نمونه کار طراحی وب سایت شخصی

وب سایت زندگی به رنگ خدا

طراحی وب سایت زندگی به رنگ خدا متعلق به حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری

طراحی وب سایت حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری (زندگی به رنگ خدا)

شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری را دارد.

Be Range Khoda Web Design

http://www.berangekhoda.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت زندگی به رنگ خدا که متعلق به حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری میباشد، یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1392 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت زندگی به رنگ خدا سعی گردیده است نیازهای حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری از وب سایتشان به طور کامل پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری

در سایه توفیقات الهی، وب سایت اینترنتی زندگی به رنگ خدا زیر نظر حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری افتخار دارد، جهت خدمت به عموم مردم، خدماتی از قبیل پرسش و پاسخ، اطلاع ‌رسانی، جلسات، ایجاد گالری مشترک با مخاطب، راه اندازی سیستم دعوت و ... را ارائه نماید.

انشالله با استعانت از ذات لایزال احدیت و همکاری شما مخاطبان گرامی بتوانیم خدماتی شایسته تقدیم نماییم.

درباره طراحی وب سایت حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری

طراحی سایت زندگی به رنگ خدا از جمله وب سایت هایی است که در سال 1392 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مالک وب سایت یکی از مهمترین نیازهای حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری بوده است که با توجه به اینکه کلیه وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین نحو ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی سایت زندگی به رنگ خدا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شخصی زندگی به رنگ خدا بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

گروه ترجمه هامون

طراحی وب سایت گروه ترجمه هامون

طراحی وب سایت گروه ترجمه هامون

شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای گروه ترجمه هامون را دارد.

Hamoon Translators Web Design

http://www.hamoontranslators.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت گروه ترجمه هامون یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1395 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت هامون سعی گردیده است نیازهای گروه ترجمه هامون به طور کامل پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد گروه ترجمه هامون

وب سایت ترجمه هامون ارائه دهنده خدمات ترجمه اسناد و مدارک با مهر و سربرگ جامعه مترجمان قضائی آمریکا (NAJIT)، ترجمه کتب، مقالات، کاتالوگ، پیاده سازی نوار و فیلم و غیره توسط مترجمان مجرب و مورد ارزیابی قرار گرفته و همچنین ترجمه شفاهی و همزمان در زبانهای متفاوت بمنظور تجربه ای متفاوت از ترجمه آغاز بکار نموده است.

این گروه ورود به محیط ترجمه را تسهیل بخشیده و کاربر را قادر می سازد تا براحتی به سطوح مختلف ترجمه بصورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل و تنها با یک کلیک دسترسی داشته باشد.

گروه ترجمه هامون با بکارگیری مترجمان مجرب، کارآزموده و اساتید دانشگاهها سعی برآن داشته تا بهترین خدمات را به کاربران محترم عرضه دارد.

درباره طراحی وب سایت گروه ترجمه هامون

طراحی سایت گروه ترجمه هامون از جمله وب سایت هایی است که در سال 1395 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست مشتری امکاناتی برای این وب سایت ترجمه براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مالک وب سایت یکی از مهمترین نیازهای گروه ترجمه هامون بوده است که با توجه به اینکه کلیه سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی وب سایت گروه ترجمه هامون از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا یا Responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت گروه ترجمه هامون از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت گروه ترجمه هامون بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

 

گروه آموزشی ielts bridge

طراحی وب سایت گروه آموزشی ielts bridge

طراحی وب سایت مهندس میهن دوست آیلتس بریج

شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای مهندس میهن دوست را دارد.

