداری و محصولات مرتبط در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی ماشین های اداری برای خود بدست آورد.

در وب سایت فروشگاهی ماشین های اداری حسن پور از تکنولوژی طراحی رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا یا responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی ماشین های اداری حسن پور از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک میباشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین HsoonShop بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

فروشگاه هیلا مارکت

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت

طراحی سایت فروشگاهی هیلا مارکت

وب سایت فروشگاهی هیلا مارکت یکی از فروشگاه های اینترنتی آنلاین طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Hila Market Online Store Web Design

http://www.hilamarket.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین هیلا مارکت می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1394 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی هیلا مارکت هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی می باشد و محصولات متنوعی را جهت فروش در سایت خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت

فروشگاه آنلاین هیلا مارکت با هدف ارائه کالاهای موجود در یک هایپر مارکت شکل گرفته است. خرید از فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت یکی از بهترین تجربه های خرید شما در عرصه خرید اینترنتی خواهد بود. ما در فروشگاه آنلاین هیلا مارکت با انتخاب بهترین برندها در هر حوزه، کالاهای مطمئنی را به شما پیشنهاد می کنیم که به لحاظ کیفیت و قیمت اطمینان شما را جلب خواهند کرد.

مردم عزیز شهر مشهد می توانند با عضویت در فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت نیازمندی های روزانه خود را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن درب منازل خود تحویل بگیرند. فروشگاه اینترنتی آنلاین هیلا مارکت سعی دارد با ارائه خدمات خود، خریدی آسان و به صرفه را برای شما به ارمغان آورد.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین هیلا مارکت

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش کالاهای مورد نیاز خانواده ها در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی به سبک هایپر مارکت برای خود بدست آورد.

در وب سایت هیلا مارکت از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو یا واکنش گرا نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت رسپانسیو بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک میباشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین هیلا مارکت بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

فروشگاه تجهیزات ساختمانی استارگالری

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی استار گالری

طراحی سایت فروشگاهی کالای ساختمانی ستاره مرکز تخصصی فروش تجهیزات ساختمانی

وب سایت فروشگاهی کالای ساختمانی ستاره یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Star Gallery Online Store Web Design

http://www.stargallery.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین کالای ساختمانی ستاره می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1395 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی ستاره هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی کالای ساختمانی می باشد و محصولات متنوعی را جهت فروش در سایت فروشگاهی خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی کالای ساختمانی ستاره

فروشگاه آنلاین کالای ساختمانی ستاره با مدیریت آقای کرداری با ارائه طیف وسیعی از معتبر ترین برندهای صنعت ساختمان و همکاری با وارد کنندگان و توزیع کنندگان معتبر این صنعت سعی میکند تا گامی موثر در جهت برآوردن نیازهای مشتریان برداشته باشد. تمام تلاش ما فراهم کردن مرجعی کامل در صنعت کالای ساختمان است تا مشتری بتواند با مقایسه کالاهای مختلف در تصمیم گیری بهتر عمل کند . فروشگاه اینترنتی ستاره ایجاد چنین فضایی را رسالت خود می داند .

فروشگاه آنلاین ستاره با اخذ نماد اعتماد الکترونیک از مرکز تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و پاسخگویی از طریق خطوط ارتباطی خود و همچنین فراهم کردن امکاناتی جهت تعویض کالا تلاش می کند تا اعتماد مشتریان خود را جلب نماید .

محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ستاره عبارتند از :

انواع کاشی و سرامیک، تجهیزات آشپزخانه همانند هود، سینک، گاز، انواع چینی بهداشتی، شیر آلات، تجهیزات گرمایشی و سرمایشی ساختمان و دیگر ابزار آلات مورد نیاز ساختمان

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین کالای ساختمانی ستاره

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش کالاهای مورد نیاز خانواده ها در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در مدت زمان فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی برای خود بدست آورد.

