نمونه کارهای طراحی وب سایت

هتل مدینه الرضا

طراحی سایت هتل پنج ستاره مدینه الرضا

طراحی سایت هتل 5 ستاره مدینه الرضا مشهد

وب سایت هتل 5 ستاره و مجلل مدینه الرضا مشهد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Medina ALReza Hotel Web Design

http://www.madinahalreza.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

هتل مجلل مدینه الرضا نزدیک ترین هتل پنچ ستاره مشهد به بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) است که در شهر مقدس مشهد میباشد و طراحی سایت هتل مدینه الرضا در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت هتل شرکت فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت هتل مدینه الرضا سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این هتل در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی گردد.

در مورد هتل 5 ستاره مدینه الرضا مشهد

هتل مدینه الرضا مشهد نزدیک ترین هتل پنچ ستاره مشهد به بارگاه ملکوتی امام رضا با محیطی فوق العاده زیبا و معماری اصیل ایرانی با فرهنگ معنوی و اتاقهای شیک آماده پذیرایی از زائران امام رضا (ع) می باشد. این هتل بسیار آرام و پر از معنویت در عین نوسازی و زیبایی با پرسنل مجرب آماده خدمت گذاری به شما میهمانان عزیز میباشد. این هتل در فاصله نزدیک به حرم مطهر رضوی (150 متر) قرار دارد که با حدود چهارصد اتاق با امکانات کامل در خدمت میهمانان گرامی می باشد.

درباره طراحی وب سایت هتل 5 ستاره مدینه الرضا مشهد

طراحی سایت هتل مدینه الرضا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت هتل شرکت فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت هتل مدینه الرضا سعی شده از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا برنامه نویسی وب در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه هتل در مشهد میباشد که توسط شرکت فراتک طراحی گردیده است.

در طراحی سایت هتل مدینه الرضا از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت هتل مدینه الرضا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت هتل مدینه الرضا بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

محصولات غذایی مسما

طراحی سایت شرکت محصولات غذایی و چای مسما

طراحی وب سایت محصولات غذایی مسما

وب سایت شرکت زرین ستاره مسما تولید کننده محصولاتی از قبیل چای و محصولات غذایی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Mosamma Food Products Web Design

http://www.mosama.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت مسما یکی از شرکت های صاحب نام و پرآوازه در زمینه تولید محصولات غذایی و خوراکی است که طراحی سایت مسما در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی این وب سایت سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت زرین ستاره مسما

شرکت زرين ستاره مسما پس از تاسیس در سال 1358، فعاليت بازرگانی خود را در زمينه مواد غذايی به ویژه چای آغاز نموده و پس از گذشت چند سال، با توجه به نياز کشور در تحول بسته بندی مواد غذايی به ويژه چای، با دارا بودن تجربه و امکانات لازم از سال 1377، به بسته بندی انواع متنوع چای با نام ثبتی مسما اقدام نموده و در این زمینه موفق به ایجاد تحولی مثبت در زمينه بسته بندی انواع چای داخله و خارجه گردیده است.

اکنون، پس از گذشت چند دهه، محصولات اين شرکت با توجه به دارا بودن تنوع و کيفيت بالا، از جمله شناخته شده ترين نام ها در صنعت چای کشور می باشد.

در حال حاضر نيز این مجموعه محصولات جديدی از قبيل زعفران، ادويه جات، پودرجات، حبوبات، نبات و بيسکوئيت را به سبد کالايی خود اضافه نموده است. همچنين واحد تحقیقات اين شرکت در سال 1389 ، با تلاش های انجام شده، موفق به ثبت اختراع انحصاری تی بگ شيرين و رژيمی گرديده است.

اين شرکت در راستای تامين نيازها و خواسته های مشتريان عزیز، محصولات و خدمات خود را با استانداردهای ملی و بين المللی مطابق ساخته و برای اولين بار در صنعت چای کشور موفق گرديد دو گواهينامه بين المللی ISO9001-2008 در مديریت کيفيت از دو شرکت معتبر TUV NORD آلمان و URS انگلستان، گواهينامه HACCP در بهداشت و ايمنی مواد غذايی از شرکت URS انگلستان، گواهينامه های 2005-22000 ISO و (NACI)  ISIRI ISO 9001-1388 از شرکت TUV NORD آلمان و نشان استاندارد ملی ايران را برای محصولات توليدی خود اخذ نمايد.

