نمونه کار طراحی وب سایت سازمانی

دانشگاه پیام نور مشهد

طراحی وب سایت دانشگاه پیام نور مشهد

طراحی سایت دانشگاه پیام نور مشهد

سایت سازمانی دانشگاه پیام نور مشهد یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Payam Noor University of Mashhad Web Design

http://www.pnum.ac.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت دانشگاه پیام نور مشهد در سال 1388 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی وب سایت دانشگاه پیام نور سعی گردیده است ظاهری سازمانی و در عین حال زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین دانشگاه پیام نور مشهد لحاظ گردد.

در مورد سایت دانشگاه پیام نور مشهد

دانشگاه پیام نور براساس تصمیمات جلسات 94 مورخ 27/8/65 و97 مورخ 25/9/65 شورای عالی انقلاب فرهنگی عملاً با پذیرش اولین گروه دانشجو در مهرماه 1367 تاسیس شد. این دانشگاه پس از تاسیس، با پذیرش اولین گروه دانشجویی خود در 5 رشته تحصیلی و در 28 مرکز باقیمانده از دانشگاه ابوریحان بیرونی و دانشگاه آزاد ایران از مهرماه سال تحصیلی 68-1367 فعالیت آموزشی خود را‌ آغاز کرد.

توسعه دانشگاه و تاسیس شعب جدید از محل کمک های مردمی و محلی و امکانات مهیا شده از سوی هیئت مؤسس انجام میشود. اکنون دانشگاه پیام نور در سراسر کشور حدود 500 مرکز و واحد و یک مرکز بین المللی با شعبات رو به گسترش در داخل و خارج از کشور دارد.

هدفهای اصلی دانشگاه پیام نور :

 •  همگانی کردن آموزش عالی و ارتقای سطح علمی و فرهنگی جامعه
 • تسهیل دسترسی برابر همگان به فرصت های آموزش عالی در همه جا و همه وقت
 • کاستن از محدودیتها و فراهم آوردن امکان ادامه تحصیلات دانشگاهی برای علاقمندان، بویژه در مناطق محروم
 • فراهم آوردن زمینه استفاده از امکانات بالقوه، که در نظام آموزشی متعارف کمتر به کار گرفته می شود.
 • تربیت بخشی از نیروهای متخصص مورد نیاز جامعه
 • اهتمام به گسترش مرزهای دانش، به منظور دستیابی به نظریه های جدید علمی و تولید علم
 • مشارکت در حل معضلات اجتماعی
 • فراهم آوردن امکان دسترسی ایرانیان مقیم خارج از کشور و فارسی زبانان و علاقمندان به جمهوری اسلامی به آموزش عالی در اقصی نقاط عالم

درباره طراحی وب دانشگاه پیام نور مشهد

طراحی وب سایت دانشگاه پیام نور مشهد که بعنوان نمونه ای از طراحی سایت در مشهد از شرکت داده پردازی فراتک محسوب میگردد، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی این سایت سعی گردیده است از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان طراحی بهره برده شود.

وب سایت دانشگاه پیام نور با دارا بودن امکانات فنی بسیار و همچنین امکانات فنی اختصاصی درخواست شده از سوی مسئولین دانشگاه پیام نور مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است که همین امر سبب گردیده تا کاربران این سایت که غالباً دانشجویان و اساتید دانشگاه میباشند، با این سایت ارتباط راحت تری برقرار نمایند و از کلیه خدمات ارائه شده در این سایت به نحو احسن استفاده نمایند.

در طراحی سایت دانشگاه پیام نور از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی دانشگاه پیام نور مرکز مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

موقوفات ملک آستان قدس رضوی

طراحی وب سایت موقوفات ملک مشهد وابسته به آستان قدس رضوی

طراحی سایت موقوفات ملک آستان قدس رضوی

سایت سازمانی موقوفات حاج حسین آقای ملک یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Malek Endowments Web Design

http://www.moghoofatemalek.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت موقوفات حاج حسین آقای ملک در سال 1395 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی وب سایت موقوفات ملک سعی گردیده است ظاهری سازمانی و در عین حال زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین سازمان موقوفات ملک لحاظ گردد.

در مورد سایت موقوفات حاج حسین آقای ملک

موقوفات ملک یکی از گسترده ترین وقفها بر آستان قدس رضوی میباشد که توسط مرحوم حاج حسین آقا ملک طی 8 فقره وقفنامه از سال 1316 تا 1340 وقف شده است. تولیت موقوفات در زمان حیات مرحوم واقف با خود ایشان بوده و پس از فوت ایشان در سال 1351 هجری شمسی طبق مفاد وقفنامه ها  آستان‌ قدس رضوی اداره موقوفات مرحوم ملک را بر عهده گرفته و خصوصاً و به برکت استقرار نظام جمهوری اسلامی در جهت تحقق نیات مرحوم واقف توفیقات زیادی را داشته است.

