نمونه کار طراحی وب سایت شرکتی

محصولات غذایی مسما

طراحی سایت شرکت محصولات غذایی و چای مسما

طراحی وب سایت محصولات غذایی مسما

وب سایت شرکت زرین ستاره مسما تولید کننده محصولاتی از قبیل چای و محصولات غذایی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Mosamma Food Products Web Design

http://www.mosama.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت مسما یکی از شرکت های صاحب نام و پرآوازه در زمینه تولید محصولات غذایی و خوراکی است که طراحی سایت مسما در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی این وب سایت سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت زرین ستاره مسما

شرکت زرين ستاره مسما پس از تاسیس در سال 1358، فعاليت بازرگانی خود را در زمينه مواد غذايی به ویژه چای آغاز نموده و پس از گذشت چند سال، با توجه به نياز کشور در تحول بسته بندی مواد غذايی به ويژه چای، با دارا بودن تجربه و امکانات لازم از سال 1377، به بسته بندی انواع متنوع چای با نام ثبتی مسما اقدام نموده و در این زمینه موفق به ایجاد تحولی مثبت در زمينه بسته بندی انواع چای داخله و خارجه گردیده است.

اکنون، پس از گذشت چند دهه، محصولات اين شرکت با توجه به دارا بودن تنوع و کيفيت بالا، از جمله شناخته شده ترين نام ها در صنعت چای کشور می باشد.

در حال حاضر نيز این مجموعه محصولات جديدی از قبيل زعفران، ادويه جات، پودرجات، حبوبات، نبات و بيسکوئيت را به سبد کالايی خود اضافه نموده است. همچنين واحد تحقیقات اين شرکت در سال 1389 ، با تلاش های انجام شده، موفق به ثبت اختراع انحصاری تی بگ شيرين و رژيمی گرديده است.

اين شرکت در راستای تامين نيازها و خواسته های مشتريان عزیز، محصولات و خدمات خود را با استانداردهای ملی و بين المللی مطابق ساخته و برای اولين بار در صنعت چای کشور موفق گرديد دو گواهينامه بين المللی ISO9001-2008 در مديریت کيفيت از دو شرکت معتبر TUV NORD آلمان و URS انگلستان، گواهينامه HACCP در بهداشت و ايمنی مواد غذايی از شرکت URS انگلستان، گواهينامه های 2005-22000 ISO و (NACI)  ISIRI ISO 9001-1388 از شرکت TUV NORD آلمان و نشان استاندارد ملی ايران را برای محصولات توليدی خود اخذ نمايد.

درباره طراحی وب سایت مسما

طراحی سایت شرکت زرین ستاره مسما یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در این وب سایت سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل طراحی سایت بهره برده شود. به طوری که از وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

لازم به ذکر است در این وب سایت طراحی فروشگاهی اینترنتی نیز لحاظ گردیده و شرکت زرین ستاره مسما امکان با بهره گیری از این طراحی فروش آنلاین، امکان فروش محصولات خود را در اینترنت نیز داراست.

در طراحی سایت شرکت زرین ستاره مسما از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی مسما بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

کارخانه مشهد سرما

طراحی سایت گروه کارخانجات تولیدی صنعتی مشهد سرما

طراحی سایت شرکت مشهد سرما تولید کننده برتر یخچال فروشگاهی و صنعتی در کشور

وب سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد سرما تولید کننده انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Mashhad Sarma Industrial Group Web Design

http://www.mashhadsarma.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت صنعتی مشهد سرما یکی از شرکت ها و برندهای صاحب نام و آوازه در زمینه تولید انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی است که طراحی سایت مشهد سرما در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1390 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت شرکتی مشهد سرما سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت مشهد سرما

شرکت تولیدی و صنعتی مشهد سرما با سابقه درخشان در تولید و ارائه انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی با بهترین کیفیت و خدمات، آماده ارائه محصولات خود به شما مشتریان گرامی میباشد.

محصولات تولید شده توسط شرکت مشهد سرما دارای استاندارد ایران بوده و از بهترین مواد اولیه تولید میگردد. نگاه مدیران این شرکت، رضایت حداکثری مشتریان میباشد. امید که با ارائه بهترین محصولات باعث رضایت شما عزیزان شویم.

