نمونه کار طراحی وب سایت شرکتی

محصولات غذایی مسما

طراحی سایت شرکت محصولات غذایی و چای مسما

طراحی وب سایت محصولات غذایی مسما

وب سایت شرکت زرین ستاره مسما تولید کننده محصولاتی از قبیل چای و محصولات غذایی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Mosamma Food Products Web Design

http://www.mosama.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت مسما یکی از شرکت های صاحب نام و پرآوازه در زمینه تولید محصولات غذایی و خوراکی است که طراحی سایت مسما در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی این وب سایت سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت زرین ستاره مسما

شرکت زرين ستاره مسما پس از تاسیس در سال 1358، فعاليت بازرگانی خود را در زمينه مواد غذايی به ویژه چای آغاز نموده و پس از گذشت چند سال، با توجه به نياز کشور در تحول بسته بندی مواد غذايی به ويژه چای، با دارا بودن تجربه و امکانات لازم از سال 1377، به بسته بندی انواع متنوع چای با نام ثبتی مسما اقدام نموده و در این زمینه موفق به ایجاد تحولی مثبت در زمينه بسته بندی انواع چای داخله و خارجه گردیده است.

اکنون، پس از گذشت چند دهه، محصولات اين شرکت با توجه به دارا بودن تنوع و کيفيت بالا، از جمله شناخته شده ترين نام ها در صنعت چای کشور می باشد.

در حال حاضر نيز این مجموعه محصولات جديدی از قبيل زعفران، ادويه جات، پودرجات، حبوبات، نبات و بيسکوئيت را به سبد کالايی خود اضافه نموده است. همچنين واحد تحقیقات اين شرکت در سال 1389 ، با تلاش های انجام شده، موفق به ثبت اختراع انحصاری تی بگ شيرين و رژيمی گرديده است.

اين شرکت در راستای تامين نيازها و خواسته های مشتريان عزیز، محصولات و خدمات خود را با استانداردهای ملی و بين المللی مطابق ساخته و برای اولين بار در صنعت چای کشور موفق گرديد دو گواهينامه بين المللی ISO9001-2008 در مديریت کيفيت از دو شرکت معتبر TUV NORD آلمان و URS انگلستان، گواهينامه HACCP در بهداشت و ايمنی مواد غذايی از شرکت URS انگلستان، گواهينامه های 2005-22000 ISO و (NACI)  ISIRI ISO 9001-1388 از شرکت TUV NORD آلمان و نشان استاندارد ملی ايران را برای محصولات توليدی خود اخذ نمايد.

درباره طراحی وب سایت مسما

طراحی سایت شرکت زرین ستاره مسما یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در این وب سایت سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل طراحی سایت بهره برده شود. به طوری که از وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

لازم به ذکر است در این وب سایت طراحی فروشگاهی اینترنتی نیز لحاظ گردیده و شرکت زرین ستاره مسما امکان با بهره گیری از این طراحی فروش آنلاین، امکان فروش محصولات خود را در اینترنت نیز داراست.

در طراحی سایت شرکت زرین ستاره مسما از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی مسما بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

کارخانه مشهد سرما

طراحی سایت گروه کارخانجات تولیدی صنعتی مشهد سرما

طراحی سایت شرکت مشهد سرما تولید کننده برتر یخچال فروشگاهی و صنعتی در کشور

وب سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد سرما تولید کننده انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Mashhad Sarma Industrial Group Web Design

http://www.mashhadsarma.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت صنعتی مشهد سرما یکی از شرکت ها و برندهای صاحب نام و آوازه در زمینه تولید انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی است که طراحی سایت مشهد سرما در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1390 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت شرکتی مشهد سرما سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت مشهد سرما

شرکت تولیدی و صنعتی مشهد سرما با سابقه درخشان در تولید و ارائه انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی با بهترین کیفیت و خدمات، آماده ارائه محصولات خود به شما مشتریان گرامی میباشد.

محصولات تولید شده توسط شرکت مشهد سرما دارای استاندارد ایران بوده و از بهترین مواد اولیه تولید میگردد. نگاه مدیران این شرکت، رضایت حداکثری مشتریان میباشد. امید که با ارائه بهترین محصولات باعث رضایت شما عزیزان شویم.

درباره طراحی وب سایت مشهد سرما

طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد سرما که بعنوان تولید کننده انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی فعالیت دارد، یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت مشهد سرما سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد سرما از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی مشهد سرما بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

هتل مدینه الرضا

طراحی سایت هتل پنج ستاره مدینه الرضا

طراحی سایت هتل 5 ستاره مدینه الرضا مشهد

وب سایت هتل 5 ستاره و مجلل مدینه الرضا مشهد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Medina ALReza Hotel Web Design

http://www.madinahalreza.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

هتل مجلل مدینه الرضا نزدیک ترین هتل پنچ ستاره مشهد به بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) است که در شهر مقدس مشهد میباشد و طراحی سایت هتل مدینه الرضا در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت هتل شرکت فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت هتل مدینه الرضا سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این هتل در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی گردد.