IELTS Bridge Web Design

http://www.ieltsbridge.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت آیلتس بریج یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1394 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی سایت آیلتس بریج سعی گردیده است نیازهای مهندس میهن دوست به طور کامل پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد آیلتس بریج

- آیا نمیدانید برای آزمون آیلتس از کجا شروع کنید؟

- آیا بین کتابها و منابع متنوع آیلتس گیج و سردرگم شده اید ؟

- نمیدانید چه کتابهایی وقت شما را تلف و چه کتابهایی به شما کمک میکنند؟

- نیاز دارید استادی دلسوز و آگاه به مسیر، بر نحوه درس خواندن و پیشرفت شما نظارت داشته باشد و بتوانید مطالبی که خوانده اید را با استاد چک کنید؟

- آیا نیاز به کسی دارید تا در میان انبوه منابع آیلتس راه را به شما نشان دهد؟

- روزی چند ساعت درس بخوانید و چگونه بخوانید تا در زمان محدود، نمره مورد نیازتان را بگیرید؟

مهندس میهن دوست در جلسات مشاوره به تمامی سوالات شما پاسخ جامع و کاملی ارائه میدهند. در این جلسات مشاوره، شما میتوانید تمامی سوالات خود را از استاد بپرسید و از کمک استاد برای روز امتحان بهرمند شوید.

حتی اگر به هر دلیلی مایل به داشتن کلاس پیوسته نیستید، میتوانید به صورت خود آموز مطالعه کرده و با کمک و راهنمایی استاد، رفع اشکال کرده و از روند درست مطالعه خود مطمئن شوید.

درباره طراحی وب سایت آیلتس بریج

طراحی سایت آیلتس بریج از جمله وب سایت هایی است که در سال 1393 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست مهندس میهن دوست امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مالک وب سایت یکی از مهمترین نیازهای مهندس میهن دوست بوده است که با توجه به اینکه تمامی وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی سایت آیلتس بریج از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شخصی آیلتس بریج بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

وب سایت شخصی مهندس رضا غیاثی

طراحی وب سایت شخصی مهندس رضا غیاثی

طراحی وب سایت شخصی آقای رضا غیاثی

شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای آقای رضا غیاثی را دارد.

Reza Ghiasi Web Design

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت آقای غیاثی یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1393 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی سایت شخصی آقای غیاثی سعی گردیده است نیازهای آقای رضا غیاثی به طور کامل پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد آقای رضا غیاثی

هر روز آغازی است برای بودن... روزی که متولد می شویم و هر روزی که از خواب بر میخیزیم.

در بیست و پنجم مهر 1361 در مشهد به دنیا آمدم. دوران کودکی پر نشاط و سراسر هیجان داشتم. از همان ابتدای ورود به مدرسه شرکت در فعالیتهای جمعی به ویژه مسابقات برایم چالشی دوست داشتنی بود. مسابقات علمی، ورزشی، فرهنگی و پرورشی از جمله فعالیتهای دوران تحصیل من بود. در سال 1379 دیپلم کامپیوتر را از دبیرستان امام حسین(ع) دریافت و بی درنگ وارد دانشکده فنی مشهد (شهید منتظری) شدم. مدرک کاردانی نرم افزار حاصل تلاش دو ساله من در این دانشکده بود. پس از چندین سال کار و تلاش مداوم، در سال 1390 مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه پیام نور مشهد را دریافت نمودم.

استقلال فکری و شخصیتی، مهمترین اصل در باورهای من است که از همان دوران نوجوانی باعث میشد تا همیشه دنبال راهی برای تحقق این هدف باشم. از حدود 15 سالگی شروع به کار نیمه وقت و پاره وقت کردم. پس از پایان دوران دانشکده یافتن یک شغل همیشگی اهمیت بیشتری برایم داشت. پس از چندین شغل موقت در پانزدهم آذر ماه 1385 فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر طراحی و ایجاد نمودم که در زمینه توزیع ابزارهای چاپ و تبلیغات فعالیت می کند.

مطالعات در مورد مدیریت تغییر، مدیریت ذهن  و مدیریت توسعه و همچنین شرکت در همایشها و سمینارها ملی و بین المللی در جهت افزایش دانش و کسب تجربه های بیشتر از دیگر فعالیت های اینجانب می باشد. حضور در همایش ها و سمینارها به عنوان سخنران فرصتی است در جهت تحقق هدف تلاش برای بهتر بودن و زندگی بهتر.