درباره طراحی وب سایت مشهد سرما

طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد سرما که بعنوان تولید کننده انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی فعالیت دارد، یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت مشهد سرما سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد سرما از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی مشهد سرما بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

مبلمان گوفر چوب

طراحی سایت مبلمان مدرن خانگی و سرویس خواب گوفر چوب

طراحی وب سایت گوفر چوب تولید کننده برتر مبلمان خانگی و سرویس خواب

وب سایت شرکت گوفر چوب تولید کننده انواع مبلمان مدرن خانگی و سرویس خواب توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Gopher Wood Web Design

http://www.gopherwood.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت گوفر چوب یکی از شرکت های بنام و پرآوازه در زمینه تولید انواع مبلمان مدرن خانگی و سرویس خواب در کشور میباشد که طراحی سایت گوفر چوب در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1390 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت گوفر چوب سعی گردیده است خواسته های مدیران و مسئولین این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی و طراحی گردد.

در مورد شرکت گوفر چوب

گوفر چوب افتخار دارد که همواره بر اصل مشتری مداری پایبند بوده و در جهت جلب رضایت مشتریان خود میکوشد تا با استفاده از خدماتی همچون ۲۴ماه گارانتی، 60 ماه خدمات پس از فروش محصولات، ایجاد نمایندگی های متعدد در سراسر کشور، واحد روابط عمومی برای بررسی پیشنهادات، انتقادات و شکایات و پیگیری مشتریان و در کنار همه این ها با ارائه محصولاتی متنوع، جذاب و با کیفیت، صداقت خود را به اثبات برساند.

گوفر چوب با سال ها تجربه در تولید سرویس خواب و مبلمان مدرن توانسته است تحت مدیریت و برنامه ریزی صحیح و با بهره گیری از ماشین آلات و تکنولوژی مدرن همراه با برخورداری از دانش و توانمندیهای فنی، مهندسی و مدیریتی، طرحهای انحصاری با قیمت مناسب و کیفیت بالا را تولید نماید و به عنوان یک تولید کننده موفق در تولید محصولات چوبی جز بی رقیب ترین تولیدکنندگان سرویس خواب و مبلمان مدرن در سطح کشور باشد.

مدیریت محترم کارخانه گوفر بر آن است تا با ایجاد تعامل و همدلی بین خود و مشتریان پلی استوار ایجاد نماید تا شاهد موفقیت روز افزون شرکت گوفر چوب باشد و لحظاتی آرام همراه با آسایش را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

درباره طراحی وب سایت گوفر چوب

طراحی سایت شرکت گوفر چوب یکی دیگر از نمونه کارهای داده پردازی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت گوفر چوب سعی شده از آخرین تکنیک های روز برنامه نویسی در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی و افکت های متنوع یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت گوفر چوب از آخرین تکنیک های طراحی سایت Responsive نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا Responsive بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت گوفر چوب از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی گوفر چوب بکار گرفته شده است میتوان به Bootstrap,jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

کارخانه مشهد دوام

طراحی سایت گروه کارخانجات تولیدی صنعتی مشهد دوام

طراحی سایت شرکت مشهد دوام تولید کننده برتر لوازم گرمایشی و سرمایشی در کشور

وب سایت شرکت مشهد دوام تولید کننده انواع لوازم گرمایشی و سرمایشی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Mashhad Davam Industrial Group Web Design

http://www.mashhaddavam.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت مشهد دوام یکی از برندها و شرکت های صاحب نام و پرآوازه کشور در زمینه تولید انواع لوازم گرمایشی و سرمایشی همچون بخاری و کولرهای آبی است که طراحی سایت مشهد دوام در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1390 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت مشهد دوام سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت مشهد دوام

گروه تولیدی صنعتی مشهد دوام در سال 1369 در زمینی به وسعت 4000 متر مربع و با 1680 متر مربع سالن با مدیریت حاج جعفر قهرمان و 45 نفر نیروی متخصص و ساده بنیانگذاری گردید. وی با بهره گیری از فکر خلاق و کارآفرین خود تولید انواع آبگرمکن ایستاده و سپس آبگرمکن دیواری بخاری شومینه را به بهره برداری رسانید و در سال 1375 مجوز استفاده از علامت استاندارد برای محصولات خود را از اداره استاندارد دریافت نمود.