در مورد هتل 5 ستاره مدینه الرضا مشهد

هتل مدینه الرضا مشهد نزدیک ترین هتل پنچ ستاره مشهد به بارگاه ملکوتی امام رضا با محیطی فوق العاده زیبا و معماری اصیل ایرانی با فرهنگ معنوی و اتاقهای شیک آماده پذیرایی از زائران امام رضا (ع) می باشد. این هتل بسیار آرام و پر از معنویت در عین نوسازی و زیبایی با پرسنل مجرب آماده خدمت گذاری به شما میهمانان عزیز میباشد. این هتل در فاصله نزدیک به حرم مطهر رضوی (150 متر) قرار دارد که با حدود چهارصد اتاق با امکانات کامل در خدمت میهمانان گرامی می باشد.

درباره طراحی وب سایت هتل 5 ستاره مدینه الرضا مشهد

طراحی سایت هتل مدینه الرضا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت هتل شرکت فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت هتل مدینه الرضا سعی شده از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا برنامه نویسی وب در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه هتل در مشهد میباشد که توسط شرکت فراتک طراحی گردیده است.

در طراحی سایت هتل مدینه الرضا از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت هتل مدینه الرضا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت هتل مدینه الرضا بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

فرش نگین مشهد

طراحی سایت شرکت فرش نگین مشهد

طراحی سایت شرکت فرش نگین مشهد

وب سایت شرکت فرش نگین مشهد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Negin Mashhad Co Web Design

http://negincarpet.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت فرش نگین مشهد یکی از برندها و شرکت های معتبر تولید کننده انواع فرش های ماشینی در کشور میباشد که طراحی سایت فرش نگین در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت فرش نگین مشهد سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد فرش نگین مشهد

شرکت فرش نگین مشهد در سال 1371 تأسیس و به بهره برداری رسیده و تولید کننده انواع فرشهای ماشینی میباشد. فرش نگین مشهد به منظور اطمینان و اعتماد مشتری سیستم تضمین کیفیت مناسبی را مطابق الگوی مدیریت کیفیت ISO 9001/2008 در سازمان خود مستقر نموده، الزامات آن را برآورده ساخته، در طراحی، توسعه و تولید بکار گرفته و جهت موفقیت پایدار سازمان پیوسته اثربخشی آنرا بهبود می بخشد.

شرکت فرش نگین مشهد بر اساس اعتقاد کامل به اصول مدیریت کیفیت متعهد میباشد که:

اول : هدف اصلی را تامین نظرات و افزایش رضایت مشتریان خود با رعایت قوانین و ارزشهای اساسی بداند.

دوم : محیطی مناسب در داخل سازمان جهت اجرای اهداف کلان خود ایجاد و برقرار نماید.

سوم : از مشارکت تمامی کارکنان خود و دانش، تجربه، تخصص، خلاقیت ها و نوآوری های آنها در همه سطوح جهت نیل به اهداف سازمانی بهره برده و بستر بروز آنها را فراهم نماید.

چهارم : همه منابع و فعالیت های سازمان در قالب فرآیندها اداره شده و ارتباطات اثر بخش و کار در قالب گروه را جهت تسهیل و تسریع نمودن رسیدن به اهداف تشویق نماید.

پنجم : مرتباً در حال تجزیه و تحلیل نقاط قوت و ضعف و فرصتها و تهدیدات درونی و بیرونی سازمان بوده و دارای یک سیستم با فرآیندهای مرتبط با اهداف مشخص شده باشد که شناسائی، درک و اداره آن باعث بهبود بهره وری، اثربخشی و کارایی سازمان شود.

ششم : بهبود مستمر، اقدامات پیشگیرانه و اصلاحی جزو اهداف همیشگی باشد و با حرکت به سمت دانایی بیشتر از توجه به آخرین پیشرفت ها و تکنولوژی در سطح جهان غفلت ننماید و در این مسیر به آموزش و افزایش مهارت کارکنان توجه نماید.

هفتم : تصمیم گیریها بر اساس کار کارشناسی، خرد جمعی، وحدت رویه، واقعیات، تحلیل داده ها و اطلاعات صورت پذیرد.

هشتم : روابط متقابل سودمندی با عرضه کنندگان خود داشته و از هیچگونه همکاری و مساعدتی با آنان جهت تعامل بیشتر دریغ ننماید و از تجارب موفق سایر شرکت ها استفاده نماید.

نهم : در فرآیندهای اجتماعی، کار گروه ها و تشکل ها حضوری فعال داشته و به مسئولیتهای اجتماعی خود در زمینه های محیط زیست، ایمنی  و بهداشت پایبند باشد.