شش مدرک بین المللی مدیریت حاصل این فعالیتها است:

1- گواهینامه مدیریت مشتری مداری و رضایت مشتری

2- گواهینامه بین المللی نوآوری و خلاقیت در مدیریت

3- گواهینامه بین المللی مدیریت راهبردی کسب و کار

4- گواهینامه کسب و کار اینترنتی در شهر هوشمند

5- گواهینامه عضویت در انجمن مدیریت راهبردی کسب و کار ایران

6- گواهینامه توسعه مدیریت از مدرسه کسب و کار ماهان

درباره طراحی وب سایت شخصی آقای رضا غیاثی

طراحی سایت شخصی آقای رضا غیاثی از جمله وب سایت هایی است که در سال 1393 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست آقای رضا غیاثی امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مالک وب سایت یکی از مهمترین نیازهای آقای رضا غیاثی بوده است که با توجه به اینکه کلیه وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی سایت آقای رضا غیاثی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شخصی  آقای غیاثی بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

دکتر یگانه تیموری

طراحی وب سایت شخصی دکتر یگانه تیموری

طراحی سایت شخصی دکتر یگانه تیموری متخصص گوش، حلق و بینی

شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای دکتر یگانه تیموری را دارد.

Dr.Yeganeh Teimouri Web Design

http://www.dr-yeganeteimouri.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت دکتر یگانه تیموری یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1392 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت شخصی ایشان سعی گردیده است نیازهای دکتر یگانه تیموری از وب سایتشان به طور کامل طراحی و پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد دکتر یگانه تیموری

دکتر یگانه تیموری متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن و پلاستیک بینی می باشد. دکتر تیموری پس از اتمام تحصیلات دوران متوسطه با رتبه تک رقمی وارد دانشکده پزشکی شد.  

ایشان در دوران تحصیل جزء دانشجویان استعداد درخشان بودند و پس از اتمام تحصیلات با معدل الف در مقطع پزشکی عمومی  فارغ التحصیل گردیدند و بلافاصله با  کسب موفقیت در آزمون رزیدنتی وارد رشته گوش، حلق و بینی شده و با رتبه چهارم کشوری در بورد تخصصی دوران تحصیل را به اتمام رساندند.

ایشان مقالاتی نیز در زمینه کاری خود منتشر کرده اند و در تمام دوران تحصیل و پس از آن در دوره های تکمیلی زیبایی بسیاری شرکت کرده اند.

درباره طراحی وب سایت شخصی دکتر یگانه تیموری

طراحی سایت شخصی دکتر یگانه تیموری از جمله وب سایت هایی است که در سال 1392 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست سرکار خانم دکتر تیموری امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مالک وب سایت یکی از مهمترین نیازهای دکتر تیموری بوده است که با توجه به اینکه کلیه وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی سایت دکتر یگانه تیموری از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شخصی دکتر تیموری بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

طراحی وب سایت شخصی صفری تی وی

صفری تی وی

طراحی وب سایت صفری تی وی

شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهدبرای سایت صفری تی وی را دارد.

Safari tv website design

http://www.safaritv.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت شخصی صفری تی وی یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1395 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی سایت صفری تی وی سعی گردیده است نیازمدیر این سایت کاملا دریافت گردد و به طور کامل این درخواست ها پیاده سازی شود و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

درمورد سایت صفری تی وی

در فروردین 1351 در مشهد متولد شدم چون پدرم روحانی بود در سال اول راهنمایی، تحصیل را رها کرده و بواسطه پدرم وارد حوزه علمیه شدم در سال 65 حوزه را رها کرده و عازم جبهه شدم  و با پایان جنگ تحمیلی حوزه علمیه را رها کردم و وارد بازار شدم، چندین شغل مختلف را تجربه کردم و در زمان خدمت سربازی در پادگان ها برنامه های طنز، تقلید صدا، تردستی و ... اجرا می کردم جشن ترخیصی سربازان را عمدتا من برگزار می کردم صدای اکثر فرماندهان را به خوبی تقلید می کردم.