تشکیلات این موقوفه تا اوایل انقلاب اسلامی یک اتاق کار در اداره مرکزی آستان ‌قدس رضوی بوده که با گذشت زمان در راستای سیاستهای آستان قدس رضوی و به ‌منظور نظارت بیشتر بر رقبات موقوفه و حفظ و صیانت آنها و احقاق حقوق موقوفه و همچنین تحقق نیات مرحوم واقف تشکیلات اداری آن، گسترش یافته بطوریکه هم اکنون دارای یک اداره مرکزی در مشهد و پنج واحد املاک و اراضی، سه واحد گاوداری و سه مجتمع زراعی، باغی و در برگیرنده 64935 هکتار املاک و اراضی کشاورزی، مرتعی و شهری، روستایی و صنعتی، 5112 حلقه چاه عمیق فعال، 5 رشته رودخانه (حقابه) و 8 رشته قنات و 2دهنه چشمه در قالب 51 رقبه موقوفه در بخش های امانی ، اجاره ای و اصلاحات ارضی و فرهنگی، آموزشی، بهداشتی و درمانی در شهرها و مناطق مشهد، تهران، چناران، گلبهار، شهر طوس، فریمان، نصر آباد ،تربت جام و سنگ بست اداره می گردد.

درباره طراحی وب موقوفات حاج حسین آقای ملک

طراحی وب سایت موقوفات حاج حسین آقای ملک که بعنوان نمونه ای از طراحی سایت مشهد از شرکت داده پردازی فراتک به شمار میرود، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی سایت این سازمان موقوفه سعی گردیده است از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان طراحی بهره برده شود. این وب سایت با امکانات فنی اختصاصی درخواست شده از سوی مسئولین موقوفات حاج حسین آقای ملک طراحی و پیاده سازی گردیده است.

در طراحی سایت موقوفات حاج حسین آقای ملک از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت موقوفات حاج حسین آقای ملک از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی موقوفات ملک بکار گرفته شده است میتوان به Bootstrap,jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

موسسه پیوند علم و صنعت امیر کبیر

طراحی سایت موسسه پیوند علم و صنعت امیرکبیر مشهد

طراحی سایت موسسه پیوند علم و صنعت امیر کبیر

سایت سازمانی موسسه پیوند علم و صنعت امیر کبیر یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Institute Link of Science and Technology Amir Kabir Web Design

http://www.lsta.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت موسسه پیوند علم و صنعت امیر کبیر در سال 1394 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی این وب سایت سعی گردیده است ظاهری زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین و مدیران ارشد موسسه پیوند علم و صنعت امیر کبیر لحاظ گردد.

در مورد سایت سازمانی موسسه پیوند علم و صنعت امیرکبیر

موسسه پیوند علم و صنعت امیر کبیر به عنوان یک مجموعه که هدف آن تسهیل گری در امر تجاری سازی محصولات نوین می باشد. فرایندهای از قبیل ارزیابی سطح فناوری، ثبت اختراع، رصد بازار، بازاریابی، مشاوره تولید، تدوین طرح تجاری و... را شامل میشوند که حلقه های به ‌هم پیوسته زنجیره تجاری ‌سازی هستند. این خدمات با ایجاد زمینه لازم برای بلوغ و تکامل فناوری (امکان موفقیت در بازار) باعث کاهش زمان ورود فناوری به عرصه کسب و کار و افزایش احتمال موفقیت در بازار میشود.

هدف اصلی این بخش، آشنا سازی صنایع کشور با کاربردهای فناوری جدید و تسهیل فرآیند انتقال فناوری از مراکز تحقیقاتی و شرکتهای فناوری به متقاضیان صنعتی و حمایت از توسعه فناوری در شرکتهای صنعتی با هدف تولید محصولات قابل رقابت در سطح داخلی و خارجی میباشد.

خدمات موسسه در این زمینه:

 •    جذب سرمایه، تجاری سازی ایده ها و اختراعات و تبدیل آنان به محصول به منظور ایجاد مشاغل پایدار در راستای هم افزایی علم و ثروت و اتصال چرخه علم و صنعت
 • بررسی نیاز صنایع و بنگاه های اقتصادی به دانش های جدید و انعکاس نیازها به مخترعین جهت تولید دانش
 • انجام مطالعات علمی و بررسی نیازهای جامعه صنعت به منظور ارتقا کیفی و افزایش سطح فنی صنایع کاربردی با استفاده از توان مخترعین
 • معرفی دستاوردهای علمی و برقراری ارتباط بین صاحبان صنایع و مخترعین و انتقال دانش

درباره طراحی وب موسسه پیوند علم و صنعت امیرکبیر

طراحی وب سایت موسسه پیوند علم و صنعت امیر کبیر که نمونه ای از طراحی سایت در مشهد از شرکت داده پردازی فراتک به شمار میرود، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی سایت این مجموعه سعی گردیده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز برنامه نویسی در زمان طراحی بهره برده شود.