دهم : در همه فعالیت های فوق، شرکت فرش نگین مشهد اهمیت نام و نشان تجاری خود را به عنوان یک برند برتر تثبیت شده در بازار قدر می شناسد و بر آن تاکید می ورزد.

درباره طراحی وب سایت فرش نگین مشهد

طراحی سایت شرکت فرش نگین مشهد یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت فرش نگین مشهد سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت فرش نگین مشهد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فرش نگین مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

صنایع روشنایی سوتارا

طراحی سایت صنایع روشنایی سوتارا

طراحی سایت شرکت صنایع روشنایی سوتارا

وب سایت شرکت صنایع روشنایی سوتارا توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Sootara Lighting Industy Web Design

www.faratechdp.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت صنایع روشنایی سوتارا یکی از برندها و شرکت های معتبر تولید کننده انواع سیستم های روشنایی در کشور میباشد که طراحی سایت صنایع روشنایی سوتارا در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت صنایع روشنایی سوتارا سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت صنایع روشنایی سوتارا

شرکت صنایع روشنایی سوتارا در سال 1362 با هدف تولید انواع چراغ و پایه چراغ در مساحتی بالغ بر 10,000 متر مربع تاسیس گردید. در سال 1391 در طرح توسعه شركت، واحدهای جوشكاری، آماده سازی به روش پاشش ساینده با هوا ( سند بلاست) و خط رنگ مایع پلی اورتان به مجموعه جدید به مساحت 5000 متر مربع انتقال یافت.

در این مجموعه علاوه بر كوره های پخت موجود، كوره پخت رنگ به ارتفاع 4 متر و طول 28 متر راه اندازی و در حال بهره برداری می باشد. هم اکنون این شرکت با مد نظر قراردادن شعار ” بیشتر تلاش می کنیم تا زیباتر ببینید” و سلیقه عالی پسند مشتریان خود، به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان طیف وسیعی از محصولات، شامل انواع چراغ های اداری، تزئینی، صنعتی، پروژکتوری ، پارکی، خیابانی و پایه چراغ های مرتبط، محصولات خود را در بازارهای سراسر ایران و کشورهای همسایه عرضه می نماید .

شرکت صنایع روشنایی سوتارا با داشتن واحد های مختلف شامل : تحقیق و توسعه، طراحی، آزمایشگاههای مجهز کنترل فرایند رنگ و تجهیزات الکتریکی، قالب سازی، تزریق پلاستیک ، دایکاست، فلز کاری، جوشکاری، شستشو شیمیایی و سند بلاست، خطوط پیشرفته رنگ پودر الکتروستاتیک و مایع پلی اورتان، مونتاژ، مهندسی فروش، بازرگانی داخلی و خارجی و مدیران و پرسنل مجرب و با استفاده از مواد اولیه مرغوب، سرعت در تولید، کنترل کیفیت مستمر، نوآوری و طراحی مدل های جدید و متنوع مطابق با استانداردهای معتبر داخلی و اروپایی، سعی در توسعه کمی و کیفی محصولات خود داشته و رضایتمندی شما مشتری گرامی را به عنوان محور اصلی اهداف خود قرار داده است.

در راستای نیل به این هدف بعنوان اولین شرکت تولید کننده چراغ های روشنایی در شرق کشور موفق به دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد ملی ایران گشته ایم. صنایع روشنایی سوتارا همچون دیگر تولید کنندگان محصولات روشنایی پیشگام در طراحی علمی و متنوع این محصولات افتخار دارد همچون گذشته نور را در شکل صحیح خود وارد محیط زندگی و کار نموده و بر خود ببالد.

درباره طراحی وب سایت شرکت صنایع روشنایی سوتارا

طراحی سایت شرکت صنایع روشنایی سوتارا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت صنایع روشنایی سوتارا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت صنایع روشنایی سوتارا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت سوتارا بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

کارخانه مشهد دوام

طراحی سایت گروه کارخانجات تولیدی صنعتی مشهد دوام

طراحی سایت شرکت مشهد دوام تولید کننده برتر لوازم گرمایشی و سرمایشی در کشور

وب سایت شرکت مشهد دوام تولید کننده انواع لوازم گرمایشی و سرمایشی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Mashhad Davam Industrial Group Web Design

http://www.mashhaddavam.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت مشهد دوام یکی از برندها و شرکت های صاحب نام و پرآوازه کشور در زمینه تولید انواع لوازم گرمایشی و سرمایشی همچون بخاری و کولرهای آبی است که طراحی سایت مشهد دوام در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1390 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت مشهد دوام سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت مشهد دوام

گروه تولیدی صنعتی مشهد دوام در سال 1369 در زمینی به وسعت 4000 متر مربع و با 1680 متر مربع سالن با مدیریت حاج جعفر قهرمان و 45 نفر نیروی متخصص و ساده بنیانگذاری گردید. وی با بهره گیری از فکر خلاق و کارآفرین خود تولید انواع آبگرمکن ایستاده و سپس آبگرمکن دیواری بخاری شومینه را به بهره برداری رسانید و در سال 1375 مجوز استفاده از علامت استاندارد برای محصولات خود را از اداره استاندارد دریافت نمود.

