نمونه کارهای طراحی وب سایت

فروشگاهی اینترنتی ایسوس سنتر

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی محصولات دیجیتال ایسوس سنتر

طراحی سایت فروشگاهی ایسوس سنتر نمایندگی محصولات ایسوس و کالاهای دیجیتال

ایسوس سنتر یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Asus Center Online Store Web Design

http://www.asuscenter.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک وب سایت ایسوس سنتر می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1389 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. این وب سایت فروشگاهی هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی محصولات دیجیتال در اینترنت می باشد.

در مورد فروشگاه اینترنتی ایسوس سنتر

وب سایت فروشگاهی ایسوس سنتر رسماً در سال 1387 پا به دنیای اینترنت گذاشت. هدف از راه اندازی فروشگاه اینترنتی ایسوس سنتر بالا بردن سطح آگاهی کاربران کالاهای IT و به خصوص بالا بردن سطح آگاهی و دانش دوستداران برند معتبر و با کیفیت ایسوس راجع به این برند و دیگر برندهای IT موجود در بازار بوده است.

فروشگاه آنلاین ایسوس سنتر به عنوان نمایندگی ایسوس و نمایندگی فروش اینترنتی محصولات ایسوس ارائه دهنده و مشاور در خصوص خرید تجهیزات IT سرور، لپ تاپ، تبلت، مادربرد و کارت گرافیک با تمرکز به برند ایسوس نیز می باشد. در طول این سال ها سایت فروشگاهی ایسوس سنتر با تهیه و  نشر مقالات، تحلیل ها و نقد و بررسی های تخصصی محصولات ایسوس توانسته است سطح آگاهی خریداران عزیز را از این برند بیشتر کند.

یکی از مهمترین اهداف و وظایفی که فروشگاه اینترنتی ایسوس سنتر برای خود تعریف کرده است دریافت و تهیه سفارشات خاص مشتریان عزیز می باشد.

 فروشگاه آنلاین ایسوس سنتر هم اکنون یکی از اصلی ترین مراکز تهیه محصولات ایسوس در بین سازمانها، کارخانجات و شرکت ها می باشد.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین ایسوس سنتر

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه محصولات دیجیتال بخصوص محصولات با برند ایسوس در کشور است توانسته است با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی بدست آورد.

در طراحی فروشگاه اینترنتی ایسوس سنتر از زبان برنامه نویسی  C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین ایسوس سنتر بکار گرفته شده است میتوان به javaScripts,jQuery,HTML,CSS اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

محصولات غذایی مسما

طراحی سایت شرکت محصولات غذایی و چای مسما

طراحی وب سایت محصولات غذایی مسما

وب سایت شرکت زرین ستاره مسما تولید کننده محصولاتی از قبیل چای و محصولات غذایی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Mosamma Food Products Web Design

http://www.mosama.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت مسما یکی از شرکت های صاحب نام و پرآوازه در زمینه تولید محصولات غذایی و خوراکی است که طراحی سایت مسما در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی این وب سایت سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت زرین ستاره مسما

شرکت زرين ستاره مسما پس از تاسیس در سال 1358، فعاليت بازرگانی خود را در زمينه مواد غذايی به ویژه چای آغاز نموده و پس از گذشت چند سال، با توجه به نياز کشور در تحول بسته بندی مواد غذايی به ويژه چای، با دارا بودن تجربه و امکانات لازم از سال 1377، به بسته بندی انواع متنوع چای با نام ثبتی مسما اقدام نموده و در این زمینه موفق به ایجاد تحولی مثبت در زمينه بسته بندی انواع چای داخله و خارجه گردیده است.

اکنون، پس از گذشت چند دهه، محصولات اين شرکت با توجه به دارا بودن تنوع و کيفيت بالا، از جمله شناخته شده ترين نام ها در صنعت چای کشور می باشد.

در حال حاضر نيز این مجموعه محصولات جديدی از قبيل زعفران، ادويه جات، پودرجات، حبوبات، نبات و بيسکوئيت را به سبد کالايی خود اضافه نموده است. همچنين واحد تحقیقات اين شرکت در سال 1389 ، با تلاش های انجام شده، موفق به ثبت اختراع انحصاری تی بگ شيرين و رژيمی گرديده است.