در وب سایت فروشگاهی کالای ساختمانی ستاره از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی ستاره از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک میباشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین ستاره بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

فروشگاه تجهیزات اداری تحریر بازار

طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر و تجهیزات اداری تحریر بازار

طراحی سایت فروشگاهی تحریر بازار مرکز تخصصی فروش لوازم تحریر

فروشگاه آنلاین تحریر بازار یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

tahrir bazaar online store web design

http://www.tahrirbazaar.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک وب سایت فروشگاهی تحریر بازار می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1393 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی تحریر بازار هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی لوازم تحریر و لوازم اداری می باشد و محصولات متنوعی را جهت فروش در سایت فروشگاهی خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی تحریر بازار

در محدوده سال1300تا 1305 هجری شمسی در حاشیه فلکه جنوبی حرم مطهر رضوی مقابل مسجد گوهرشاد، اولین فروشگاه اختصاصی لوازم تحریر در استان خراسان در شهر مشهد توسط مرحوم حاج محمد مهدی تحریرچی افتتاح گردید. ایشان در سال 1275 هجری شمسی چشم به جهان گشود و پس از گذراندن دوران طفولیت، در دوران جوانی پس از آموختن احکام کسب و کار، با مدد از ولی نعمت خود حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در حدود سال های 1324 با حضور فرزندان محمد ابراهیم، محمد رضا، محمد تقی و محمد هادی تحریرچی  به ترتیب کار را توسعه بخشید و در نهایت در سال 1352 شعبه جدیدی با نظارت ایشان در خیابان خسروی نو به نام کالای تحریر افتتاح گردید.

این روند تا سال 1361 ادامه داشت و پس از آن سال، برادران جهت انتقال تجربیات به نسل جدید اقدام به ایجاد فروشگاههای جدید کردند که فروشگاه پخش تحریر رضا به سبکی جدید متناسب با زمان خود در بلوار شهید مدرس با مدیریت آقای حاج محمد رضا تحریرچی افتتاح گردید و سپس به ترتیب فرزندان ایشان محمد جواد، محمد علی و محمد صادق ادامه کار دادند و هم اکنون فعال میباشد.

زندگی امروزی بی‏‌گمان رو‏‌ش ‌های نوین تر، هوشمندانه ‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏ ‌تری را جهت خرید می‏‌طلبد. لذا تیم ما در فروشگاه آنلاین تحریر بازار با مدیریت مهندس سعید تحریرچی (نسل چهارم) با بهره بردن از تمامی تجارب گذشته و مشاورین در حوزه های مرتبط، زحمات بسیار زیاد را کشیدند تا اینکه در این حوزه همواره در کنار شما مدیران، دانش پژوهان، دانشجویان و دانش آموزان محترم باشد.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین تحریر بازار

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش کالای تحریر مورد نیاز اقشار مختلف مردم در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در مدت زمان فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی برای خود بدست آورد.

در وب سایت فروشگاه آنلاین تحریر بازار از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی تحریر بازار از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک میباشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین تحریر بازار بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

محصولات طبی باراد

طراحی وب سایت فروشگاهی محصولات طبی باراد

طراحی وب سایت فروشگاهی محصولات طبی باراد اولین تولیدکننده محصولات ارگونومیک در ایران

وب سایت فروشگاهی باراد یکی از فروشگاه های اینترنتی آنلاین طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Medical Products Barad Web Design

http://barad.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین محصولات طبی باراد می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1395 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی باراد هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی محصولات طبی می باشد و محصولات ارگونومیک مختلفی را جهت فروش در سایت خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی باراد

نشستن های غلط و طولانی فشار بسیار زیادی به ساختار اسکلتی عضلانی بدن وارد می کنند به همین دلیل درست نشستن به تجهیزات نیازمند است. تجهیزاتی که باید  قبل از تاکید و تشویق تکنولوژی به نشستن های هر چه بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت .

تجهیزات ارگونومی می توانند فشارهای وارد بر نقاط حساس بدن را کاهش دهند و از دردها و بیماری های اسکلتی عضلانی بکاهند. بعضی از تجهیزات ارگونومی نیز به شما کمک می کنند بدنتان را در وضعیت صحیح و به اصطلاح در پوسچر صحیح قرار دهید.

قرارگیری بدن در وضعیت صحیح مزایای خارق العاده ای برای سلامت انسان از جمله جلوگیری از آسیب های اسکلتی عضلانی، بهبود تنفس و اکسیژن رسانی به مغز، افزایش اعتماد به نفس و ... دارد.

وب سایت فروشگاهی باراد به عنوان اولین تولیدکننده محصولات ارگونومیک در ایران، تلاش کرده است در کنار آموزش های ارگونومی و افزایش آگاهی افراد نسبت به ضرورت نحوه صحیح نشستن، محصولاتی با کیفیت را با کمک متخصصین علم ارگونومی در داخل کشور تولید و عرضه نماید.

امید است توانسته باشیم سهم کوچکی در سلامتی نیروی کار جامعه و بهینه سازی ساعات کار داشته باشیم.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین باراد

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش محصولات ارگونومیک در ایران است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی برای خود بدست آورد.

در طراحی وب سایت  فروشگاهی محصولات طبی باراد از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو یا واکنش گرا نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنش گرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی باراد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین باراد بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

شرکت پیشگام پی سی شیراز

طراحی وب سایت فروشگاهی شاپ 9

طراحی وب سایت فروشگاهی شاپ 9 مرکز فروش تخصصی محصولات دیجیتال

وب سایت فروشگاهی شاپ 9 یکی از فروشگاه های اینترنتی آنلاین طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Shop9 Online Store Web Design

http://shop9.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین محصولات دیجیتال شاپ 9 می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1395 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی شاپ 9 هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی محصولات دیجیتال می باشد و محصولات دیجیتال مختلفی را جهت فروش در سایت خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی شاپ 9

سایت فروشگاهی شاپ 9 سایت فروش آنلاین لوازم جانبی کامپیوتر،  تبلت و لپتاپ می باشد که در راستای خدمت رسانی به همکاران عزیز طراحی شده است که تمام تلاش خود را در هر چه بهتر ارائه دادن محصولات با توضیحات کامل جهت یک انتخاب خوب و راحت نشان دهد و صرفه جویی در وقت به همکاران و مشتریان برای ما در اولویت اول قرار دارد.

با توجه به گسترش و پیشرفت روز افزون دنیای ابزار دیجیتال و وابستگی هر روزه و هر ساعته زندگی و حرفه ما به این تجهیزات دیگر راهی به جز همراهی و شناخت بیشتر و افزودن این تجهیزات به سبد کالای خانواده وجود ندارد.

فروشگاه اینترنتی پیشگام پی سی با هدف ارائه راهکاری آسان، سریع و قابل اعتماد برای رفع این نیاز بوجود آمد و تلاش دارد خرید کالای دیجیتال مورد نیاز شما را از یک پروسه زمانبر، گیج کننده و نا مطمئن تبدیل به یک امر لذت بخش و مطمئن کند.

این مجموعه از سال 82 فعالیت خود را در زمینه فروش تخصصی انواع لوازم جانبی آغاز نمود و پس از چندین سال فعالیت مستمر و پویا در این عرصه موفق به کسب اعتماد در بین خریداران این مجموعه گردیده است. مفتخریم که در این سالها توانسته ایم رضایت مشتریانمان را چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ قیمت جلب نماییم.