در26 آبان ماه 1378 به دلیل درگذشت نابهنگام آن بزرگ مرد که ضایعه بزرگي به صنعت استان بویژه مجموعه مشهد دوام وارد گردید آقای حبیب قهرمان در تاریخ 15 آذر ماه 1378 به عنوان مدیر عامل شرکت منسوب گردید. در حال حاضر این شرکت در زمینی به وسعت 23400 متر مربع و دارای 17000 متر مربع سالن تولیدی و انبار و تعداد 250 نفر نیروی متخصص و نیمه متخصص به تولید محصولاتی قابل رقابت با محصولات خارجی به فعالیت خود ادامه می دهد.

گروه تولیدی و صنعتی مشهد دوام با تلاش و بهره گیری از دانش روز دنیا و رهنمودهای موثر جناب آقای حاج حسن جلالی ریاست محترم هیئت مدیره در سال 1382 موفق به دریافت گواهینامه ISO9001 و ISO2000 مدیریت کیفیت و CE ( گواهینامه صادرات ) گردیده است .

گروه تولیدی و صنعتی مشهد دوام در سال 84-1383 موفق به کسب عنوان واحد نمونه کشوری و بالاترین بهینه سازی مصرف سوخت محصولات گازسوز برای اولین بار در سطح کشور ( برچسب انرژی رده C) از سازمان بهینه سازی مصرف سوخت گردید . در سال86-1385به عنوان واحد نمونه اداره صنایع و معادن و همچنین واحد نمونه اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران نائل شد. این واحد نیز در سال 1386 موفق به دریافت گواهینامه ISO14001 و ISO2004 گردید و همچنین در تاریخ 7/9/86 مدیر عامل مجموعه از جشنواره قهرمانان صنعت به عنوان کارآفرين نمونه برگزیده شدند.

این مجموعه تولیدی صنعتی بر پایه تلاش در جهت افزایش کمی و کیفی محصولات، رضایت مشتریان و کنترلهای موثر بر کیفیت محصولات و همچنین استفاده از تجهیزات پیشرفته در جهت پیاده سازی تکنولوژی روز دنیا گام بر میدارد و تمام توفیقات خود را مرهون الطاف خاصه پروردگار باری تعالی و برنامه های بلند مدت زنده یاد حاج جعفر قهرمان می داند.

درباره طراحی وب سایت شرکت صنعتی مشهد دوام

طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد دوام یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شرکت مشهد دوام سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد دوام از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی مشهد دوام بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

شیر آلات ابرش

طراحی وب سایت شرکت شیر آلات ابرش

طراحی سایت شرکت ابرش

وب سایت شرکت ابرش توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Abrash Company Web Design

http://abrashco.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت ابرش یکی از شرکت های معتبر تولید کننده انواع شیر آلات بهداشتی در کشور میباشد که طراحی سایت ابرش در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت ابرش سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت ابرش

شرکت فورج فلزات رنگین پارسیان، تولیدکننده شیر آلات بهداشتی در طرح ها و رنگهای متنوع و گاهاً اختصاصی (شامل تمامی مراحل طراحی و تولید (ماهیچه گیری، ریخته گری، پرداخت، آبکاری و مونتاژ)، لوله های چند لایه ترکیبی ( از جمله  (PERT-AL-  PERTو اتصالات برنجی مربوطه (از نوع کوپلی و پرسی)، شیلنگ جات سیم بافت (از نوع پیسوال و پکیجی در سایزها و ابعاد مختلف)، شیرهای صنعتی و ساختمانی که به روش فورجینگ تولید می شوند (از جمله شیر ماشین لباسشویی ،پیسوال، شیلنگی و ...)، محصولاتی که به روش تزریق از جنس زاماک تولید می شوند (از جمله دستگیره شیرآلات بهداشتی و ...)و محصولات پلاستیکی بهداشتی ساختمان با مارک تجاری ابرش می باشد.

این شرکت در شهرک صنعتی بینالود ( استان خراسان رضوی، شهر مقدس مشهد) و در زمینی به مساحت بالغ بر10000 متر مربع و زیر بنایی بالغ بر 7000 متر مربع احداث گردیده است.

کلیه محصولات تولیدی ابرش از مرغوب ترین نوع مواد اولیه تولید شده و بر همین اساس دارای استاندارد ملی، گواهینامه فنی ساختمان از مرکز تحقیقات ساختمان متمرکز در سازمان محترم مسکن و شهرسازی و نیز گواهینامه های متعدد اروپایی (ISO  و CE ) و بر حسب نوع کالا گواهینامه Food Grade از سازمان محترم غذا و دارو بوده و نیز دارای ضمانت نامه های چندین ساله می باشد.