درباره طراحی وب سایت مسما

طراحی سایت شرکت زرین ستاره مسما یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در این وب سایت سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل طراحی سایت بهره برده شود. به طوری که از وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

لازم به ذکر است در این وب سایت طراحی فروشگاهی اینترنتی نیز لحاظ گردیده و شرکت زرین ستاره مسما امکان با بهره گیری از این طراحی فروش آنلاین، امکان فروش محصولات خود را در اینترنت نیز داراست.

در طراحی سایت شرکت زرین ستاره مسما از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی مسما بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

دانشگاه پیام نور مشهد

طراحی وب سایت دانشگاه پیام نور مشهد

طراحی سایت دانشگاه پیام نور مشهد

سایت سازمانی دانشگاه پیام نور مشهد یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Payam Noor University of Mashhad Web Design

http://www.pnum.ac.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت دانشگاه پیام نور مشهد در سال 1388 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی وب سایت دانشگاه پیام نور سعی گردیده است ظاهری سازمانی و در عین حال زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین دانشگاه پیام نور مشهد لحاظ گردد.

در مورد سایت دانشگاه پیام نور مشهد

دانشگاه پیام نور براساس تصمیمات جلسات 94 مورخ 27/8/65 و97 مورخ 25/9/65 شورای عالی انقلاب فرهنگی عملاً با پذیرش اولین گروه دانشجو در مهرماه 1367 تاسیس شد. این دانشگاه پس از تاسیس، با پذیرش اولین گروه دانشجویی خود در 5 رشته تحصیلی و در 28 مرکز باقیمانده از دانشگاه ابوریحان بیرونی و دانشگاه آزاد ایران از مهرماه سال تحصیلی 68-1367 فعالیت آموزشی خود را‌ آغاز کرد.

توسعه دانشگاه و تاسیس شعب جدید از محل کمک های مردمی و محلی و امکانات مهیا شده از سوی هیئت مؤسس انجام میشود. اکنون دانشگاه پیام نور در سراسر کشور حدود 500 مرکز و واحد و یک مرکز بین المللی با شعبات رو به گسترش در داخل و خارج از کشور دارد.

هدفهای اصلی دانشگاه پیام نور :

  •  همگانی کردن آموزش عالی و ارتقای سطح علمی و فرهنگی جامعه
  • تسهیل دسترسی برابر همگان به فرصت های آموزش عالی در همه جا و همه وقت
  • کاستن از محدودیتها و فراهم آوردن امکان ادامه تحصیلات دانشگاهی برای علاقمندان، بویژه در مناطق محروم
  • فراهم آوردن زمینه استفاده از امکانات بالقوه، که در نظام آموزشی متعارف کمتر به کار گرفته می شود.
  • تربیت بخشی از نیروهای متخصص مورد نیاز جامعه
  • اهتمام به گسترش مرزهای دانش، به منظور دستیابی به نظریه های جدید علمی و تولید علم
  • مشارکت در حل معضلات اجتماعی
  • فراهم آوردن امکان دسترسی ایرانیان مقیم خارج از کشور و فارسی زبانان و علاقمندان به جمهوری اسلامی به آموزش عالی در اقصی نقاط عالم

درباره طراحی وب دانشگاه پیام نور مشهد

طراحی وب سایت دانشگاه پیام نور مشهد که بعنوان نمونه ای از طراحی سایت در مشهد از شرکت داده پردازی فراتک محسوب میگردد، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی این سایت سعی گردیده است از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان طراحی بهره برده شود.

وب سایت دانشگاه پیام نور با دارا بودن امکانات فنی بسیار و همچنین امکانات فنی اختصاصی درخواست شده از سوی مسئولین دانشگاه پیام نور مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است که همین امر سبب گردیده تا کاربران این سایت که غالباً دانشجویان و اساتید دانشگاه میباشند، با این سایت ارتباط راحت تری برقرار نمایند و از کلیه خدمات ارائه شده در این سایت به نحو احسن استفاده نمایند.