راهکاری آسان

خرید آنلاین یکی از بزرگترین و بهترین هدایایی است که تکنولوژی اینترنت برای ما به ارمغان آورده است. خرید آنلاین کالای دیجیتال مورد نیاز با توجه به امکاناتی از جمله امکان جستجوی آسان و سریع و مقایسه تجهیزات مشابه با یکدیگر و همچنین امکان بررسی و مقایسه قیمتها و در نهایت تصمیم گیری برای خرید، آن هم تنها با چند کلیک ساده موهبتی با ارزش و لذت بخش است.

سریع

اینکه شما عزیزان بتوانید کالای خریداری شده خود را به سرعت و سلامت در کمترین زمان ممکن دریافت کنید یکی از اهداف اصلی فروشگاه آنلاین پیشگام پی سی است. به همین دلیل اقدام به عقد قرارداد با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و شرکت تیپاکس نموده است تا مطمئن ترین راهها را برای ارسال کالای شما انتخاب کرده باشد. همچنین مشتریان عزیز ما سفارشات بالای دویست هزار تومان در شهر شیراز امکان دریافت کالای خود را در کمتر از 24 ساعت دارند.

قابل اعتماد

پیشگام پی سی به عنوان یک فروشگاه اینترنتی آنلاین معتبر در سایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ایران ثبت گردیده است. بعلاوه کسب مجوز درگاه پرداخت آنلاین از بانک صادرات، اطمینان و آرامش شما را در خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی پیشگام پی سی تضمین میکند.

مدیریت این مجموعه زیر نظر پیشگام رایانه دانشجو به مدیریت آقای محمد رضا غلامی می باشد.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین شاپ 9

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش لوازم جانبی کامپیوتر،  تبلت و لپتاپ در ایران است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی برای خود بدست آورد.

در طراحی وب سایت پیشگام پی سی از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو یا Responsive نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی پیشگام پی سی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین Shop9 بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

طراحی سایت فروشگاه کارن موبایل

طراحی سایت فروشگاه کارن موبایل

طراحی سایت فروشگاهی کارن موبایل

وب سایت فروشگاهی کارن موبایل یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد

Web Design karenmobile

http://www.karenmobile.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک وب،سایت فروشگاهی کارن موبایل می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1396 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی کارن موبایل هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های لوازم جانبی موبایل در اینترنت می باشد.

در مورد فروشگاه اینترنتی کارن موبایل

فروشگاه اینترنتی کارن موبایل ارائه دهنده لوازم جانبی موبایل و ابزارهای جانبی دیگر وسایل الکترونیکی می باشد. از جمله محصولات این فروشگاه آنلاین می توان به انواع کیف و قاب های گوشی موبایل ، محافظ صفحه نمایش ، شارژر ، انواع کابل ها همانند کابل OTG ، کابل شارژر و دیگر لوازم دیجیتال مورد نیاز مردم مانند عینک واقعیت مجازی و اسپیکر اشاره نمود. این مجموعه با فعالیت تخصصی در حوزه فروش لوازم جانبی دیجیتال سعی نموده است نیاز های مشتریان خود را شناسایی نموده و به بهترین نحو آن ها را برآورده سازد.

 

هدف فروشگاه کارن موبایل ایجاد تجربه ای شیرین و آسان از خرید آنلاین برای کاربران و مشتریان ایرانی است تا بدین صورت شور و اشتیاق ایرانیان را به سوی خرید اینترنتی و استفاده صحیح و شایسته از امکانات دنیای مجازی برانگیزد.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه کارن موبایل

این وب سایت اینترنتی که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش لوازم جانبی موبایل و محصولات مرتبط در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول  فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های لوازم جانبی موبایل برای خود بدست آورد.

 

در وب سایت فروشگاهی کارن موبایل از تکنولوژی طراحی رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا یا responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

 

در طراحی فروشگاه اینترنتی کارن موبایل از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک میباشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین karenmobile بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

فروشگاه ماشین های اداری غفوریان

طراحی فروشگاه اینترنتی ماشین های اداری غفوریان

طراحی وب سایت فروشگاهی ماشین های اداری و کامپیوتر غفوریان مرکز تخصصی فروش ماشین های اداری

وب سایت فروشگاهی ماشین های اداری غفوریان F10 یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Ghafourian Office Machines Online Store Web Design

http://f10.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک وب سایت فروشگاهی آنلاین ماشین های اداری غفوریان می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1390 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی غفوریان هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی ماشین های اداری در اینترنت می باشد.

