طراحی سایت فراتک > نمونه کار > طراحی وب سایت > شرکتی > زعفران ضحا

جزئیات ویژه

بازگشت به نمونه کارها

طراحی سایت زعفران ضحا

وب سایت شرکت زعفران ضحا توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Zoha Saffron Web Design

http://www.zohasaffron.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت زعفران ضحا یکی از بزرگترین شرکت های معتبر در زمینه زعفران درکشور می باشد که طراحی سایت زعفران ضحا در مشهد توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال1397 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت زعفران ضحا سعی گردیده است خواسته های مدیران این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شود

در مورد زعفران ضحا

زعفران  ضحا یک آزمایشگاه کنترل کیفیت مجهز دارد. کنترل کیفیت زعفران در آزمایشگاه شرکت ضحا مطابق با استانداردهای ایران 1-259 و 2-259 انجام می شود که شامل تمام ویژگی ها و درجه بندی زعفران می باشد.

در مورد طراحی سایت زعفران ضحا

طراحی سایت شرکت زعفران ضحا یکی از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است . در طراحی وب سایت زعفران ضحا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود،به طوری که این سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از بهترین نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه در مشهد با پورتال اسپانیایی می باشد.

در طراحی سایت شرکت زعفران ضحا از زبان برنامه نویسی C# و چهارچوب ASP.NET استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی زعفران ضحا بکار گرفته شده است در بخش کاربران میتوان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript و در بخش مدیریتی HTLM5, CSS3 , Javascript, React, Redux, Blueprint اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.