درباره طراحی وب سایت صفری تی وی

طراحی سایت صفری تی وی از جمله وب سایت هایی است که درسال 1395 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن به درخواست مدیر این سایت امکاناتی برای وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است .

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مدیر وب سایت یکی از مهمترین نیازهای مدیران این مجموعه بوده است که با توجه به اینکه کلیه وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی سایت شخصی صفری تی وی از آخرین تکنیک های طراحی سایت Responsive نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا Responsive بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

وب سایت درج آگهی اطمینان تجارت

طراحی وب سایت درج آگهی اطمینان تجارت

طراحی وب سایت آگهی اطمینان تجارت، درج آگهی رایگان

شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای گروه اطمینان تجارت را دارد.

Etminan Tejarat Web Design

http://www.etminantejarat.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت آگهی گروه اطمینان تجارت یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1395 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت آگهی اطمینان تجارت سعی گردیده است نیازهای مدیران  گروه اطمینان تجارت به طور کامل پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد گروه اطمینان تجارت

وب سایت آگهی اطمینان تجارت در سال 95 جهت ثبت و درج آگهی و نیازمندی افتتاح شده است و دفتر مرکزی این سایت در مشهد می باشد. هدف از طراحی سایت آگهی اطمینان تجارت صرفاً درج آگهی و نیازمندی می باشد.

درباره طراحی وب سایت آگهی اطمینان تجارت

طراحی سایت آگهی اطمینان تجارت از جمله وب سایت هایی است که در سال 1395 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست مشتری امکاناتی برای این وب سایت آگهی براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مدیر وب سایت یکی از مهمترین نیازهای مدیران سایت درج آگهی اطمینان تجارت بوده است که با توجه به اینکه کلیه وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز به بهترین شکل ممکن برای گروه اطمینان تجارت پوشش داده شده است.

در طراحی وب سایت آگهی گروه اطمینان تجارت از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت آگهی گروه اطمینان تجارت از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت آگهی گروه اطمینان تجارت بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

گروه برنامه ریزی سام

طراحی سایت گروه برنامه ریزی و مشاوره کنکور سام

طراحی سایت آموزشی گروه برنامه ریزی سام مشاور تخصصی برنامه ریزی کنکور

شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای گروه برنامه ریزی سام را دارد.

Sam Education Web Design

http://www.samedu.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت آموزشی گروه برنامه ریزی سام یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1395 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت گروه برنامه ریزی سام سعی گردیده است نیازهای مدیران این گروه به طور کامل پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد گروه برنامه ریزی سام

ما جمعی از دانشجویان پزشکی و دندان پزشکی دانشگاه های برتر کشوری هستیم که این گروه را تشکیل داده و هدف ما هم همانطور که از اسم گروه مشخص میباشد، برنامه ریزی است.

به نظر ما برای رسیدن به رشته های خوب در دانشگاه های معتبر کشور نیازی به هزینه های میلیونی برای کلاس و مشاوره نیست ، لازم نیست میلیون ها تومان رو برای چند تکنیک منسوخ شده و بی کاربرد هزینه کرد یا هزینه گزافی رو برای یک مشاوره هفتگی داد.

البته اینو باید بدانید که افرادی که مطرح میباشند همواره میخواهند شما رو قانع کنن که مثلا اگه بخواهید پزشکی قبول شوید، حتماً باید ماهیانه مثلاً 300 هزار تومان برای مشاوره بدهید یا چند میلیون تومان برای یک کلاس یا دی وی دی یک دبیر خاص، اما به عنوان نصیحت، اگر برنامه ریزی صحیح و متناسب با سطح خود را داشته باشید هیچ نیازی به این هزینه های میلیونی نیست همانطور که این مطلب در کنکور امسال با برتر شدن چند نفر از دانش آموزان شهرستانی کوچک کاملا مشخص شد.