در مورد فروشگاه اینترنتی ماشین های اداری غفوریان

اندیشه ماشین های اداری غفوریان همچنان کیفیت در فروش و خدمات است، چنانچه امروز با گذشت نزدیک به دو دهه حضور مداوم در عرصه فروش ماشین های اداری، ارائه خدمات گسترده به خریداران و تلاش برای دستیابی به موفقیت های روز افزون، نام ماشین های اداری غفوریان نزد تمامی کاربران و همکاران ارجمند، تداعی کننده کیفیت مطلوب در زمینه فروش و خدمات پس از فروش می باشد .

مجموعه ماشین های اداری غفوریان علاوه بر تکمیل سبد کالای تمام محصولات ماشینهای اداری و کامپیوتر شامل پرینترهای تک کاره لیزری سیاه و سفید، لیزری رنگی و جوهر افشان، پرینترهای چند کاره لیزری سیاه و سفید، لیزری رنگی و جوهر افشان، انواع اسکنر،پلاتر، کاغذ خردکن، پرس کارت، ساعت حضور غیاب، دیتا پرژکتور، پول شمار، فکس، مواد مصرفی و در نهایت نوت بوک همکاری خود به صورت نماینده رسمی با  برند های معتبر دنیا از جمله  اپسون (EPSON) اچ پی (HP) سامسونگ (SAMSUNG) شارپ (SHARP) پاناسونیک (panasonic) کانن (canon) برادر (borther) میوا (mava) اولویتی (olivetti) اطلس (Atlas) پارا (para) بایتون (Bitone) نیکیتا (nikita) گسترش بخشیده و در جهت رسیدن به سطح کیفی بین المللی فعالیت می نماید. فعالیتی بی وقفه از تیمی مجرب در زمینه فروش و خدمات پس از فروش ، به اعتبار اعتماد شما عزیزان .

از دیدگاه مدیریت فروشگاه آنلاین ماشین های اداری غفوریان و بعد از جایگاه فعلی، این شرکت رسالتی غیر از فروش و خدمات پس از فروش نیز برعهده دارد و آن اطلاع رسانی جامع و درستی از کاربرد محصولات به همکاران و مصرف کنندگان گرامی است، از همین رو وب سایت فروشگاهی غفوریان راه اندازی و امروز پس از گذشت 10 سال از عمر این سایت، می توان آن را بهترین مرجع اطلاع رسانی در خصوص مشخصات تمام محصولات ماشینهای اداری در سراسر کشور معرفی کرد .

گواه تمام افتخارات ما رضایت کامل مشتریان و کسب چندین لوح تقدیر و ثبت چندین اختراع توسط مدیریت شرکت جناب آقای حامد غفوریان محبی و عضویت ایشان در کانون نخبگان ایران است.

در پایان گفتنی است با وجود تمامی محدودیت های تجاری اعمال شده بر ایران در زمینه تکنولوژی و عدم دسترسی به صاحبان برخی فناوری ها در دنیا، ماشین های غفوریان با راه اندازی مرکز مجهز، سعی در پر کردن این خلا  نموده و ارائه دهنده گارانتی  برای کلیه محصولات و همچنین خدمات پس از فروش 5 سال به بهترین، سریعترین و کاملترین وجه ممکن در این حرفه می باشد.

برای فردایی بهتر دست کلیه عزیزانی که دعوت همکاری با ما را می پذیرند به گرمی می فشاریم .

شعار فروشگاه آنلاین غفوریان این است : " ما اطمینان را به وجود می آوریم "

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین ماشین های اداری غفوریان

این وب سایت اینترنتی که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش ماشین های اداری و محصولات مرتبط در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی ماشین های اداری برای خود بدست آورد.