در طراحی سایت دانشگاه پیام نور از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی دانشگاه پیام نور مرکز مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

کارخانه مشهد سرما

طراحی سایت گروه کارخانجات تولیدی صنعتی مشهد سرما

طراحی سایت شرکت مشهد سرما تولید کننده برتر یخچال فروشگاهی و صنعتی در کشور

وب سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد سرما تولید کننده انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Mashhad Sarma Industrial Group Web Design

http://www.mashhadsarma.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت صنعتی مشهد سرما یکی از شرکت ها و برندهای صاحب نام و آوازه در زمینه تولید انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی است که طراحی سایت مشهد سرما در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1390 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت شرکتی مشهد سرما سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت مشهد سرما

شرکت تولیدی و صنعتی مشهد سرما با سابقه درخشان در تولید و ارائه انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی با بهترین کیفیت و خدمات، آماده ارائه محصولات خود به شما مشتریان گرامی میباشد.

محصولات تولید شده توسط شرکت مشهد سرما دارای استاندارد ایران بوده و از بهترین مواد اولیه تولید میگردد. نگاه مدیران این شرکت، رضایت حداکثری مشتریان میباشد. امید که با ارائه بهترین محصولات باعث رضایت شما عزیزان شویم.

درباره طراحی وب سایت مشهد سرما

طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد سرما که بعنوان تولید کننده انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی فعالیت دارد، یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت مشهد سرما سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد سرما از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی مشهد سرما بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

موقوفات ملک آستان قدس رضوی

طراحی وب سایت موقوفات ملک مشهد وابسته به آستان قدس رضوی

طراحی سایت موقوفات ملک آستان قدس رضوی

سایت سازمانی موقوفات حاج حسین آقای ملک یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Malek Endowments Web Design

http://www.moghoofatemalek.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت موقوفات حاج حسین آقای ملک در سال 1395 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی وب سایت موقوفات ملک سعی گردیده است ظاهری سازمانی و در عین حال زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین سازمان موقوفات ملک لحاظ گردد.

در مورد سایت موقوفات حاج حسین آقای ملک

موقوفات ملک یکی از گسترده ترین وقفها بر آستان قدس رضوی میباشد که توسط مرحوم حاج حسین آقا ملک طی 8 فقره وقفنامه از سال 1316 تا 1340 وقف شده است. تولیت موقوفات در زمان حیات مرحوم واقف با خود ایشان بوده و پس از فوت ایشان در سال 1351 هجری شمسی طبق مفاد وقفنامه ها  آستان‌ قدس رضوی اداره موقوفات مرحوم ملک را بر عهده گرفته و خصوصاً و به برکت استقرار نظام جمهوری اسلامی در جهت تحقق نیات مرحوم واقف توفیقات زیادی را داشته است.

تشکیلات این موقوفه تا اوایل انقلاب اسلامی یک اتاق کار در اداره مرکزی آستان ‌قدس رضوی بوده که با گذشت زمان در راستای سیاستهای آستان قدس رضوی و به ‌منظور نظارت بیشتر بر رقبات موقوفه و حفظ و صیانت آنها و احقاق حقوق موقوفه و همچنین تحقق نیات مرحوم واقف تشکیلات اداری آن، گسترش یافته بطوریکه هم اکنون دارای یک اداره مرکزی در مشهد و پنج واحد املاک و اراضی، سه واحد گاوداری و سه مجتمع زراعی، باغی و در برگیرنده 64935 هکتار املاک و اراضی کشاورزی، مرتعی و شهری، روستایی و صنعتی، 5112 حلقه چاه عمیق فعال، 5 رشته رودخانه (حقابه) و 8 رشته قنات و 2دهنه چشمه در قالب 51 رقبه موقوفه در بخش های امانی ، اجاره ای و اصلاحات ارضی و فرهنگی، آموزشی، بهداشتی و درمانی در شهرها و مناطق مشهد، تهران، چناران، گلبهار، شهر طوس، فریمان، نصر آباد ،تربت جام و سنگ بست اداره می گردد.

درباره طراحی وب موقوفات حاج حسین آقای ملک

طراحی وب سایت موقوفات حاج حسین آقای ملک که بعنوان نمونه ای از طراحی سایت مشهد از شرکت داده پردازی فراتک به شمار میرود، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی سایت این سازمان موقوفه سعی گردیده است از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان طراحی بهره برده شود. این وب سایت با امکانات فنی اختصاصی درخواست شده از سوی مسئولین موقوفات حاج حسین آقای ملک طراحی و پیاده سازی گردیده است.