در طراحی وب سایت موسسه پیوند علم و صنعت امیر کبیر از امکانات فنی خاص و ویژه ای استفاده شده است که با توجه به درخواست های مسئولین این مجموعه طراحی و پیاده سازی گردیده است. در طراحی سایت این مجموعه سازمانی سعی گردیده است تا به بهترین شکل، کاربر بتواند با سایت ارتباط برقرار کند و از اطلاعات موجود در سایت استفاده نماید و این اطلاعات به بهترین شکل برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت موسسه پیوند علم و صنعت امیر کبیر از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی موسسه پیوند علم و صنعت امیر کبیر بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

شرکت تعاونی کشاورزان مشهد

طراحی سایت شرکت تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد

طراحی سایت شرکت تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد

سایت سازمانی شرکت تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Agricultural Cooperative Company of Mashhad Web Design

http://www.t-keshavarzan-mashhad.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت شرکت تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد در سال 1394 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد محسوب میگردد. در طراحی وب سایت این سازمان سعی گردیده است ظاهری زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین شرکت تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد پیاده سازی گردد.

در مورد سایت شرکت تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد

وب سایت تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد جهت بهبود ارتباط کشاورزان محترم مشهد با تعاونی کشاورزی مشهد میباشد و در این سایت خدماتی جهت تسریع در روند اداری پیش بینی و پیاده سازی گردیده است که امید داریم با ارائه این خدمات، گام موثری در بهبود ارتباط کشاورزان با مجموعه کشاورزی مشهد برداشته باشیم.

کشاورزان محترم میتوانند با ثبت نام در این سایت از خدمات ویژه ای که برای ثبت نام کنندگان قرار داده شده است استفاده نمایند.

درباره طراحی وب سایت شرکت تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد

طراحی وب سایت شرکت تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد که بعنوان نمونه ای از طراحی سایت در مشهد از شرکت داده پردازی فراتک به شمار میرود، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی این سایت سعی گردیده است از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان طراحی بهره برده شود. وب سایت تعاونی کشاورزی با امکانات فنی اختصاصی درخواست شده از سوی مسئولین این شرکت تعاونی طراحی و پیاده سازی گردیده است.

در طراحی سایت شرکت تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا یا Responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

کانون فرهنگی یک هفتاد و سوم

طراحی سایت موسسه فرهنگی مذهبی یک هفتاد و سوم

طراحی سایت موسسه فرهنگی مذهبی یک هفتاد و سوم

موسسه فرهنگی یک هفتاد و سوم یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

One Seventy Third Cultural Institution Web Design

http://www.yek73.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت موسسه فرهنگی مذهبی یک هفتاد و سوم در سال 1392 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی وب سایت یک هفتاد و سوم سعی گردیده است ظاهری زیبا و متناسب با سلیقه مسئولین و مدیران ارشد موسسه فرهنگی یک هفتاد و سوم لحاظ گردد.

در مورد سایت موسسه فرهنگی یک هفتاد و سوم

موسسه فرهنگی مذهبی یک هفتاد و سوم در سال 1390 به صورت زیر مجموعه ‌ای از هیئت متوسلین به حضرت علی (ع) و با تلاش‌ تعدادی از جوانان فعال مذهبی با رویکرد تعمیق و تحکیم باورهای دینی و پیوند آن با عموم مردم جامعه و بالاخص جوانان تشکیل گردید.

پس از گذشت اندک زمانی از شروع جلسات، با طلوع شور و عشق خداوند در وجود جوانان مشتاق و حق ‌طلب، تعدادی از اعضای جلسه با در نظر گرفتن نیاز جامعه ‌ی امروز، تصمیم به راه اندازی دفتری به عنوان پایگاه مرکزی فعالیت‌ های گروه گرفتند، تا بتوانند با انگیزه خدمت به دین خدا و اشاعه‌ ى فرهنگ خدا جویی و خدا خواهی و الگو گرفتن از کلام و رفتار معصومین گامی مؤثر در زمینه‌ ی ظهور حضرت ولیعصر (عج) بردارد.