اين شرکت در راستای تامين نيازها و خواسته های مشتريان عزیز، محصولات و خدمات خود را با استانداردهای ملی و بين المللی مطابق ساخته و برای اولين بار در صنعت چای کشور موفق گرديد دو گواهينامه بين المللی ISO9001-2008 در مديریت کيفيت از دو شرکت معتبر TUV NORD آلمان و URS انگلستان، گواهينامه HACCP در بهداشت و ايمنی مواد غذايی از شرکت URS انگلستان، گواهينامه های 2005-22000 ISO و (NACI)  ISIRI ISO 9001-1388 از شرکت TUV NORD آلمان و نشان استاندارد ملی ايران را برای محصولات توليدی خود اخذ نمايد.

درباره طراحی وب سایت مسما

طراحی سایت شرکت زرین ستاره مسما یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در این وب سایت سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل طراحی سایت بهره برده شود. به طوری که از وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

لازم به ذکر است در این وب سایت طراحی فروشگاهی اینترنتی نیز لحاظ گردیده و شرکت زرین ستاره مسما امکان با بهره گیری از این طراحی فروش آنلاین، امکان فروش محصولات خود را در اینترنت نیز داراست.

در طراحی سایت شرکت زرین ستاره مسما از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی مسما بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

وب سایت زندگی به رنگ خدا

طراحی وب سایت زندگی به رنگ خدا متعلق به حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری

طراحی وب سایت حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری (زندگی به رنگ خدا)

شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری را دارد.

Be Range Khoda Web Design

http://www.berangekhoda.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت زندگی به رنگ خدا که متعلق به حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری میباشد، یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1392 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت زندگی به رنگ خدا سعی گردیده است نیازهای حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری از وب سایتشان به طور کامل پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری

در سایه توفیقات الهی، وب سایت اینترنتی زندگی به رنگ خدا زیر نظر حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری افتخار دارد، جهت خدمت به عموم مردم، خدماتی از قبیل پرسش و پاسخ، اطلاع ‌رسانی، جلسات، ایجاد گالری مشترک با مخاطب، راه اندازی سیستم دعوت و ... را ارائه نماید.

انشالله با استعانت از ذات لایزال احدیت و همکاری شما مخاطبان گرامی بتوانیم خدماتی شایسته تقدیم نماییم.

درباره طراحی وب سایت حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری

طراحی سایت زندگی به رنگ خدا از جمله وب سایت هایی است که در سال 1392 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مالک وب سایت یکی از مهمترین نیازهای حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری بوده است که با توجه به اینکه کلیه وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین نحو ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی سایت زندگی به رنگ خدا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شخصی زندگی به رنگ خدا بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

اپلیکیشن معرفی شرکت و خدمات

طراحی اپلیکیشن معرفی شرکت و خدمات کاتالوگ

طراحی اپلیکیشن اندروید مخصوص معرفی شرکت و خدمات (کاتالوگ)

اپلیکیشن اندروید مخصوص معرفی شرکت و خدمات توسط شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی میگردد.

Catalog Design APP

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از انواع اپلیکیشن های تلفن همراه که برای شرکت ها تولید و عرضه میگردد اپلیکیشن اندروید معرفی شرکت میباشد که در آن شرکت ها میتوانند به معرفی شرکت خود و همچنین خدمات آن بپردازند. شرکت داده پردازی فراتک نیز با طراحی اپلیکیشن اندروید در مشهد میتواند بهترین و کاربردی ترین اپلیکیشن معرفی شرکت و خدمات که معمولاً با عنوان اپلیکیشن کاتالوگ شرکتی نام برده میشود، را برای شما تولید و عرضه نماید.

درباره اپلیکیشن اندروید مخصوص معرفی شرکت و خدمات (کاتالوگ)

طراحی اپلیکیشن اندروید معرفی شرکت و خدمات یکی دیگر از فعالیت های واحد طراحی اپلیکیشن فراتک می باشد که تمامی این اپلیکیشن های معرفی شرکت در مشهد و توسط تیم فنی مجرب طراحی و پیاده سازی میگردد. در طراحی اپلیکیشن کاتالوگ از جدیدترین تکنولوژی های روز برنامه نویسی تلفن همراه بهره برده میشود، به طوری که اپلیکیشن های مخصوص معرفی شرکت و خدمات تولید شده توسط شرکت فراتک، از لحاظ طراحی گرافیکی و کدنویسی دارای بالاترین سطح کیفیت و پشتیبانی میباشد.