در طراحی سایت موقوفات حاج حسین آقای ملک از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت موقوفات حاج حسین آقای ملک از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی موقوفات ملک بکار گرفته شده است میتوان به Bootstrap,jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

کارخانه مشهد دوام

طراحی سایت گروه کارخانجات تولیدی صنعتی مشهد دوام

طراحی سایت شرکت مشهد دوام تولید کننده برتر لوازم گرمایشی و سرمایشی در کشور

وب سایت شرکت مشهد دوام تولید کننده انواع لوازم گرمایشی و سرمایشی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Mashhad Davam Industrial Group Web Design

http://www.mashhaddavam.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت مشهد دوام یکی از برندها و شرکت های صاحب نام و پرآوازه کشور در زمینه تولید انواع لوازم گرمایشی و سرمایشی همچون بخاری و کولرهای آبی است که طراحی سایت مشهد دوام در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1390 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت مشهد دوام سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت مشهد دوام

گروه تولیدی صنعتی مشهد دوام در سال 1369 در زمینی به وسعت 4000 متر مربع و با 1680 متر مربع سالن با مدیریت حاج جعفر قهرمان و 45 نفر نیروی متخصص و ساده بنیانگذاری گردید. وی با بهره گیری از فکر خلاق و کارآفرین خود تولید انواع آبگرمکن ایستاده و سپس آبگرمکن دیواری بخاری شومینه را به بهره برداری رسانید و در سال 1375 مجوز استفاده از علامت استاندارد برای محصولات خود را از اداره استاندارد دریافت نمود.

در26 آبان ماه 1378 به دلیل درگذشت نابهنگام آن بزرگ مرد که ضایعه بزرگي به صنعت استان بویژه مجموعه مشهد دوام وارد گردید آقای حبیب قهرمان در تاریخ 15 آذر ماه 1378 به عنوان مدیر عامل شرکت منسوب گردید. در حال حاضر این شرکت در زمینی به وسعت 23400 متر مربع و دارای 17000 متر مربع سالن تولیدی و انبار و تعداد 250 نفر نیروی متخصص و نیمه متخصص به تولید محصولاتی قابل رقابت با محصولات خارجی به فعالیت خود ادامه می دهد.

گروه تولیدی و صنعتی مشهد دوام با تلاش و بهره گیری از دانش روز دنیا و رهنمودهای موثر جناب آقای حاج حسن جلالی ریاست محترم هیئت مدیره در سال 1382 موفق به دریافت گواهینامه ISO9001 و ISO2000 مدیریت کیفیت و CE ( گواهینامه صادرات ) گردیده است .

گروه تولیدی و صنعتی مشهد دوام در سال 84-1383 موفق به کسب عنوان واحد نمونه کشوری و بالاترین بهینه سازی مصرف سوخت محصولات گازسوز برای اولین بار در سطح کشور ( برچسب انرژی رده C) از سازمان بهینه سازی مصرف سوخت گردید . در سال86-1385به عنوان واحد نمونه اداره صنایع و معادن و همچنین واحد نمونه اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران نائل شد. این واحد نیز در سال 1386 موفق به دریافت گواهینامه ISO14001 و ISO2004 گردید و همچنین در تاریخ 7/9/86 مدیر عامل مجموعه از جشنواره قهرمانان صنعت به عنوان کارآفرين نمونه برگزیده شدند.

این مجموعه تولیدی صنعتی بر پایه تلاش در جهت افزایش کمی و کیفی محصولات، رضایت مشتریان و کنترلهای موثر بر کیفیت محصولات و همچنین استفاده از تجهیزات پیشرفته در جهت پیاده سازی تکنولوژی روز دنیا گام بر میدارد و تمام توفیقات خود را مرهون الطاف خاصه پروردگار باری تعالی و برنامه های بلند مدت زنده یاد حاج جعفر قهرمان می داند.

درباره طراحی وب سایت شرکت صنعتی مشهد دوام

طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد دوام یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شرکت مشهد دوام سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی مشهد دوام از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی مشهد دوام بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

فروشگاهی اینترنتی ایسوس سنتر

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی محصولات دیجیتال ایسوس سنتر

طراحی سایت فروشگاهی ایسوس سنتر نمایندگی محصولات ایسوس و کالاهای دیجیتال

ایسوس سنتر یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Asus Center Online Store Web Design

http://www.asuscenter.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک وب سایت ایسوس سنتر می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1389 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. این وب سایت فروشگاهی هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی محصولات دیجیتال در اینترنت می باشد.