لازم به ذکر است این شرکت در زمینه های مختلف نوآوری نموده و با ثبت طرح ها و ایده های اختصاصی خود، باعث ایجاد تنوع طرح، رنگ و کیفیت محصولات تولیدی خود گردیده و برای مشتریان محترم امکان انتخاب را به گونه ای فراهم آورده که با حصول اطمینان از عدم تکرار پذیری در سایر مارکهای تجاری موجود در بازار عرضه، اقدام به انتخاب مدل، رنگ و طرح دلخواه خود نمایند.

طرح ها و ایده های صنعتی ثبت شده توسط این شرکت اثبات کننده این ادعا است.

در قیاس قیمت گذاری نیز، با عنایت سیاست گذاری موسسین شرکت مبنی بر جهانی شدن و نیز  اصل "کیفیت بالا ، قیمت رقابتی" همواره محصولات ابرش قابلیت رقابت پذیری قیمتی با سایر محصولات مشابه را داشته و عمدتاً در فضای تصمیم گیری شفاف، این " ابرش" است که انتخاب می گردد.

با امید و هدف خودکفایی روزافزون میهن عزیزمان، چشم انتظار حمایت شما از استقلال هر چه بیشتر ایران هستیم که این امر فقط با خرید "کالای ایرانی با کیفیت " و ترجیح آن به کالای خارجی امکانپذیر می باشد.

درباره طراحی وب سایت شرکت ابرش

طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی ابرش یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شرکت ابرش سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت ابرش از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت ابرش بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است

محصولات غذایی اروم آدا

طراحی وب سایت محصولات غذایی اروم آدا

طراحی سایت شرکت صنایع غذایی اروم آدا

وب سایت شرکت صنایع غذایی اروم آدا توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Urumada Food industry Web Design

http://urumada.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت صنایع غذایی اروم آدا یکی از برندها و شرکت های صاحب نام و پرآوازه در زمینه تولید انواع محصولات غذایی از جمله رب، مربا، کمپوت، آبمیوه و دیگر محصولات غذایی در کشور میباشد که طراحی سایت شرکت اروم آدا در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت صنایع غذایی اروم آدا سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد صنایع غذایی اروم آدا

شرکت اروم آدا در کشور ایران، 9 کیلومتری شهر ارومیه در جاده سنتو در محیطی بسیار خوش آب و هوا و با مساحت تقریبی 52000 متر مربع و 19500 مترمربع زیر بنا تاسیس گردیده است. این شرکت در پانزدهم آبان سال 1370 به منظور تولید انواع محصولات غذایی به بهره برداری رسید تولیدات اروم آدا در ابتدا شامل انواع رب گوجه فرنگی بود که به تدریج و با توجه به نیاز مشتریان و نیز سیاستهای توسعه شرکت تعداد و تنوع محصولات افزایش یافت.

مدیریت اروم آدا با باور این دو شعار که کیفیت مسیر ماست نه مقصد ما و همواره حق با مشتری است، خط مشی کیفیت و ایمنی خود را با اطمینان از جلب رضایت مشتری با برآورده سازی کیفیت مطلوب و تاثیر گذار بر زندگی مشتری قرار داده است.

برای این منظور اهداف زیر مد نظر قرار دارد:

 عرضه محصول قابل رقابت در بازار داخلی و خارجی

 صادرات محصول به کشور های مختلف

 حضور سالانه در نمایشگاههای خارجی

 تولید محصولاتی که از طرف مشتری پیشنهاد می گردد، درصورتی که از نظر اقتصادی به صرفه باشد.

 رعایت نکات بهداشتی و کنترل مداوم در تولید، کارکنان و محصولات تولیدی

 نظر خواهی مستمر از مشتریان و ارزیابی این نظرات برای بهبود مستمر

 حفظ کیفیت محصولات مطابق با الزامات قانونی، ملی و مشتری

 ایجاد بستر مناسب جهت ارائه نقطه نظرات بهداشتی در خطوط تولید توسط مسئولین و اپراتور های تولید

 پیاده سازی و حفظ سیستم مدیریت کیفیت  Quality Assurance

 حمایت و همکاری با مؤسسات علمی و پروژه های تحقیقاتی

شرکت اروم آدا، برای مدیریت کیفیت و نیز سلامت و ایمنی محصولاتش اقدام به اخذ گواهینامه های مربوطه، از سال 1377 آغاز و تا کنون ادامه یافته است به نحوی که شرکت اروم آدا مفتخر است که هم اکنون گواهینامه استاندارد ایزو 9001 نسخه 2000 را از شرکت (TUV NORD) که از معتبر ترین مراجع صدور گواهینامه مدیریت کیفیت است را دارا می باشد

اخذ نشان بین المللی حلال

گواهی نامه بین المللی (FDA (Food and Drug Administration از شرکت FDA Registrar Corp

مدیریت شرکت اروم آدا، با التزام به موارد فوق کلیه کادر شرکت را موظف به پایبندی به موارد و اهداف عالیه فوق نموده است.