گروه ترجمه هامون

طراحی وب سایت گروه ترجمه هامون

طراحی وب سایت گروه ترجمه هامون

شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای گروه ترجمه هامون را دارد.

Hamoon Translators Web Design

http://www.hamoontranslators.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت گروه ترجمه هامون یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1395 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت هامون سعی گردیده است نیازهای گروه ترجمه هامون به طور کامل پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد گروه ترجمه هامون

وب سایت ترجمه هامون ارائه دهنده خدمات ترجمه اسناد و مدارک با مهر و سربرگ جامعه مترجمان قضائی آمریکا (NAJIT)، ترجمه کتب، مقالات، کاتالوگ، پیاده سازی نوار و فیلم و غیره توسط مترجمان مجرب و مورد ارزیابی قرار گرفته و همچنین ترجمه شفاهی و همزمان در زبانهای متفاوت بمنظور تجربه ای متفاوت از ترجمه آغاز بکار نموده است.

این گروه ورود به محیط ترجمه را تسهیل بخشیده و کاربر را قادر می سازد تا براحتی به سطوح مختلف ترجمه بصورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل و تنها با یک کلیک دسترسی داشته باشد.

گروه ترجمه هامون با بکارگیری مترجمان مجرب، کارآزموده و اساتید دانشگاهها سعی برآن داشته تا بهترین خدمات را به کاربران محترم عرضه دارد.

درباره طراحی وب سایت گروه ترجمه هامون

طراحی سایت گروه ترجمه هامون از جمله وب سایت هایی است که در سال 1395 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست مشتری امکاناتی برای این وب سایت ترجمه براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مالک وب سایت یکی از مهمترین نیازهای گروه ترجمه هامون بوده است که با توجه به اینکه کلیه سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی وب سایت گروه ترجمه هامون از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا یا Responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت گروه ترجمه هامون از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت گروه ترجمه هامون بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

 

دانشگاه پیام نور مشهد

طراحی وب سایت دانشگاه پیام نور مشهد

طراحی سایت دانشگاه پیام نور مشهد

سایت سازمانی دانشگاه پیام نور مشهد یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Payam Noor University of Mashhad Web Design

http://www.pnum.ac.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت دانشگاه پیام نور مشهد در سال 1388 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی وب سایت دانشگاه پیام نور سعی گردیده است ظاهری سازمانی و در عین حال زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین دانشگاه پیام نور مشهد لحاظ گردد.

در مورد سایت دانشگاه پیام نور مشهد

دانشگاه پیام نور براساس تصمیمات جلسات 94 مورخ 27/8/65 و97 مورخ 25/9/65 شورای عالی انقلاب فرهنگی عملاً با پذیرش اولین گروه دانشجو در مهرماه 1367 تاسیس شد. این دانشگاه پس از تاسیس، با پذیرش اولین گروه دانشجویی خود در 5 رشته تحصیلی و در 28 مرکز باقیمانده از دانشگاه ابوریحان بیرونی و دانشگاه آزاد ایران از مهرماه سال تحصیلی 68-1367 فعالیت آموزشی خود را‌ آغاز کرد.

توسعه دانشگاه و تاسیس شعب جدید از محل کمک های مردمی و محلی و امکانات مهیا شده از سوی هیئت مؤسس انجام میشود. اکنون دانشگاه پیام نور در سراسر کشور حدود 500 مرکز و واحد و یک مرکز بین المللی با شعبات رو به گسترش در داخل و خارج از کشور دارد.

هدفهای اصلی دانشگاه پیام نور :

  •  همگانی کردن آموزش عالی و ارتقای سطح علمی و فرهنگی جامعه
  • تسهیل دسترسی برابر همگان به فرصت های آموزش عالی در همه جا و همه وقت
  • کاستن از محدودیتها و فراهم آوردن امکان ادامه تحصیلات دانشگاهی برای علاقمندان، بویژه در مناطق محروم
  • فراهم آوردن زمینه استفاده از امکانات بالقوه، که در نظام آموزشی متعارف کمتر به کار گرفته می شود.
  • تربیت بخشی از نیروهای متخصص مورد نیاز جامعه
  • اهتمام به گسترش مرزهای دانش، به منظور دستیابی به نظریه های جدید علمی و تولید علم
  • مشارکت در حل معضلات اجتماعی
  • فراهم آوردن امکان دسترسی ایرانیان مقیم خارج از کشور و فارسی زبانان و علاقمندان به جمهوری اسلامی به آموزش عالی در اقصی نقاط عالم

درباره طراحی وب دانشگاه پیام نور مشهد

طراحی وب سایت دانشگاه پیام نور مشهد که بعنوان نمونه ای از طراحی سایت در مشهد از شرکت داده پردازی فراتک محسوب میگردد، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی این سایت سعی گردیده است از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان طراحی بهره برده شود.