در مورد فروشگاه اینترنتی ایسوس سنتر

وب سایت فروشگاهی ایسوس سنتر رسماً در سال 1387 پا به دنیای اینترنت گذاشت. هدف از راه اندازی فروشگاه اینترنتی ایسوس سنتر بالا بردن سطح آگاهی کاربران کالاهای IT و به خصوص بالا بردن سطح آگاهی و دانش دوستداران برند معتبر و با کیفیت ایسوس راجع به این برند و دیگر برندهای IT موجود در بازار بوده است.

فروشگاه آنلاین ایسوس سنتر به عنوان نمایندگی ایسوس و نمایندگی فروش اینترنتی محصولات ایسوس ارائه دهنده و مشاور در خصوص خرید تجهیزات IT سرور، لپ تاپ، تبلت، مادربرد و کارت گرافیک با تمرکز به برند ایسوس نیز می باشد. در طول این سال ها سایت فروشگاهی ایسوس سنتر با تهیه و  نشر مقالات، تحلیل ها و نقد و بررسی های تخصصی محصولات ایسوس توانسته است سطح آگاهی خریداران عزیز را از این برند بیشتر کند.

یکی از مهمترین اهداف و وظایفی که فروشگاه اینترنتی ایسوس سنتر برای خود تعریف کرده است دریافت و تهیه سفارشات خاص مشتریان عزیز می باشد.

 فروشگاه آنلاین ایسوس سنتر هم اکنون یکی از اصلی ترین مراکز تهیه محصولات ایسوس در بین سازمانها، کارخانجات و شرکت ها می باشد.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین ایسوس سنتر

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه محصولات دیجیتال بخصوص محصولات با برند ایسوس در کشور است توانسته است با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی بدست آورد.

در طراحی فروشگاه اینترنتی ایسوس سنتر از زبان برنامه نویسی  C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین ایسوس سنتر بکار گرفته شده است میتوان به javaScripts,jQuery,HTML,CSS اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

محصولات غذایی شهر بابانا

طراحی سایت محصولات غذایی شهر بابانا

طراحی سایت محصولات غذایی و کیک و کلوچه شهر بابانا

وب سایت شرکت شهر بابانا توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Shahr Babana Company

http://www.shahrbabana.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت شهر بابانا یکی از بزرگترین شرکت های تولید کیک و کلوچه در کشور و همچنین اولین و بزرگترین تولیدکننده محصولات کیکی بدون کاغذ در کشور میباشد که طراحی سایت شهر بابانا در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت شهر بابانا سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شهر بابانا

شرکت شهر بابانا در سال 1379 تاسیس گردیده و در سال 1383 به بهره برداری رسیده است. این شرکت با تولید دونات، پیراشکی، کروسان و محصولات دانمارکی فعالیت خود را آغاز نمود. پس از مدتی با تغییر رویکرد خود اقدام به تولید انواع کیک های روغنی بدون کاغذ نمود. در فاز اول کارخانه، با بهره‌گیری از شش خط، کیک ‌های روغنی و انواع کاپ کیک تولید می شود. شایان ذکر است که شهر بابانا اولین و بزرگترین تولیدکننده محصولات کیکی بدون کاغذ در ایران میباشد.

با پیشرفت کسب و کار و موفقیت در تولید کیک های بدون کاغذ هیات مدیره شرکت رویکرد تازه ای اتخاذ و تصمیم به توسعه فعالیت خود به صورت تخصصی در زمینه تولید کیک ها با اشکال جدید و مغزی های متنوع گرفت. در سال 94 فاز دوم این مجموعه با خطوط تولید دونات و کلوچه، خط تولید کیک‌های اسفنجی و دو خط تولید کیک‌های روغنی و کاپ کیک راه اندازی گردید.

در حال حاضر این شرکت، با ظرفیت تولید سالانه 20 هزار تن، انواع کیک های روغنی، لایه ای، کلوچه و دونات را تولید مینماید. برخی از برندهای این شرکت عبارتند از: باباجون، بابادو، بابانا، باباعسلی، باباشیرین، بابامن، باباتک، باباسو،بابابزرگ، بابان و ....

شرکت شهر بابانا با تولید محصولات متنوع، حفظ کیفیت و توجه به نیاز مصرف کنندگان توانسته تا کنون در بازارهای داخلی و خارجی محصولات خود را عرضه نماید. در حوزه صادرات، محصولات این شرکت به کشورهای عراق، افغانستان و ... صادر میگردد.