این گروه اکنون پس از گذشت چهارسال از آغاز فعالیت خود همراه با تجربه‌ برگزاری صدها ساعت جلسه سخنرانی، چندین سلسله همایش موضوعی، برگزاری کلاس های آموزشی و ... که در کارنامه‌‌ی خویش ثبت دارد به لطف ایزد منان، اکنون با پتانسیلی از اندیشه و دانش و تجربه مصمم‌ تر از قبل در این راه طی طریق میکند.

طراحی وب سایت آنلاین یک هفتاد و سوم با هدف اطلاع رسانی به مخاطبین علاقمند به تولیدات فرهنگی در حوزه‌ مهدویت انجام شده و توسط کار گروه پشتیبانی سایت، بروز رسانی میشود. بخش های سایت شامل آخرین اطلاعیه ‌ها از فعالیت ‌های فرهنگی گروه، آخرین اخبار، مقالات، صوت، فیلم و... میباشد که هر بخش زیر نظر متخصصین همان حوزه فعال میباشد.

جامعه هدف مخاطبین این سایت عموم مردم به خصوص جوانان مستعد پذیرش کلام حق میباشد و در این راستا سعی نموده ‌ایم با تولید و جمع ‌آوری خوراک فرهنگی مناسب جوانان را جذب نماییم.

درباره طراحی وب موسسه فرهنگی یک هفتاد و سوم

طراحی وب سایت سازمانی موسسه فرهنگی مذهبی یک هفتاد و سوم که نمونه ای از طراحی سایت مشهد از شرکت داده پردازی فراتک به شمار میرود، با ظاهری زیبا و کاربردی صورت پذیرفته است که در طراحی این سایت سعی گردیده است از آخرین و جدیدترین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان طراحی بهره برده شود.

این وب سایت آنلاین با امکانات فنی خاص و درخواست شده از سوی مسئولین موسسه یک هفتاد و سوم طراحی و پیاده سازی گردیده است. در طراحی سایت یک هفتاد و سوم سعی گردیده است تا به بهترین شکل، کاربر بتواند با سایت ارتباط برقرار کند و از اطلاعات موجود در سایت استفاده نماید.

در طراحی وب سایت موسسه فرهنگی مذهبی یک هفتاد و سوم از تکنولوژی روز طراحی سایت واکنش گرا یا Responsive نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه و تبلت بصورت رسپانسیو بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت موسسه فرهنگی مذهبی یک هفتاد و سوم از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی موسسه فرهنگی مذهبی یک هفتاد و سوم بکار گرفته شده است میتوان به Bootstrap,jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

موقوفه عباسقلی خان شاملو

موقوفه عباسقلی خان شاملو

طراحی سایت موقوفه عباسقلی خان شاملو

موقوفه عباسقلی خان شاملو یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Abasgholi Khan Shamloo Seminary School Web Design

http://www.mashamloo.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت موقوفه عباسقلی خان شاملو در سال 1394 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک به شمار می رود. در طراحی وب سایت این مدرسه علمیه سعی گردیده است ظاهری سازمانی و در عین حال زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین موقوفه عباسقلی خان شاملو لحاظ گردد.

در مورد موقوفه عباسقلی خان شاملو

این مدرسه در ابتدای خیابان نواب صفوی در مشهد و حاشیه زیر گذر قرار دارد و از جمله مدارس قدیمی دایر است که توسط عباسقلی خان بیگلربیگی در سال 1077 هجری قمری احداث شده است .سر در این مدرسه در سال های اخیر در جریان توسعه حریم حرم مطهر رضوی و تعریض خیابان نواب صفوی، به عنوان یکی از آثار تاریخی، مذهبی بدون تخریب شکل ظاهری به عقب کشیده شد و اکنون در حاشیه ضلع جنوبی خیابان واقع شده است.

ساختمان مدرسه از نوع چهار ایوانی و از آثار معماری عهد صفویه می باشد و بخش های مختلف آن با مقرنس و کاشی کاری و گچبری های بسیار زیبا تزیین یافته است. مدرسه عباسقلی خان از جمله آثار معماری مشهد و تحت نظارت سازمان میراث فرهنگی خراسان رضوی است. این مدرسه در حال حاضر یکی از مراکز حوزه علمیه مشهد به شمار می آید و به سبب نزدیک بودن به حرم مطهر امام رضا (ع) از اهمیت ویژه برخوردار است.

درباره طراحی وب سایت موقوفه عباسقلی خان شاملو

طراحی وب سایت موقوفه عباسقلی خان شاملو با ظاهری سازمانی و در عین حال زیبا صورت پذیرفته است که در طراحی این سایت سعی گردیده است از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان طراحی بهره برده شود.