تمام سعی و تلاش ما در گروه برنامه ریزی سام موفقیت شماست اما بدانید خلاف بقیه مشاورها و اساتید، ما به شما میگویم موفقیت شما کاملا در گرو تلاش و کوشش شما در قالب یک برنامه ریزی دقیق، جامع و سطح بندی شده است کاری که ما دوست داریم برای شما انجام دهیم.

درباره طراحی وب سایت آموزشی گروه برنامه ریزی سام

طراحی سایت آموزشی گروه برنامه ریزی سام از جمله وب سایت هایی است که در سال 1395 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست مشتری امکاناتی برای این وب سایت آموزشی براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مدیران سایت یکی از مهمترین نیازهای مدیران گروه برنامه ریزی سام بوده است که با توجه به اینکه تمامی وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی سایت گروه برنامه ریزی سام از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شخصی گروه برنامه ریزی سام بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

مجله خبری انرژی هاب

طراحی وب سایت مجله خبری انرژی هاب

طراحی سایت انرژی هاب مرکز تخصصی اخبار حوزه انرژی های تجدیدپذیر

شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای گروه انرژی هاب را دارد.

Energy Hub Web Design

http://www.energyhub.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت گروه انرژی هاب یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1393 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت انرژی هاب سعی گردیده است نیازهای گروه انرژی هاب به طور کامل پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد گروه انرژی هاب

وب سایت آنلاین انرژی هاب به کمک جمعی از دانش آموختگان رشته ‌های برق، مکانیک و انرژی ‌های تجدید پذیر و با هدف اطلاع ‌رسانی و فراهم آوردن منابع اطلاعاتی برای عموم مردم، علاقمندان و متخصصان در این زمینه و موارد مرتبط مانند محیط زیست و بر پایه مفهوم انرژی ایجاد شده و تلاش میکند تا حد الامکان انعکاس دهنده تازه ‌ها و پیشرفت‌ های این عرصه در ایران و جهان باشد.

 وب‌ سایت اینترنتی انرژی ‌هاب برای نیل به این مقصود نیاز به همراهی فعال مخاطبان خود دارد و بدین منظور مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای ارائه هرچه بهتر و کارآمدتر مطالب و خدمات خود میباشد.

درباره طراحی وب سایت گروه انرژی هاب

طراحی سایت گروه انرژی هاب از جمله وب سایت هایی است که در سال 1393 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست مشتری امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مالک مدیر سایت یکی از نیازهای گروه انرژی هاب بوده است که با توجه به اینکه تمامی وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز به بهترین شکل ممکن برای گروه انرژی هاب پوشش داده شده است.

در طراحی سایت گروه انرژی هاب از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شخصی انرژی هاب بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

دکتر محمد هادی شکیبی

طراحی سایت شخصی دکتر محمد هادی شکیبی

طراحی سایت شخصی دکتر محمد هادی شکیبی فوق تخصص پیوند کلیه

شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای دکتر محمد هادی شکیبی را دارد.

Dr Mohammad Hadi Shakibi Web Design

http://www.dr-mhshakibi.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت دکتر محمد هادی شکیبی یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1392 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت شخصی ایشان سعی گردیده است نیازهای دکتر محمد هادی شکیبی از وب سایتشان به طور کامل طراحی و پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد دکتر محمد هادی شکیبی

دکتر محمد هادی شکیبی فوق تخصص پیوند کلیه و جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و تناسلی فلوی می باشد.