وب سایت دانشگاه پیام نور با دارا بودن امکانات فنی بسیار و همچنین امکانات فنی اختصاصی درخواست شده از سوی مسئولین دانشگاه پیام نور مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است که همین امر سبب گردیده تا کاربران این سایت که غالباً دانشجویان و اساتید دانشگاه میباشند، با این سایت ارتباط راحت تری برقرار نمایند و از کلیه خدمات ارائه شده در این سایت به نحو احسن استفاده نمایند.

در طراحی سایت دانشگاه پیام نور از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی دانشگاه پیام نور مرکز مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

موقوفات ملک آستان قدس رضوی

طراحی وب سایت موقوفات ملک مشهد وابسته به آستان قدس رضوی

طراحی سایت موقوفات ملک آستان قدس رضوی

سایت سازمانی موقوفات حاج حسین آقای ملک یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Malek Endowments Web Design

http://www.moghoofatemalek.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت موقوفات حاج حسین آقای ملک در سال 1395 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی وب سایت موقوفات ملک سعی گردیده است ظاهری سازمانی و در عین حال زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین سازمان موقوفات ملک لحاظ گردد.

در مورد سایت موقوفات حاج حسین آقای ملک

موقوفات ملک یکی از گسترده ترین وقفها بر آستان قدس رضوی میباشد که توسط مرحوم حاج حسین آقا ملک طی 8 فقره وقفنامه از سال 1316 تا 1340 وقف شده است. تولیت موقوفات در زمان حیات مرحوم واقف با خود ایشان بوده و پس از فوت ایشان در سال 1351 هجری شمسی طبق مفاد وقفنامه ها  آستان‌ قدس رضوی اداره موقوفات مرحوم ملک را بر عهده گرفته و خصوصاً و به برکت استقرار نظام جمهوری اسلامی در جهت تحقق نیات مرحوم واقف توفیقات زیادی را داشته است.

تشکیلات این موقوفه تا اوایل انقلاب اسلامی یک اتاق کار در اداره مرکزی آستان ‌قدس رضوی بوده که با گذشت زمان در راستای سیاستهای آستان قدس رضوی و به ‌منظور نظارت بیشتر بر رقبات موقوفه و حفظ و صیانت آنها و احقاق حقوق موقوفه و همچنین تحقق نیات مرحوم واقف تشکیلات اداری آن، گسترش یافته بطوریکه هم اکنون دارای یک اداره مرکزی در مشهد و پنج واحد املاک و اراضی، سه واحد گاوداری و سه مجتمع زراعی، باغی و در برگیرنده 64935 هکتار املاک و اراضی کشاورزی، مرتعی و شهری، روستایی و صنعتی، 5112 حلقه چاه عمیق فعال، 5 رشته رودخانه (حقابه) و 8 رشته قنات و 2دهنه چشمه در قالب 51 رقبه موقوفه در بخش های امانی ، اجاره ای و اصلاحات ارضی و فرهنگی، آموزشی، بهداشتی و درمانی در شهرها و مناطق مشهد، تهران، چناران، گلبهار، شهر طوس، فریمان، نصر آباد ،تربت جام و سنگ بست اداره می گردد.

درباره طراحی وب موقوفات حاج حسین آقای ملک

طراحی وب سایت موقوفات حاج حسین آقای ملک که بعنوان نمونه ای از طراحی سایت مشهد از شرکت داده پردازی فراتک به شمار میرود، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی سایت این سازمان موقوفه سعی گردیده است از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان طراحی بهره برده شود. این وب سایت با امکانات فنی اختصاصی درخواست شده از سوی مسئولین موقوفات حاج حسین آقای ملک طراحی و پیاده سازی گردیده است.