این وب سایت سازمانی علاوه بر دارا بودن امکانات فنی بسیار و همچنین امکانات فنی اختصاصی درخواست شده از سوی مسئولین موقوفه، از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو و طراحی وب سایت واکنش گرا نیز بهره می برد که همین امر سبب گردیده است تا کاربرانی که سیستم ها و رزولوشن های متفاوت به این وب سایت مراجعه می کنند از لحاظ نحوه نمایش وب سایت مشکلی نداشته باشند.

در طراحی سایت موقوفه عباسقلی خان شاملو از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی موقوفه عباسقلی خان شاملو بکار گرفته شده است میتوان به Bootstrap,jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

ستاد بازسازی عتبات عالیات مشهد

طراحی سایت ستاد بازسازی عتبات عالیات مشهد

طراحی سایت ستاد بازسازی عتبات عالیات مشهد مقدس

سایت سازمانی ستاد بازسازی عتبات عالیات مشهد مقدس یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Headquarters for reconstruct Holy Shrines of Mashhad Web Design

http://www.atabatmsh.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت ستاد بازسازی عتبات عالیات مشهد مقدس در سال 1393 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی وب سایت ستاد بازسازی سعی گردیده است ظاهری زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات لحاظ گردد.

در مورد سایت ستاد بازسازی عتبات عالیات مشهد مقدس

ستاد بازسازی عتبات عالیات مشهد مقدس زیر نظر اداره عتبات عالیات کشور میباشد. این ستاد با راه اندازی سایت اینترنتی خود، آخرین اخبار و گزارشات مربوط به فعالیت ها را به اطلاع عموم مردم میرساند. امید است که با همکاری شما مردم در بازسازی عتبات عالیات، روند بازسازی سرعت گیرد.

درباره طراحی وب ستاد بازسازی عتبات عالیات مشهد مقدس

طراحی وب سایت ستاد بازسازی عتبات عالیات مشهد مقدس که نمونه ای از طراحی سایت در مشهد از شرکت داده پردازی فراتک به شمار میرود، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی این سایت سعی گردیده است از آخرین و جدیدترین تکنولوژی های روز برنامه نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شود.

در طراحی وب سایت ستاد بازسازی عتبات عالیات، امکانات فنی خاص و ویژه ای طبق درخواست مسئولین این سازمان طراحی و پیاده سازی گردیده است. در طراحی سایت ستاد بازسازی عتبات عالیات مشهد مقدس سعی گردیده است تا به بهترین شکل، کاربر بتواند با سایت ارتباط برقرار کند و از اطلاعات و اخبار موجود در سایت استفاده نماید.

در طراحی سایت ستاد بازسازی عتبات عالیات از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی ستاد بازسازی عتبات عالیات بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

شهرداری بجستان

طراحی وب سایت شهرداری بجستان

طراحی سایت شهرداری بجستان

سایت سازمانی شهرداری بجستان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Municipality of Bajestan Web Design

http://www.bajestan.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت شهرداری بجستان در سال 1395 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی وب سایت شهرداری بجستان سعی گردیده است ظاهری زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین شهرداری بجستان لحاظ گردد.

در مورد سایت شهرداری بجستان

در هر نقطه ای که از نظر موقعیت و اهمیت تشکیل شهرداری ضرورت داشته باشد و جمعیت آن به پنج هزار نفر بالغ نشود، وزارت‌ کشور میتواند در آن محل دستور تشکیل انجمن و شهرداری را بدهد. از این رو شهرداری بجستان در سال 1316 هجری شمسی تأسیس گردید. مستند به مکاتبات موجود در سال 1316 با تأسیس شهرداری بجستان موافقت و در همین سال دستور تشکیل انجمن شهر ابلاغ شده است.

شهرداری بجستان از ابتدای فروردین 1317 به صورت رسمی آغاز بکار نمود. آقای سید محمد پارسا که از روحانیون و معتمدین شهر بجستان و بخشدار وقت بجستان بود، بعنوان اولین شهردار شهرستان بجستان انتخاب و برای آقایان اکبر و محمد سلیمانی بعنوان رفتگر و چراغچی حکم صادر شد .

از سال 1391 تا به امروز جناب آقای مرتضی رئیسی بعنوان شهردار شهرستان بجستان، در این شهر خدمت مینمایند.

درباره طراحی وب سایت سازمانی شهرداری بجستان

طراحی وب سایت شهرداری بجستان که نمونه ای از طراحی سایت های سازمانی شرکت داده پردازی فراتک به شمار میرود، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی سایت این سازمان دولتی سعی گردیده است از آخرین و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان طراحی بهره برده شود.