در26 آبان ماه 1378 به دلیل درگذشت نابهنگام آن بزرگ مرد که ضایعه بزرگي به صنعت استان بویژه مجموعه مشهد دوام وارد گردید آقای حبیب قهرمان در تاریخ 15 آذر ماه 1378 به عنوان مدیر عامل شرکت منسوب گردید. در حال حاضر این شرکت در زمینی به وسعت 23400 متر مربع و دارای 17000 متر مربع سالن تولیدی و انبار و تعداد 250 نفر نیروی متخصص و نیمه متخصص به تولید محصولاتی قابل رقابت با محصولات خارجی به فعالیت خود ادامه می دهد.

گروه تولیدی و صنعتی مشهد دوام با تلاش و بهره گیری از دانش روز دنیا و رهنمودهای موثر جناب آقای حاج حسن جلالی ریاست محترم هیئت مدیره در سال 1382 موفق به دریافت گواهینامه ISO9001 و ISO2000 مدیریت کیفیت و CE ( گواهینامه صادرات ) گردیده است .

گروه تولیدی و صنعتی مشهد دوام در سال 84-1383 موفق به کسب عنوان واحد نمونه کشوری و بالاترین بهینه سازی مصرف سوخت محصولات گازسوز برای اولین بار در سطح کشور ( برچسب انرژی رده C) از سازمان بهینه سازی مصرف سوخت گردید . در سال86-1385به عنوان واحد نمونه اداره صنایع و معادن و همچنین واحد نمونه اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران نائل شد. این واحد نیز در سال 1386 موفق به دریافت گواهینامه ISO14001 و ISO2004 گردید و همچنین در تاریخ 7/9/86 مدیر عامل مجموعه از جشنواره قهرمانان صنعت به عنوان کارآفرين نمونه برگزیده شدند.

این مجموعه تولیدی صنعتی بر پایه تلاش در جهت افزایش کمی و کیفی محصولات، رضایت مشتریان و کنترلهای موثر بر کیفیت محصولات و همچنین استفاده از تجهیزات پیشرفته در جهت پیاده سازی تکنولوژی روز دنیا گام بر میدارد و تمام توفیقات خود را مرهون الطاف خاصه پروردگار باری تعالی و برنامه های بلند مدت زنده یاد حاج جعفر قهرمان می داند.

درباره طراحی وب سایت شرکت صنعتی مشهد دوام

طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد دوام یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شرکت مشهد دوام سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد دوام از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی مشهد دوام بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

هتل مدینه الرضا

طراحی سایت هتل پنج ستاره مدنته الرضا

طراحی سایت هتل 5 ستاره مدینه الرضا مشهد

وب سایت هتل 5 ستاره و مجلل مدینه الرضا مشهد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Medina ALReza Hotel Web Design

http://www.madinahalreza.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

هتل مجلل مدینه الرضا نزدیک ترین هتل پنچ ستاره مشهد به بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) است که در شهر مقدس مشهد میباشد و طراحی سایت هتل مدینه الرضا در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت هتل شرکت فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت هتل مدینه الرضا سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این هتل در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی گردد.

در مورد هتل 5 ستاره مدینه الرضا مشهد

هتل مدینه الرضا مشهد نزدیک ترین هتل پنچ ستاره مشهد به بارگاه ملکوتی امام رضا با محیطی فوق العاده زیبا و معماری اصیل ایرانی با فرهنگ معنوی و اتاقهای شیک آماده پذیرایی از زائران امام رضا (ع) می باشد. این هتل بسیار آرام و پر از معنویت در عین نوسازی و زیبایی با پرسنل مجرب آماده خدمت گذاری به شما میهمانان عزیز میباشد. این هتل در فاصله نزدیک به حرم مطهر رضوی (150 متر) قرار دارد که با حدود چهارصد اتاق با امکانات کامل در خدمت میهمانان گرامی می باشد.

درباره طراحی وب سایت هتل 5 ستاره مدینه الرضا مشهد

طراحی سایت هتل مدینه الرضا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت هتل شرکت فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت هتل مدینه الرضا سعی شده از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا برنامه نویسی وب در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه هتل در مشهد میباشد که توسط شرکت فراتک طراحی گردیده است.