در طراحی سایت موقوفات حاج حسین آقای ملک از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت موقوفات حاج حسین آقای ملک از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی موقوفات ملک بکار گرفته شده است میتوان به Bootstrap,jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

کارخانه مشهد سرما

طراحی سایت گروه کارخانجات تولیدی صنعتی مشهد سرما

طراحی سایت شرکت مشهد سرما تولید کننده برتر یخچال فروشگاهی و صنعتی در کشور

وب سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد سرما تولید کننده انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Mashhad Sarma Industrial Group Web Design

http://www.mashhadsarma.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت صنعتی مشهد سرما یکی از شرکت ها و برندهای صاحب نام و آوازه در زمینه تولید انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی است که طراحی سایت مشهد سرما در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1390 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت شرکتی مشهد سرما سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت مشهد سرما

شرکت تولیدی و صنعتی مشهد سرما با سابقه درخشان در تولید و ارائه انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی با بهترین کیفیت و خدمات، آماده ارائه محصولات خود به شما مشتریان گرامی میباشد.

محصولات تولید شده توسط شرکت مشهد سرما دارای استاندارد ایران بوده و از بهترین مواد اولیه تولید میگردد. نگاه مدیران این شرکت، رضایت حداکثری مشتریان میباشد. امید که با ارائه بهترین محصولات باعث رضایت شما عزیزان شویم.

درباره طراحی وب سایت مشهد سرما

طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد سرما که بعنوان تولید کننده انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی فعالیت دارد، یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت مشهد سرما سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد سرما از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی مشهد سرما بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

گروه آموزشی ielts bridge

طراحی وب سایت گروه آموزشی ielts bridge

طراحی وب سایت مهندس میهن دوست آیلتس بریج

شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای مهندس میهن دوست را دارد.

IELTS Bridge Web Design

http://www.ieltsbridge.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت آیلتس بریج یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1394 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی سایت آیلتس بریج سعی گردیده است نیازهای مهندس میهن دوست به طور کامل پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد آیلتس بریج

- آیا نمیدانید برای آزمون آیلتس از کجا شروع کنید؟

- آیا بین کتابها و منابع متنوع آیلتس گیج و سردرگم شده اید ؟

- نمیدانید چه کتابهایی وقت شما را تلف و چه کتابهایی به شما کمک میکنند؟

- نیاز دارید استادی دلسوز و آگاه به مسیر، بر نحوه درس خواندن و پیشرفت شما نظارت داشته باشد و بتوانید مطالبی که خوانده اید را با استاد چک کنید؟

- آیا نیاز به کسی دارید تا در میان انبوه منابع آیلتس راه را به شما نشان دهد؟

- روزی چند ساعت درس بخوانید و چگونه بخوانید تا در زمان محدود، نمره مورد نیازتان را بگیرید؟

مهندس میهن دوست در جلسات مشاوره به تمامی سوالات شما پاسخ جامع و کاملی ارائه میدهند. در این جلسات مشاوره، شما میتوانید تمامی سوالات خود را از استاد بپرسید و از کمک استاد برای روز امتحان بهرمند شوید.

حتی اگر به هر دلیلی مایل به داشتن کلاس پیوسته نیستید، میتوانید به صورت خود آموز مطالعه کرده و با کمک و راهنمایی استاد، رفع اشکال کرده و از روند درست مطالعه خود مطمئن شوید.

درباره طراحی وب سایت آیلتس بریج

طراحی سایت آیلتس بریج از جمله وب سایت هایی است که در سال 1393 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست مهندس میهن دوست امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مالک وب سایت یکی از مهمترین نیازهای مهندس میهن دوست بوده است که با توجه به اینکه تمامی وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی سایت آیلتس بریج از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شخصی آیلتس بریج بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

طراحی اپلیکیشن اندروید گردشگری و توریسم

طراحی طراحی اپلیکیشن اندروید گردشگری و توریسم

طراحی اپلیکیشن اندروید گردشگری و توریسم

اپلیکیشن اندروید گردشگری و توریسم توسط شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی میگردد.

Tourism Design App

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از انواع اپلیکیشن های تلفن همراه که در اپ استور های معروف همانند کافه بازار و گوگل پلی عرضه میگردد اپلیکیشن گردشگری و توریسم میباشد که در آن هتل ها و مراکز دیدنی شهرهای مختلف معرفی میشوند. شرکت داده پردازی فراتک نیز با طراحی اپلیکیشن اندروید در مشهد میتواند بهترین و کاربردی ترین اپلیکیشن های گردشگری و توریسم موبایل را برای شما تولید و عرضه نماید.