فارغ التحصیل رشته ریاضی از دبیرستان علامه حلی (تیزهوشان)کرمان 1373

قبولی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد 1373

فارغ التحصیل پزشکی عمومی (g.p) 1380

دارای بورد تخصصی ارولوژی

رتبه اول کتبی بورد تخصصی ارولوژی کشور 1388

دارای مدرک کتبی بورد ارولوژی اروپا 2009 (محل برگزاری آزمون : جمهوری چک)

فلوی فوق تخصصی پیوند کلیه از مرکز لبافی نژاد (دانشگاه شهید بهشتی تهران)1391

دارای مقالات متعدد در pub med

موسس اولین مرکز پیوند کلیه خصوصی در شرق کشور در بیمارستان بنت الهدی مشهد 1391

مسئول تیم پیوند کلیه بیمارستان بنت الهدی مشهد

درباره طراحی وب سایت شخصی دکتر محمد هادی شکیبی

طراحی سایت شخصی دکتر محمد هادی شکیبی از جمله وب سایت هایی است که در سال 1392 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست دکتر شکیبی امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مالک وب سایت یکی از مهمترین نیازهای دکتر محمد هادی شکیبی بوده است که با توجه به اینکه کلیه وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی سایت دکتر محمد هادی شکیبی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شخصی دکتر محمد هادی شکیبی بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

Enjoy Mashhad

طراحی وب سایت Enjoy Mashhad

طراحی وب سایت Enjoy Mashhad

شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت enjoy mashhad در مشهد را دارد.

Enjoy Mashhad Web Design

http://enjoymashhad.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت Enjoy Mashhad یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1392 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت Enjoy Mashhad سعی گردیده است نیازهای مدیران این سایت کاملاً دریافت گردد و به طور کامل این درخواست ها پیاده سازی شود و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد Enjoy Mashhad

سایت Enjoy Mashhad به معرفی جاذبه های گردشگری شهر مشهد برای کاربران غیر ایرانی طراحی و پیاده سازی گردیده است که در آن کلیه جاذبه های گردشگری شهر مشهد معرفی میگردد

درباره طراحی وب سایت Enjoy Mashhad

طراحی سایت Enjoy Mashhad از جمله وب سایت هایی است که در سال 1393 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست مدیران این سایت اینترنتی امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مدیر وب سایت یکی از مهمترین نیازهای مدیران این مجموعه بوده است که با توجه به اینکه کلیه وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی سایت Enjoy Mashhad از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت مسابقه ها بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

دکتر مهدی امام دوست

طراحی وب سایت دکتر مهدی امام دوست زالو درمانی

طراحی وب سایت دکتر مهدی امام دوست

شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای دکتر مهدی امام دوست را دارد.

Dr Mehdi Imamdoost Web Design

http://www.leechtraders.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت دکتر مهدی امام دوست ( رایمند جهان یار دارو ) یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1395 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت رایمند سعی گردیده است نیازهای مدیران این سایت کاملاً دریافت گردد و به طور کامل این درخواست ها پیاده سازی شود و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد رایمند جهان یار دارو

شرکت رایمند جهان یار دارو در سال ۱۳93 توسط دکتر مهدی امام دوست تاسیس گردیده است. این شرکت با هدف صادرات محصولات ایرانی به اقصی نقاط جهان و آشنایی دیگر ملل با برخی از محصولات با کیفیت ایرانی قدم در عرصه تجارت گذارده است.

رایمند جهان یار دارو در زمینه معرفی طب سنتی ایرانی، مکمل های دارویی، گیاهان دارویی، خشکبار و صنایع دستی فعال بوده هم اکنون قراردادهایی با برخی از کشورهای جنوب شرق آسیا منعقد گردیده تا در سایه پروردگار مهربان خدمتی به میهن عزیز انجام شده باشد.

درباره طراحی وب سایت رایمند جهان یار دارو

طراحی سایت رایمند جهان یار دارو از جمله وب سایت هایی است که در سال 1395 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست مدیران این سایت امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مدیر وب سایت یکی از مهمترین نیازهای مدیران این مجموعه بوده است که با توجه به اینکه کلیه وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی سایت رایمند جهان یار دارو از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت رایمند بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,Boostrap,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.