در طراحی سایت هتل مدینه الرضا از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت هتل مدینه الرضا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت هتل مدینه الرضا بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

مجله خبری انرژی هاب

طراحی وب سایت مجله خبری انرژی هاب

طراحی سایت انرژی هاب مرکز تخصصی اخبار حوزه انرژی های تجدیدپذیر

شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای گروه انرژی هاب را دارد.

Energy Hub Web Design

http://www.energyhub.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت گروه انرژی هاب یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1393 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت انرژی هاب سعی گردیده است نیازهای گروه انرژی هاب به طور کامل پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد گروه انرژی هاب

وب سایت آنلاین انرژی هاب به کمک جمعی از دانش آموختگان رشته ‌های برق، مکانیک و انرژی ‌های تجدید پذیر و با هدف اطلاع ‌رسانی و فراهم آوردن منابع اطلاعاتی برای عموم مردم، علاقمندان و متخصصان در این زمینه و موارد مرتبط مانند محیط زیست و بر پایه مفهوم انرژی ایجاد شده و تلاش میکند تا حد الامکان انعکاس دهنده تازه ‌ها و پیشرفت‌ های این عرصه در ایران و جهان باشد.

 وب‌ سایت اینترنتی انرژی ‌هاب برای نیل به این مقصود نیاز به همراهی فعال مخاطبان خود دارد و بدین منظور مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای ارائه هرچه بهتر و کارآمدتر مطالب و خدمات خود میباشد.

درباره طراحی وب سایت گروه انرژی هاب

طراحی سایت گروه انرژی هاب از جمله وب سایت هایی است که در سال 1393 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست مشتری امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مالک مدیر سایت یکی از نیازهای گروه انرژی هاب بوده است که با توجه به اینکه تمامی وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز به بهترین شکل ممکن برای گروه انرژی هاب پوشش داده شده است.

در طراحی سایت گروه انرژی هاب از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شخصی انرژی هاب بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

محصولات غذایی سید

طراحی سایت کارخانه محصولات کشت و صنعت سادات خراسان مشهد

طراحی وب سایت محصولات غذایی سید

وب سایت شرکت کشت و صنعت سادات خراسان تولید کننده محصولاتی از قبیل کنسرو، مربا، رب و محصولات غذایی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Seyyed Food Products Web Design

http://www.sadatkhorasan.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت کشت و صنعت سادات خراسان (محصولات غذایی سید) یکی از شرکت های صاحب نام و پرآوازه در زمینه تولید محصولات غذایی و خوراکی است که طراحی سایت محصولات غذایی سید در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1390 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید.

در طراحی وب سایت محصولات سید سعی گردیده است خواسته های مدیران این شرکت در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

در مورد محصولات غذایی سید

مجتمع کشت و صنعت سادات خراسان با نام تجاری شناخته شده سید در سال 1374 تاسیس و در سال 1379 به بهره برداری رسید. بیشترین فعالیت واحد محصولات غذایی سید در زمینه تولید رب گوجه فرنگی بوده و هم اکنون علاوه بر آن تولید کننده 16 نوع محصول دیگر اعم از کنسرو، کمپوت، مربا و ... می باشد.

کلیه کارکنان مجتمع کشت و صنعت سادات خراسان همواره در تلاش هستند تا با حفظ کیفیت محصولات و نیز تولید انواع محصولات دیگر نیاز مشتریان عزیز خود را برآورده کرده و بر تعداد مشتریان خود بیفزایند.

درباره طراحی وب سایت محصولات غذایی سید

طراحی سایت شرکت مجتمع کشت و صنعت سادات خراسان یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در این وب سایت سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود. به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت مجتمع کشت و صنعت سادات خراسان از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی محصولات سید بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

مجتمع تجاری اقامتی آراد

طراحی وب سایت مجتمع تجاری اقامتی آراد مشهد

طراحی وب سایت مجتمع تجاری اقامتی آراد

وب سایت مجتمع تجاری اقامتی آراد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Arad Accommodations Commercial Complex Web Design

http://www.aradpaya.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

مجتمع بزرگ تجاری اقامتی آراد بعنوان یکی از مجتمع های در حال احداث در شهر مقدس مشهد با امکانات ویژه میباشد که طراحی سایت مجتمع آراد در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1394 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت این مجتمع تجاری، اقامتی سعی گردیده است خواسته های مدیران این مجموعه در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