در طراحی وب سایت فروشگاهی ماشین های اداری غفوریان از تکنولوژی طراحی رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا یا responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی ماشین های اداری غفوریان از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین ماشین های اداری غفوریان بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

فروشگاه اینترنتی کالا ایرانی

طراحی فروشگاه اینترنتی کالا ایرانی

طراحی وب سایت فروشگاهی کالا ایرانی

وب سایت فروشگاهی کالا ایرانی یکی از فروشگاه های اینترنتی آنلاین طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Kala Irani Online Store Web Design

http://kalairani.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین کالا ایرانی می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1395 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی کالا ایرانی هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی ارائه محصولات ایرانی می باشد و محصولات مختلف ایرانی را جهت فروش در سایت خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی کالا ایرانی

یکی از بزرگترین مشکلات پیش روی تولید کنندگان داخلی این است که مصرف کنندگان نسبت به محصولات، برندها، کیفیت و قیمت محصولات شرکتهای تولید داخلی اطلاعات کافی ندارند و این باعث می شود که مصرف کنندگان و یا فروشندگان در زمان انتخاب بدون هدف و معمولا با ترجیح برند های خارجی از کالاهای غیر ایرانی استفاده کنند.

فروشگاه اینترنتی کالا ایرانی با هدف حمایت از مخترعین و نخبگان و در راستای اقتصاد مقاومتی تلاش می کند تمامی محصولات ساخت ایران را معرفی و در فروشگاه آنلاین خود امکان خرید بصورت آنلاین را برای هموطنان عزیز فراهم آورد .

رسالت سایت فروشگاهی کالا ایرانی بر اینست که در راستای اقتصاد مقاومتی که همانا حمایت از تولید داخلی و ترغیب مردم به خرید محصولات با کیفیت ایرانی است، بین مشتریان و مصرف کنندگان از یک سو و تولید کنندگان محصولات با کیفیت داخلی از سوی دیگر ارتباط ایجاد کند.

سایت فروشگاهی آنلاین کالا ایرانی سعی خواهد کرد که اطلاعات و محصولات تولید کنندگان را در دسترس مصرف کنندگان قرار دهد تا مصرف کنندگان و یا مراکز فروش بتوانند به راحتی و با خیال آسوده از محصولات داخلی استفاده کنند .

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین کالا ایرانی

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش محصولات تولید داخل در ایران است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی برای خود بدست آورد.

در طراحی وب سایت کالا ایرانی از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو یا واکنش گرا نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت رسپانسیو بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی کالا ایرانی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین کالا ایرانی بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

فروشگاه پایانه های پت مینی کامپیوتر

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی مینی کامپیوتر

طراحی وب سایت فروشگاهی مینی کامپیوتر نماینده انحصاری فروش پایانه پت در ایران

فروشگاه اینترنتی مینی کامپیوتر یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Mini Computer Online Store Web Design

http://minicomputer.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک وب سایت فروشگاهی مینی کامپیوتر می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1387 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی مینی کامپیوتر هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی پایانه های پت در اینترنت می باشد.

در مورد فروشگاه اینترنتی مینی کامپیوتر

شرکت مینی کامپیوتر، با سابقه درخشان در ارائه انواع پایانه های پت در کشور، آمادگی عرضه انواع تجهیزات پایانه ای را به شما عزیزان دارد.این شرکت با دارا بودن کادر مجرب، میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد.کافیست با ما در تماس باشید

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین مینی کامپیوتر

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال و نماینده انحصاری فروش پایانه پت در کشور است توانسته است با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی بدست آورد.

در طراحی وب سایت مینی کامپیوتر از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو یا واکنش گرا نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت Responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی مینی کامپیوتر از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین مینی کامپیوتر بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.