وب سایت شهرداری بجستان با امکانات فنی ویژه و درخواست شده از سوی مسئولین این شهرداری طراحی و پیاده سازی گردیده است. در طراحی وب سایت شهرداری بجستان سعی گردیده است تا به بهترین شکل، کاربر بتواند با سایت ارتباط برقرار کند و از اطلاعات موجود و اخبار سایت استفاده نماید.

در طراحی سایت شهرداری بجستان از آخرین تکنیک های طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک ویژه، موجب گردیده تا کاربران سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، سایت را بصورت واکنشگرا یا Responsive مشاهده نمایند و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت شهرداری بجستان از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی شهرداری بجستان بکار گرفته شده است میتوان به Bootstrap,jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

مرکز مطالعات و پژوهش فرهنگی خراسان رضوی

طراحی سایت سازمانی مرکز مطالعات و پژوهش فرهنگی خراسان رضوی

طراحی سایت سازمانی مرکز مطالعات و پژوهش فرهنگی خراسان رضوی

سایت سازمانی مرکز مطالعات و پژوهش فرهنگی خراسان رضوی یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Khorasan Razavi Studies and Research Center Web Design

http://pajoohesh.org/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت مرکز مطالعات و پژوهش فرهنگی خراسان رضوی در سال 1390 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی وب سایت مرکز مطالعات و پژوهش فرهنگی سعی گردیده است ظاهری زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین این مرکز طراحی و پیاده سازی گردد.

در مورد سایت مرکز مطالعات و پژوهش فرهنگی خراسان رضوی

با توجه به اوج گیری روند تهاجم فرهنگی و شدت یافتن جنگ نرم در کشور به دلیل توطئه استکبار جهانی و با توجه به بند چهارم سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی ایران در برنامه پنجم توسعه مبنی بر مقابله با جریانات انحرافی در حوزه دین و زدودن خرافات و موهومات و نیز با توجه به تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری (دام ظله) بر ضرورت مهندسی فرهنگی کشور و دفاع از ارزش های اسلامی در برابر تهدیدهای فرهنگی و ضرورت شناسایی بیش از پیش این تهدیدها با بهره گیری از ظرفیت های علمی و کارشناسی برای مقابله اصولی، موثر و متمرکز و نیز با توجه به این که استان خراسان رضوی در پرتو بارگاه منور حضرت علی بن موسی الرضا (ع) وبا مرکزیت مشهد مقدس (پایتخت معنوی کشور) خط مقدم جبهه فرهنگی و پیش آهنگ دفاع از ارزش های اسلامی به شمار می رود، تاسیس یک سامانه متمرکز فرهنگی با رویکرد علمی و کارشناسی در این استان جهت رصد و مطالعه مستمر آسیب ها و تهدیدها و روشنگری و ارائه راهکارها و پیشنهادهای عملی به دستگاه های متولی ، ضروری به نظر می رسید.

بر این اساس مرکز مطالعات و پژوهش ‌های فرهنگی به عنوان بازوی علمی و مشورتی شورای فرهنگ عمومی خراسان رضوی (به عنوان مهم ‌ترین رکن قانون‌ گذار فرهنگی در استان) با هدف کمک به فرایند تصمیم سازی فرهنگی در تیرماه 1390 آغاز بکار نمود.

مرکز دارای ماهیتی پژوهشی آموزشی می باشد و کلیه فعالیت های آن حول این دو محور اساسی است. کلیه فعالیت های آموزشی و پژوهشی مرکز در این مجموعه با هدف شناسایی، تبیین و ارائه راه حل برای آسیب های فرهنگی در حوزه جغرافیایی خراسان رضوی صورت می گیرد.

این مجموعه با بهره گیری از روش های پژوهشی به دنبال شناسایی مسایل فرهنگی (اعم از فرصت ها و آسیب ‌ها) با هدف کشف فرایند وصول شاخص ‌ها و مهار عیوب بوده و در راهبردهای پیش روی خود نسبت به مسائل فرهنگی، شناسایی، تبیین و ارائه راهکار را در دستور کار دارد.

این مرکز همان گونه که در قانون تأسیس آن ذکر گردیده به دنبال تهیه بسته‌ ها و اسنادی با پشتوانه دقیق علمی، جهت بهره‌ برداری شورای فرهنگ ‌عمومی می باشد.

درباره طراحی وب سایت مرکز مطالعات و پژوهش فرهنگی خراسان رضوی

طراحی وب سایت مرکز مطالعات و پژوهش فرهنگی که نمونه ای از طراحی سایت در مشهد از شرکت داده پردازی فراتک به شمار میرود، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی سایت این مرکز سعی گردیده است از آخرین و جدیدترین تکنولوژی های روز در زمان طراحی بهره برده شود.