در مورد مجتمع تجاری و اقامتی آراد

مجتمع بزرگ تجاری و اقامتی آراد در شهر مقدس مشهد، در حاشیه بلوار 50 متری شارستان رضوی، از سمت خیابان آیت‌ الله شیرازی و در فاصله‌ 200 متری از حرم مطهر رضوی قرار گرفته است. این مجتمع در زمینی به وسعت بیش از 4300 متر مربع و با زیر بنای 43000 متر مربع در 14 طبقه، دارای دو بخش تجاری و اقامتی به همراه فضاهای تفریحی و رفاهی مانند هایپر مارکت، شهربازی، سالن ماساژ (اسپا)، سونا، رستوران و... در حال احداث میباشد.

بخش تجاری این مجتمع با زیر بنای 13000 متر مربع در 4 طبقه شامل 299واحد تجاری با متراژ 12 تا 50 متری است که دسترسی به آنها از طریق چندین آسانسور و پله‌ برقی صورت میگیرد. در یکی از طبقات این بخش نیز هایپر مارکت بزرگ مجتمع قرار خواهد گرفت.

بخش اقامتی مجتمع آراد با رویكرد ساخت واحدهای مسكونی ویژه و با ارائه خدمات هتلی احداث خواهد شد. نوع خدمات و امکانات این بخش به صورتی است که علاوه بر واگذاری قطعی واحد به خریداران، ایشان می توانند در زمانی که حضور ندارند از طریق مدیریت بهره برداری مجتمع نسبت به اجاره دادن واحد خود اقدام نموده و از این طریق کسب درآمد نمایند.

واحدهای اقامتی با زیر بنای 16000 متر مربع در 8 طبقه اجرا میشود که شامل 206واحد با متراژ 50 تا 80 متری است. این بخش به صورتی طراحی شده که ورودی آن از طبقه همکف بدون هیچگونه تداخلی با فضای تجاری انجام پذیرد.

درباره طراحی وب سایت مجتمع تجاری و اقامتی آراد

طراحی سایت مجتمع بزرگ تجاری و اقامتی آراد یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت مجتمع آراد سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت مشهد بصورت اختصاصی و ویژه توسط فراتک به شمار می رود.

در طراحی سایت مجتمع بزرگ تجاری و اقامتی آراد از آخرین تکنیک های طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنشگرا یا Responsive بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت .... از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی ... بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Bootstrap,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

هتل کوثر مشهد

طراحی سایت هتل کوثر مشهد

طراحی سایت هتل کوثر مشهد

وب سایت هتل کوثر مشهد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Kowsar Hotel Mashhad Web Design

http://www.kowsarhotel.co/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

هتل کوثر مشهد یکی از هتل های نزدیک به بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) است که در شهر مقدس مشهد میباشد و طراحی سایت هتل کوثر توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت هتل شرکت فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت هتل کوثر مشهد سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این هتل در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی گردد.

در مورد هتل کوثر مشهد

هتل کوثر در اول فرودین ماه سال 1374 توسط رئیس وقت میراث فرهنگی و گردشگری خراسان جناب آقای رضوی و با مدیریت جناب آقای سید محمود وزیرپور یزدی افتتاح گردید . هتل در ابتدا با 80  اتاق (اتاقهای 2 تخته  و 3 تخته)، 19 نفر پرسنل، رستوران و آشپزخانه با ظرفیت 70 نفر و همچنین امکانات لاندری به صورت تک ستاره فعالیت خود را آغاز کرد که در طول مدت تقریبا 21 سال فعالیت خود با توجه به مدیریت کارآمد در بهبود کیفیت خدمات و امکانات به 2 ستاره ارتقاء پیدا کرد.

از جمله امکانات هتل کوثر مشهد میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

آشپزخانه مرکزی، رستوران با ظرفیت ۱۴۰ نفر، سرو انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، نانوایی سنتی، پذیرش 24 ساعته با ظرفیت لابی 20 نفر، سیستم سرمایش و گرمایش (ایر کاندیشن، چیلر، فن کوئل و اسپیلت )، پارکینگ روباز با ظرفیت محدود، خشکشویی، اینترنت وایرلس، سیستم دوربین مدار بسته، سیستم اعلان و اطفاء حریق، آسانسور، واحد رزرواسیون، واحد روابط عمومی، واحد گشت و استقبال

هتل کوثر مجموعا دارای ۶۱ واحد ( اتاق و آپارتمان ) که مجموعا ظرفیت هتل ۱۸۳ نفر می باشد.