شرکت اروم آدا در بعد صادرات، با توجه به خط مشی شرکت، رقابت در بازار های خارجی را جزء برنامه های اساسی خود قرار داده، به نحوی که در حال حاضر صادرات به کشور های زیر انجام می پذیرد:

کانادا، سوئد، آمریکا، انگلستان، فرانسه، هلند، روسیه، روسیه سفید، آلمان، استرالیا، ژاپن، مالزی، ترکیه، عراق، کویت، عربستان سعودی، نیجریه، کنیا، تانزانیا، بحرین و ...

اهمیت به نظرات مشتری جزء مهمترین برنامه های این شرکت است به نحوی که اروم آدا همیشه منتظر پیشنهادات و انتقادات مشتریانش می باشد.

درباره طراحی وب سایت صنایع غذایی اروم آدا

طراحی سایت صنایع غذایی اروم آدا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت صنایع غذایی اروم آدا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت صنایع غذایی اروم آدا از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت صنایع غذایی اروم آدا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت اروم آدا بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

محصولات غذایی شهر بابانا

طراحی سایت محصولات غذایی شهر بابانا

طراحی سایت محصولات غذایی و کیک و کلوچه شهر بابانا

وب سایت شرکت شهر بابانا توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Shahr Babana Company

http://www.shahrbabana.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت شهر بابانا یکی از بزرگترین شرکت های تولید کیک و کلوچه در کشور و همچنین اولین و بزرگترین تولیدکننده محصولات کیکی بدون کاغذ در کشور میباشد که طراحی سایت شهر بابانا در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت شهر بابانا سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شهر بابانا

شرکت شهر بابانا در سال 1379 تاسیس گردیده و در سال 1383 به بهره برداری رسیده است. این شرکت با تولید دونات، پیراشکی، کروسان و محصولات دانمارکی فعالیت خود را آغاز نمود. پس از مدتی با تغییر رویکرد خود اقدام به تولید انواع کیک های روغنی بدون کاغذ نمود. در فاز اول کارخانه، با بهره‌گیری از شش خط، کیک ‌های روغنی و انواع کاپ کیک تولید می شود. شایان ذکر است که شهر بابانا اولین و بزرگترین تولیدکننده محصولات کیکی بدون کاغذ در ایران میباشد.

با پیشرفت کسب و کار و موفقیت در تولید کیک های بدون کاغذ هیات مدیره شرکت رویکرد تازه ای اتخاذ و تصمیم به توسعه فعالیت خود به صورت تخصصی در زمینه تولید کیک ها با اشکال جدید و مغزی های متنوع گرفت. در سال 94 فاز دوم این مجموعه با خطوط تولید دونات و کلوچه، خط تولید کیک‌های اسفنجی و دو خط تولید کیک‌های روغنی و کاپ کیک راه اندازی گردید.

در حال حاضر این شرکت، با ظرفیت تولید سالانه 20 هزار تن، انواع کیک های روغنی، لایه ای، کلوچه و دونات را تولید مینماید. برخی از برندهای این شرکت عبارتند از: باباجون، بابادو، بابانا، باباعسلی، باباشیرین، بابامن، باباتک، باباسو،بابابزرگ، بابان و ....

شرکت شهر بابانا با تولید محصولات متنوع، حفظ کیفیت و توجه به نیاز مصرف کنندگان توانسته تا کنون در بازارهای داخلی و خارجی محصولات خود را عرضه نماید. در حوزه صادرات، محصولات این شرکت به کشورهای عراق، افغانستان و ... صادر میگردد.

ایجاد شبکه بازاریابی و فروش، نوآوری و تنوع بخشیدن به محصولات، توجه به نیاز مصرف کنندگان و در اختیار داشتن کادر مجرب و متخصص در کلیه بخش ها را می توان از عوامل موفقیت این شرکت دانست. پرسنل متخصص در واحد کنترل کیفیت  مورد تائید اداره نظارت و استاندارد در هر فاز، سلامت محصولات ما را تضمین مینمایند.

درباره طراحی وب سایت شهر بابانا

طراحی سایت شرکت شهر بابانا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شهر بابانا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود.