در طراحی وب سایت مرکز مطالعات خراسان رضوی، امکانات فنی خاص و ویژه ای طبق درخواست مسئولین این مرکز طراحی و پیاده سازی گردیده است. در طراحی سایت این مرکز فرهنگی سعی گردیده است تا به بهترین شکل، کاربر بتواند با سایت ارتباط برقرار کند و از اطلاعات و اخبار موجود در سایت استفاده نماید.

در طراحی سایت مرکز مطالعات و پژوهش فرهنگی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی مرکز مطالعات خراسان رضوی بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

بیمارستان خیریه موسی بن جعفر (ع)

طراحی وب سایت بیمارستان خیریه موسی بن جعفر (ع)

طراحی وب سایت بیمارستان خیریه موسی بن جعفر (ع)

سایت بیمارستان خیریه موسی بن جعفر (ع) مشهد یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Charity Hospital Musa ibn Ja'far Web Design

http://www.msjhospital.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت بیمارستان خیریه موسی بن جعفر (ع) در سال 1390 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت بیمارستانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی وب سایت بیمارستان موسی بن جعفر (ع) مشهد سعی گردیده است ظاهری زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین این بیمارستان خیریه لحاظ گردد.

در مورد بیمارستان خیریه موسی بن جعفر (ع)

بیمارستان خیریه موسی بن جعفر(ع) در سال 1342 در ظل توجهات حضرت حق و صاحب اسم متبرکش با همت افراد خیر بخصوص مرحوم حاج سیدحسن صاحبکار این شخص وارسته، نیکوکار، مدبر در خیابان امام رضا (ع) به صورت درمانگاهی به نام درمانگاه موسوی شروع به کار نمود. زحمات این مرد بزرگوار بود که امروزه چنین مجموعه عظیمی را شاهد هستیم.

با همین نگرش والای انسانی این درمانگاه در سال 1371 با همت بالای عزیزان خیر استعانت از باریتعالی و ظل توجهات صاحب اسمش حضرت موسی بن جعفر (ع) و زیر سایه آن امام همام, امام رضا (ع) با 300 تخت خواب در محل فعلی بیمارستان شروع به کار نمود.

رسالت این بیمارستان از همان ابتدا ارتقای سطح درمانی شهر مقدس مشهد و بلاخص افراد نیازمند جامعه بوده است این مرکز با تلاش مضاعف خیرین بزرگوار و مسئولین محترم آن توانست اورژانس و بخشهای عمومی شامل زایشگاه، جراحی عمومی, جراحی زنان, جراحی اعصاب, زنان و زایمان و همچنین بخشهای ویژه ای مثل ICU,CCU,NICU و دیالیز و اطفال را به صورت فعال در آورد.

همچنین این بیمارستان جزء پیشگامان در امر جراحی قلب باز در سطح استان خراسان بود و در این اواخر شاهد پشتکار و تلاش مسئولین و دست اندرکاران محترم این مرکز هستیم تا شاهد راه اندازی بخش  آنژوگرافی باشیم.

به هرحال متولیان این مرکز درمان خیریه بدان امید هستند که بتوانند در راستای ارائه خدمات درمان تخصصی و فوق تخصصی خود در بخش ها کلینیک و پاراکلینیک و در چهار چوب قوانین وزارت بهداشت و درمان کشور و در جهت بهبود مستمر کیفیت با هدف ارتقاء سطح سلامت بیماران محترم شامل زائران و مجاوران عزیز و همچنین قشر نیازمند و کم درآمد جامعه گامهای بلندی بردارد.

درباره طراحی وب سایت بیمارستان خیریه موسی بن جعفر (ع)

طراحی وب سایت بیمارستان خیریه موسی بن جعفر(ع)  که نمونه ای از طراحی سایت در مشهد از شرکت داده پردازی فراتک به شمار میرود، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی سایت این بیمارستان خیریه سعی گردیده است از آخرین و جدیدترین تکنولوژی های روز در زمان طراحی بهره برده شود.

در طراحی وب سایت بیمارستان موسی بن جعفر(ع) مشهد ، امکانات فنی خاص و ویژه ای طبق درخواست مسئولین این بیمارستان طراحی و پیاده سازی گردیده است. در طراحی سایت بیمارستان خیریه موسی بن جعفر(ع) سعی گردیده است تا به بهترین شکل، کاربر بتواند با سایت ارتباط برقرار کند و از اطلاعات و اخبار موجود در سایت استفاده نماید.

