طراحی سایت راهبردسازان آینده آریا رسا
Arya Approaching Future Web Design

بازگشت به نمونه کارها

طراحی سایت شرکت راهبردسازان آینده آریا

وب سایت شرکت شرکت راهبردسازان آینده آریا توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Arya Approaching Future Web Design

http://www.rasaaco.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت شرکت راهبردسازان آینده آریا در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت راهبردسازان آینده آریا سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این مجموعه در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت راهبرد سازان آینده آریا

یکی از مشکلات شایعی که در رابطه با شرکت های مشاوره ای وجود دارد عدم پشتیبانی مناسب از نتایج تحقیقات است. کارفرمایان به تنهایی قادر به پیاده سازی نتایج تحقیقات و توجیه کارکنان نمی باشند. از این رو شرکت راهبرد سازان آیندهی آریا (رسا) ضمن ارائه ی خدمات مشاوره ای، بسته های آموزشی متناسب با خدمات خود را به سازمانها و دانشجویان ارائه میدهند. همچنین محصولات نرم افزاری ارائه شده در کنار فعالیت های مشاوره و آموزش، بخش عمده‌ ای از نیاز آنها را مرتفع می کند.

شرکت راهبرد سازان آینده- ی آریا (رسا) در سال 1391 با هدف ارتقا صنعت در استان خراسان رضوی با کادر مجربی از اساتید برتر دانشگاهی و مهندسانی متخصص در این حوزه فعالیت های خود را به صورت منسجم آغاز نمود. که پیش از این نیز در طول سال های گذشته تیم اصلی تشکیل دهنده ی شرکت موفق شده است پروژه های متعددی در بخشهای تحقیقاتی، مطالعاتی و کاربردی ارائه دهد.

شرکت راهبرد سازان آینده آریا(رسا) در سال 1392 با ایده محوری "ارزش‌ گذاری فن ‌آوری" و پس از طی مراحل دفاعیه از ایده وارد مرکز رشد دانشگاه فردوسی مشهد شد و از مهرماه 92 در مرکز رشد فنی مهندسی دانشگاه فردوسی مستقر گردیده است.

درباره طراحی وب سایت شرکت راهبردسازان آینده آریا

طراحی سایت شرکت راهبردسازان آینده آریا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شرکت راهبردسازان آینده آریا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت راهبردسازان آینده آریا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت راهبردسازان آینده آریا مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5 ,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.