در طراحی سایت شرکت شهر بابانا از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت بابانا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شهر بابانا مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق

طراحی وب سایت شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق

طراحی وب سایت شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق

وب سایت شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Radan Sanat Industrial Co Web Design

http://www.radan-ir.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت رادان صنعت شرق یکی از برترین برندهای تولید انواع قفسه فروشگاهی و قفسه انبار در کشور میباشد و در زمینه تولید انواع قفسه فعالیت حرفه ای دارد که طراحی سایت رادان صنعت شرق در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی این وب سایت رادان صنعت شرق سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد رادان صنعت شرق

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق در سال 1381 توسط جمعی از مدیران ارشد فعلی  تاسیس و کار خود را با ارزیابی بازار و ایجاد فرایند تولید آغاز کرد. با بسط و توسعه فعالیت ‌ها و ارائه خدمات تخصصی امروز شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق سازمانی حرفه ‌ای در زمینه امور مهندسی و اجرای انواع پروژه ‌های فروشگاهی و انباری به روش‌ های نوین است و پروژه‌ های متعددی را در سراسر کشور اجرا کرده یا در دست اجرا دارد.

اجرای طرح ‌ها در کوتاه ‌ترین زمان، هزینه متعارف و کیفیت مطلوب، اهداف مستمر کارفرمایان است. تحقق این اهداف نیازمند وجود تفکر سیستمی، برنامه ‌ریزی و برخورداری از توانایی ‌های خاص است. شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق ارائه‌ کننده محصولات و خدماتی است که نیل به این اهداف را ممکن میسازند.

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق، یک شرکت خصوصی ایرانی است که در زمینه ارائه خدمات و تولیدات خود در مراحل پیدایش، برنامه ‌ریزی، مطالعات، طراحی، اجرا، تجهیز و بهره ‌برداری پروژه‌ ها فعالیت مینماید و تخصص و تجارب موفق خود را در اختیار کار فرمایان قرار میدهد.

تجهیز و به کارگیری گروه ‌های تخصصی مختلف با کارایی مناسب در شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق، تجمیع خدمات ضروری برای راهبری و هدایت طرح ‌ها را ممکن ساخته است. شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق با تکیه بر این توانایی، اجرای گستره وسیعی از پروژه ‌ها را هدف خود قرار داده است.

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق از بدو تأسیس سرمایه ‌گذاری مناسبی در تحقیق و توسعه داشته است. شناخت، بومی‌ سازی و توسعه روش ‌ها و ساز وکارهای نوین انجام و تحویل تولیدات و خدمات در عرصه داخلی و بین‌ المللی، زمینه اصلی فعالیت‌ های تحقیق و توسعه در شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق است.

کارخانجات شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق در شهرک صنعتی فن آوری های برتر مشهد واقع شده است و در متراژی بالغ بر 5000 متر مربع فضا و در دو سالن تولید، محل استقرار قریب به ۷۰ نفر از همکاران و دستگاه آلات به روز تولید است. وظیفه این افراد هدایت فرایند تولید، تولید محصولات با کیفیت بنا به سفارش مشتری و انجام امور  پشتیبانی پروژه ‌های خارج از شرکت و توسعه فعالیت‌ های آتی سازمان است. شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق علاوه بر دفتر مرکزی در مشهد، دارای پنج دفتر منطقه ‌ای در اصفهان، تبریز، بندر عباس، ارومیه و ساری است.

شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق با ده ها همکار تمام ‌وقت و همکار پاره‌وقت خود در دفتر مرکزی و پنج دفتر منطقه ‌ای  پروژه ها را سازماندهی نموده است، این همکاران از تخصص حرفه ‌ای در سطوح بالا برخوردار میباشند و ارائه خدمات به مشتریان عزیز را تسهیل میکنند.

درباره طراحی وب سایت رادان صنعت شرق

طراحی سایت رادان صنعت شرق یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در این وب سایت سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل طراحی سایت بهره برده شود. به طوری که از وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت رادان صنعت شرق از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در پیاده سازی و طراحی سایت رادان صنعت شرق از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت رادان صنعت شرق بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

مبلمان گوفر چوب

طراحی سایت مبلمان مدرن خانگی و سرویس خواب گوفر چوب

طراحی وب سایت گوفر چوب تولید کننده برتر مبلمان خانگی و سرویس خواب

وب سایت شرکت گوفر چوب تولید کننده انواع مبلمان مدرن خانگی و سرویس خواب توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Gopher Wood Web Design

http://www.gopherwood.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت گوفر چوب یکی از شرکت های بنام و پرآوازه در زمینه تولید انواع مبلمان مدرن خانگی و سرویس خواب در کشور میباشد که طراحی سایت گوفر چوب در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1390 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت گوفر چوب سعی گردیده است خواسته های مدیران و مسئولین این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی و طراحی گردد.