در طراحی سایت بیمارستان موسی بن جعفر(ع) از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی بیمارستان موسی بن جعفر(ع) بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

احسان ماندگار نور

طراحی وب سایت شرکت احسان ماندگار نور

طراحی وب سایت شرکت احسان ماندگار نور

وب سایت احسان ماندگار نور یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Ehsan Mandegar Noor Web Design

http://www.ehsanmandegarnoor.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت احسان ماندگار نور در سال 1391 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی وب سایت احسان ماندگار نور سعی گردیده است ظاهری زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین این شرکت و ارگان سازمانی لحاظ گردد.

در مورد احسان ماندگار نور

شرکت احسان ماندگار نور در سال 1390 فعالیت خود را آغاز نمود و در سال 1391 به صورت رسمی به ثبت رسید.

عمده فعالیت شرکت در زمینه اقتصادی، خدماتی و فرهنگی می باشد و در این راستا به ارائه خدماتی از قبیل مدیریت تالار بزرگ همایش های نور، مدیریت زائر سرا و باغ اداره کل، مدیریت مجموعه های اقامتی اوقاف و قرارداد جهت تأمین نیرو برای ادارات و موسسات مختلف و ... مشغول می باشد.

شایان ذکر است که این شرکت طی دو سال گذشته با استخدام 40 نفر نیرو در بخش های مختلف در زمینه اشتغالزایی نیز موثر بوده است.

درباره طراحی وب سایت احسان ماندگار نور

طراحی وب سایت شرکت احسان ماندگار نور که نمونه ای از طراحی سایت در مشهد از شرکت داده پردازی فراتک به شمار میرود، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی سایت این شرکت سعی گردیده است از آخرین و جدیدترین تکنولوژی های روز در زمان طراحی بهره برده شود.

در طراحی وب سایت احسان ماندگار نور ، امکانات فنی خاص و ویژه ای طبق درخواست مسئولین این شرکت طراحی و پیاده سازی گردیده است. در طراحی سایت احسان ماندگار نور سعی گردیده است تا به بهترین شکل، کاربر بتواند با سایت ارتباط برقرار کند و از اطلاعات و اخبار موجود در سایت استفاده نماید.

در طراحی سایت احسان ماندگار نور از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی احسان ماندگار نور بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی

طراحی وب سایت سازمانی فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی

طراحی وب سایت سازمانی فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی

سایت سازمانی فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Federation of Consultants of Islamic Countries Web Design

http://www.fcic-r8.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی در سال 1390 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی وب سایت فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی سعی گردیده است ظاهری زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین این فدارسیون خیریه لحاظ گردد.

در مورد فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی

اهداف فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی به شرح زیر میباشد.

•  کمک به توسعه سرویس های مشاوره در کشورهای اسلامی و تشویق روشهای گوناگون در حرفه برای رسیدن به درجه بالایی از مهارت و رقابت.

• تقویت ارتباط بین مشاوره و روشهای اجرا برای بهبود ارتباط آنها و تبادل تجربیات بین آنها.

• تهیه اطلاعات و داده های لازم در مورد مشاوران و پروژه های توسعه های موجود در جهان اسلام و منابع مالی این پروژه ها.

• تنظیم قوانینی برای حفظ اخلاق حرفه ای و استانداردهای حرفه ای

• هماهنگی با سازمان های محلی، منطقه ای و بین المللی برای برگزاری کارگاه ها و سمینارهای که مربوط به مسائل مشترک در کشورهای اسلامی است.

• برانگیختن همکاری و رابطه بین اعضا

• برعهده گرفتن، تشویق و تسهیل مطالعه بر روی علایق مشترک

• اطلاع رسانی به اعضا در اقدام برای ارائه مشاوره و یا امکان مشارکت در پروژه های گوناگون و برنامه های تأمین شده توسط موسسات توسعه مالی و به خصوص بانک توسعه اسلامی

•  بالا بردن استانداردهای حرفه ای و ایجاد اطمینان برای بازرسان استاندارد از طریق اعضای فدراسیون

درباره طراحی وب سایت فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی

طراحی وب سایت فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی که نمونه ای از طراحی سایت در مشهد از شرکت داده پردازی فراتک به شمار میرود، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی سایت این فدراسیون اسلامی سعی گردیده است از آخرین و جدیدترین تکنولوژی های روز در زمان طراحی بهره برده شود.

در طراحی وب سایت فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی، امکانات فنی خاص و ویژه ای طبق درخواست مسئولین این فدراسیون اسلامی طراحی و پیاده سازی گردیده است. در طراحی سایت فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی سعی گردیده است تا به بهترین شکل، کاربر بتواند با سایت ارتباط برقرار کند و از اطلاعات و اخبار موجود در سایت استفاده نماید.

در طراحی سایت فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی فدراسیون کشورهای اسلامی بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.