درباره طراحی وب سایت هتل کوثر مشهد

طراحی سایت هتل کوثر مشهد یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت هتل شرکت فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت هتل کوثر مشهد سعی شده از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا برنامه نویسی وب در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه هتل در مشهد میباشد که توسط شرکت فراتک طراحی گردیده است.

در طراحی سایت هتل کوثر مشهد از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت هتل کوثر از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت هتل کوثر مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

شرکت شفیع سازه شرق

طراحی سایت شرکت شفیع سازه شرق تولیدکننده پکیج های آپارتمانی

طراحی سایت شرکت شفیع سازه شرق تولیدکننده پکیج های آپارتمانی

وب سایت شرکت شفیع سازه شرق توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Shafi Sazeh Sharq Co Web Design

http://www.3s-pars.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت شفیع سازه شرق یکی از برندها و شرکت های معتبر تولید کننده انواع پکیج های گازی آپارتمانی در کشور میباشد که طراحی سایت شفیع سازه شرق در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت شفیع سازه شرق سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت شفیع سازه شرق

شرکت تولیدی و صنعتی شفیع سازه شرق با یاری خداوند متعال و با پشتوانه ی بیش از سه دهه تجربه مدیریت به عنوان اولین تولید کننده پکیج های گازی آپارتمانی در ایران، با اخذ اولین پروانه استاندارد تشویقی ملی ایران در سال 1385 و دریافت لوح تقدیر به عنوان واحد نمونه صنعتی سال های 84 ، 85 ، 88 ، 89 ، 90 و همچنین به عنوان پیشکسوت نمونه سال 91 و با تجهیز آزمایشگاهی مجهز به جدیدترین دستگاه تست پکیج ساخت شرکت مایکروپلن (Microplan) ایتالیا و اخذ اولین گواهینامه آزمایشگاه همکار (اکرودیته) در شرق کشور و دریافت لوح تقدیر تحقیق و توسعه (R&D) نمونه سال 92 و نیز واحد نمونه منتخب استاندارد در سال 93، تولیدات خود را تحت لیسانس شرکت یونیکال (Unical) ایتالیا با نام مشترک و بر اساس استانداردهای اروپا با نام تجاری 3S به بازار ارائه می نماید.

اکنون نیز با توجه به مصرف بیش از حد استاندارد گاز در مصارف خانگی و قانون هدفمند کردن یارانه ها و واقعی شدن قیمت های حامل انرژی در جهت حفظ محیط زیستی سالم و سبز، ما را بر آن داشت تا با ارائه و تولید جدیدترین محصولات شرکت یونیکال ایتالیا (بویلرهای زمینی و دیواری و پکیج های چگالشی Condensing) که به واسطه تکنولوژی و کیفیت بالا توانسته است بازارهای جهانی را تسخیر نماید با راندمان بالا و بدون آلودگی زیست محیطی در ظرفیت های 24 الی 900 کیلووات به مردم شریف ایران تقدیم نماییم.

از دیگر پکیج های تولیدی این شرکت پکیج های دیواری معمولی تا 32 کیلووات، زمینی چدنی مخزن دار تا 58 کیلووات و جدیدترین آنان پکیج 116 کیلووات که جهت مدارس تولید شده و تا 1000متر مربع را پوشش می دهد می توان نام برد.

اینها همگی میسر نگردیده است، مگر با همت مضاعف مدیران و مهندسین شرکت که خدمت به خلق را سرلوحه کار خویش قرار داده و در این راه بی وقفه تلاش کرده تا با دانش روز دنیا همگام و تحقیق و توسعه (R&D) را سرلوحه کار خود قرار دهند.

امید است با دعای خیر شما مصرف کنندگان گرامی و حمایت مسئولین محترم بخش دولتی و مشاورین محترم تاسیسات بتوانیم همچون گذشته رضایت کامل شما عزیزان را فراهم و همگام با صنایع کشورهای پیشرفته در تولید این گونه محصولات ، شاهد کسب افتخارات بیشتر باشیم.