در مورد شرکت گوفر چوب

گوفر چوب افتخار دارد که همواره بر اصل مشتری مداری پایبند بوده و در جهت جلب رضایت مشتریان خود میکوشد تا با استفاده از خدماتی همچون ۲۴ماه گارانتی، 60 ماه خدمات پس از فروش محصولات، ایجاد نمایندگی های متعدد در سراسر کشور، واحد روابط عمومی برای بررسی پیشنهادات، انتقادات و شکایات و پیگیری مشتریان و در کنار همه این ها با ارائه محصولاتی متنوع، جذاب و با کیفیت، صداقت خود را به اثبات برساند.

گوفر چوب با سال ها تجربه در تولید سرویس خواب و مبلمان مدرن توانسته است تحت مدیریت و برنامه ریزی صحیح و با بهره گیری از ماشین آلات و تکنولوژی مدرن همراه با برخورداری از دانش و توانمندیهای فنی، مهندسی و مدیریتی، طرحهای انحصاری با قیمت مناسب و کیفیت بالا را تولید نماید و به عنوان یک تولید کننده موفق در تولید محصولات چوبی جز بی رقیب ترین تولیدکنندگان سرویس خواب و مبلمان مدرن در سطح کشور باشد.

مدیریت محترم کارخانه گوفر بر آن است تا با ایجاد تعامل و همدلی بین خود و مشتریان پلی استوار ایجاد نماید تا شاهد موفقیت روز افزون شرکت گوفر چوب باشد و لحظاتی آرام همراه با آسایش را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

درباره طراحی وب سایت گوفر چوب

طراحی سایت شرکت گوفر چوب یکی دیگر از نمونه کارهای داده پردازی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت گوفر چوب سعی شده از آخرین تکنیک های روز برنامه نویسی در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی و افکت های متنوع یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت گوفر چوب از آخرین تکنیک های طراحی سایت Responsive نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا Responsive بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت گوفر چوب از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی گوفر چوب بکار گرفته شده است میتوان به Bootstrap,jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

مجتمع تجاری اقامتی آراد

طراحی وب سایت مجتمع تجاری اقامتی آراد مشهد

طراحی وب سایت مجتمع تجاری اقامتی آراد

وب سایت مجتمع تجاری اقامتی آراد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Arad Accommodations Commercial Complex Web Design

http://www.aradpaya.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

مجتمع بزرگ تجاری اقامتی آراد بعنوان یکی از مجتمع های در حال احداث در شهر مقدس مشهد با امکانات ویژه میباشد که طراحی سایت مجتمع آراد در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1394 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت این مجتمع تجاری، اقامتی سعی گردیده است خواسته های مدیران این مجموعه در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

در مورد مجتمع تجاری و اقامتی آراد

مجتمع بزرگ تجاری و اقامتی آراد در شهر مقدس مشهد، در حاشیه بلوار 50 متری شارستان رضوی، از سمت خیابان آیت‌ الله شیرازی و در فاصله‌ 200 متری از حرم مطهر رضوی قرار گرفته است. این مجتمع در زمینی به وسعت بیش از 4300 متر مربع و با زیر بنای 43000 متر مربع در 14 طبقه، دارای دو بخش تجاری و اقامتی به همراه فضاهای تفریحی و رفاهی مانند هایپر مارکت، شهربازی، سالن ماساژ (اسپا)، سونا، رستوران و... در حال احداث میباشد.

بخش تجاری این مجتمع با زیر بنای 13000 متر مربع در 4 طبقه شامل 299واحد تجاری با متراژ 12 تا 50 متری است که دسترسی به آنها از طریق چندین آسانسور و پله‌ برقی صورت میگیرد. در یکی از طبقات این بخش نیز هایپر مارکت بزرگ مجتمع قرار خواهد گرفت.

بخش اقامتی مجتمع آراد با رویكرد ساخت واحدهای مسكونی ویژه و با ارائه خدمات هتلی احداث خواهد شد. نوع خدمات و امکانات این بخش به صورتی است که علاوه بر واگذاری قطعی واحد به خریداران، ایشان می توانند در زمانی که حضور ندارند از طریق مدیریت بهره برداری مجتمع نسبت به اجاره دادن واحد خود اقدام نموده و از این طریق کسب درآمد نمایند.

واحدهای اقامتی با زیر بنای 16000 متر مربع در 8 طبقه اجرا میشود که شامل 206واحد با متراژ 50 تا 80 متری است. این بخش به صورتی طراحی شده که ورودی آن از طبقه همکف بدون هیچگونه تداخلی با فضای تجاری انجام پذیرد.

درباره طراحی وب سایت مجتمع تجاری و اقامتی آراد

طراحی سایت مجتمع بزرگ تجاری و اقامتی آراد یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت مجتمع آراد سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت مشهد بصورت اختصاصی و ویژه توسط فراتک به شمار می رود.

در طراحی سایت مجتمع بزرگ تجاری و اقامتی آراد از آخرین تکنیک های طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنشگرا یا Responsive بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت .... از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی ... بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Bootstrap,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.