درباره طراحی اپلیکیشن اندروید گردشگری و توریسم

طراحی اپلیکیشن اندروید گردشگری و توریسم یکی دیگر از فعالیت های واحد طراحی اپلیکیشن فراتک می باشد که تمامی این اپلیکیشن های گردشگری در مشهد و توسط تیم فنی مجرب طراحی و پیاده سازی میگردد. در طراحی اپلیکیشن توریسم از جدیدترین تکنولوژی های روز برنامه نویسی تلفن همراه بهره برده میشود، به طوری که اپلیکیشن های توریسم و گردشگری تولید شده توسط شرکت فراتک، از لحاظ طراحی گرافیکی و کدنویسی دارای بالاترین سطح کیفیت و پشتیبانی میباشد.

فروشگاه تجهیزات چاپ و تبلیغاتی مدیا سنتر

طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات چاپ و تبلیغات مدیا سنتر

طراحی سایت فروشگاهی مدیا سنتر مرکز تخصصی فروش تجهیزات چاپ

فروشگاه آنلاین مدیا سنتر یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Media Center Printing Supplies Online Store Web Design

www.faratechdp.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین مدیا سنتر می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1391 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی مدیا سنتر هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی کالای چاپ دیجیتال در اینترنت می باشد.

در مورد فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر

وب سایت فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر، به عنوان یک فروشگاه تخصصی در زمینه توزیع کالای چاپ دیجیتال و محصولات مرتبط فعالیت می کند. بیشتر مشتریان فروشگاه آنلاین مدیا سنتر دفاتر فنی و چاپ دیجیتال، شرکتهای تبلیغاتی، عکاسی ها، لابراتوارها و تمام کسانی که در زمینه چاپ فعالیت دارند.

برخی از کالاهایی که در فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر ارائه می شوند:

1- انواع کاغذ رول و شیت

2- انواع فیلم لمینت گرم و سرد

3- لوازم و دستگاههای چاپ حرارتی

4- چسب دوطرفه، فوم برد و تخته شاسی

5- انواع جوهر پرینتر و پلاتر

6- انواع استند و لوازم قاب فنری

7- دستگاههای لمینیتور، پرینتر و پلاتر

8- دستگاههای برش رومیزی و طولی

هدف از راه اندازی وب سایت فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر، فراهم آوردن زمینه لازم جهت دسترسی آسان و سریع به نیازهای مجموعه های چاپ در جهت تهیه ملزومات چاپ دیجیتال و کالاهای وابسته می باشد.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین مدیا سنتر

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه محصولات چاپ بخصوص کالای چاپ دیجیتال و محصولات مرتبط در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی کالای چاپ دیجیتال برای خود بدست آورد.

در وب سایت فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر از تکنولوژی طراحی سایت واکنشگرا نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت رسپانسیو Responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک میباشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین MC24 بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML,CSS,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی هیلا مارکت

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت

اپلیکیشن فروشگاهی فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت توسط شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

eShop Hilla Market Design App

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت که بعنوان یکی از فروشگاه های معتبر اینترنتی فروش محصولات غذایی و ملزومات مورد نیاز افراد خانواده در کشور میباشد و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی هیلا مارکت در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و این اپلیکیشن فروشگاهی یکی از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن فراتک به شمار می آید.

در مورد هیلا مارکت

هیلا مارکت فروشگاهی است اینترنتی که با هدف ارائه کالاهای موجود در یک هایپر مارکت  شکل گرفته است. خرید از هیلا مارکت یکی از بهترین تجربه های خرید شما خواهد بود که تا کنون داشته اید. هیلا مارکت با انتخاب بهترین برندها در هر حوزه، کالاهای مطمئنی را به شما پیشنهاد می کنیم که به لحاظ کیفیت و قیمت اطمینان شما را جلب خواهند کرد.

مردم عزیز شهر مشهد می توانند با عضویت در هیلا مارکت نیازمندی های روزانه خود را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن درب منازل خود تحویل بگیرند. 

درباره طراحی اپلیکیشن فروشگاهی فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت

طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن فراتک می باشد که این طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی اپلیکیشن موبایل هیلا مارکت از جدیدترین تکنولوژی های روز برنامه نویسی تلفن همراه دنیا در زمان تحویل اپلیکیشن بهره برده شده است، به طوری که این اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی از لحاظ طراحی گرافیکی و کدنویسی یکی از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن اختصاصی ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.