درباره طراحی وب سایت شرکت شفیع سازه شرق

طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی شفیع سازه شرق یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شرکت شفیع سازه سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت شفیع سازه شرق از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت شرکت شفیع سازه شرق از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شفیع سازه بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است

پردیس سفر ایرانیان

طراحی وب سایت حمل و نقل شهری پردیس سفر ایرانیان

طراحی وب سایت پردیس سفر ایرانیان

شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای پردیس سفر ایرانیان را دارد.

Pardis Safar Iranian Web Design

http://pardissafar.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت پردیس سفر ایرانیان یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1395 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت پردیس سفر سعی گردیده است نیازهای مدیران این سایت کاملاً دریافت گردد و به طور کامل این درخواست ها پیاده سازی شود و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد پردیس سفر ایرانیان

شرکت حمل و نقل پردیس سفر ایرانیان در سال 1388 از سازمان محترم تاکسیرانی موفق به اخذ مجوزهای لازم گردید و از آن سال تاکنون به نحو شایسته مشغول به کار می باشد به گونه ای که در سال تحصیلی 94-93 به عنوان شرکت برتر مورد تقدیر سازمان محترم تاکسیرانی و آموزش و پرورش و فرمانداری محترم قرارگرفت.

موسسین شرکت پردیس سفر ایرانیان تعدادی از بازنشستگان آموزش و پرورش می باشند که بیشترین آشنایی را با مسائل تربیتی، آموزشی و پرورشی دانش آموزان را دارند و تجارب سی ساله خود را اکنون در مساله سرویس دانش آموزی به کار گمارده اند، به صورتی که بالاترین سطح رضایت مندی از مدیران محترم آموزشگاهها و اولیا دانش آموزان را داراست.

شرکت پردیس سفر ایرانیان همه توان و تلاش حداکثری خود را بر اجرای بهتر قوانین و مقررات و بالا بردن بهبود کیفیت سرویس دانش آموزی و رضایت مندی مدیران آموزشگاهها و اولیا محترم دانش آموزان را به کار می برد.

در این شرکت غالب همکارانی که در سرویس دانش آموزی (رانندگان) فعالیت می نمایند از کسانی هستند که خود بازنشسته فرهنگی ، دولتی می باشند و با توجه به فضای به وجود آمده در این شرکت مشغول به کار هستند.

این شرکت علاوه بر سرویس دانش آموزی همکاری گسترده ای در زمینه سرویس دهی اتوبوس، مینی بوس، ون در ادارات محترم آموزش و پرورش، بیمارستانها و غیره داشته است

برخی آموزشگاه های که تاکنون با این شرکت همکاری داشته اند:

دبستان آوا - دبستان مصلی نژاد - دبیرستان مصلی نژاد - دبیرستان علوی - دبستان ریحانه -دبیرستان شاهد تکتم - دبیرستان علامه و ...

درباره طراحی وب سایت پردیس سفر ایرانیان

طراحی سایت پردیس سفر ایرانیان از جمله وب سایت هایی است که در سال 1395 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست مدیران این مجموعه خدمات حمل و نقل امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مدیر وب سایت یکی از مهمترین نیازهای مدیران این مجموعه بوده است که با توجه به اینکه کلیه وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی سایت پردیس سفر ایرانیان از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت پردیس سفر بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی

طراحی سایت شرکت مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی

طراحی سایت شرکت مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی

وب سایت شرکت مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web design Complex Factories Razavi Hebelex

http://hebelexrazavico.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی یکی از برندها و شرکت های تولید کننده بلوک و چسب هبلکس در کشور میباشد که طراحی سایت شرکت هبلکس رضوی در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی

شرکت مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی بعنوان تولید کننده انواع بلوک و چسب هبلکس در کشور فعالیت میکند که این مجموعه زیر نظر آستان قدس رضوی بوده و فعالیت ها آن تحت نظارت این سازمان میباشد.

درباره طراحی وب سایت شرکت مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی

طراحی سایت شرکت مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت هبلکس رضوی سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت شرکت مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت کارخانجات هبلکس رضوی بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.