ایجاد شبکه بازاریابی و فروش، نوآوری و تنوع بخشیدن به محصولات، توجه به نیاز مصرف کنندگان و در اختیار داشتن کادر مجرب و متخصص در کلیه بخش ها را می توان از عوامل موفقیت این شرکت دانست. پرسنل متخصص در واحد کنترل کیفیت  مورد تائید اداره نظارت و استاندارد در هر فاز، سلامت محصولات ما را تضمین مینمایند.

درباره طراحی وب سایت شهر بابانا

طراحی سایت شرکت شهر بابانا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شهر بابانا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود.

در طراحی سایت شرکت شهر بابانا از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت بابانا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شهر بابانا مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است

محصولات طبی باراد

طراحی وب سایت فروشگاهی محصولات طبی باراد

طراحی وب سایت فروشگاهی محصولات طبی باراد اولین تولیدکننده محصولات ارگونومیک در ایران

وب سایت فروشگاهی باراد یکی از فروشگاه های اینترنتی آنلاین طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Medical Products Barad Web Design

http://barad.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین محصولات طبی باراد می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1395 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی باراد هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی محصولات طبی می باشد و محصولات ارگونومیک مختلفی را جهت فروش در سایت خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی باراد

نشستن های غلط و طولانی فشار بسیار زیادی به ساختار اسکلتی عضلانی بدن وارد می کنند به همین دلیل درست نشستن به تجهیزات نیازمند است. تجهیزاتی که باید  قبل از تاکید و تشویق تکنولوژی به نشستن های هر چه بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت .

تجهیزات ارگونومی می توانند فشارهای وارد بر نقاط حساس بدن را کاهش دهند و از دردها و بیماری های اسکلتی عضلانی بکاهند. بعضی از تجهیزات ارگونومی نیز به شما کمک می کنند بدنتان را در وضعیت صحیح و به اصطلاح در پوسچر صحیح قرار دهید.

قرارگیری بدن در وضعیت صحیح مزایای خارق العاده ای برای سلامت انسان از جمله جلوگیری از آسیب های اسکلتی عضلانی، بهبود تنفس و اکسیژن رسانی به مغز، افزایش اعتماد به نفس و ... دارد.

وب سایت فروشگاهی باراد به عنوان اولین تولیدکننده محصولات ارگونومیک در ایران، تلاش کرده است در کنار آموزش های ارگونومی و افزایش آگاهی افراد نسبت به ضرورت نحوه صحیح نشستن، محصولاتی با کیفیت را با کمک متخصصین علم ارگونومی در داخل کشور تولید و عرضه نماید.

امید است توانسته باشیم سهم کوچکی در سلامتی نیروی کار جامعه و بهینه سازی ساعات کار داشته باشیم.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین باراد

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش محصولات ارگونومیک در ایران است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی برای خود بدست آورد.

در طراحی وب سایت  فروشگاهی محصولات طبی باراد از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو یا واکنش گرا نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنش گرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی باراد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین باراد بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

فرش نگین مشهد

طراحی سایت شرکت فرش نگین مشهد

طراحی سایت شرکت فرش نگین مشهد

وب سایت شرکت فرش نگین مشهد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Negin Mashhad Co Web Design

http://negincarpet.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت فرش نگین مشهد یکی از برندها و شرکت های معتبر تولید کننده انواع فرش های ماشینی در کشور میباشد که طراحی سایت فرش نگین در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت فرش نگین مشهد سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد فرش نگین مشهد

شرکت فرش نگین مشهد در سال 1371 تأسیس و به بهره برداری رسیده و تولید کننده انواع فرشهای ماشینی میباشد. فرش نگین مشهد به منظور اطمینان و اعتماد مشتری سیستم تضمین کیفیت مناسبی را مطابق الگوی مدیریت کیفیت ISO 9001/2008 در سازمان خود مستقر نموده، الزامات آن را برآورده ساخته، در طراحی، توسعه و تولید بکار گرفته و جهت موفقیت پایدار سازمان پیوسته اثربخشی آنرا بهبود می بخشد.

شرکت فرش نگین مشهد بر اساس اعتقاد کامل به اصول مدیریت کیفیت متعهد میباشد که:

اول : هدف اصلی را تامین نظرات و افزایش رضایت مشتریان خود با رعایت قوانین و ارزشهای اساسی بداند.

دوم : محیطی مناسب در داخل سازمان جهت اجرای اهداف کلان خود ایجاد و برقرار نماید.

سوم : از مشارکت تمامی کارکنان خود و دانش، تجربه، تخصص، خلاقیت ها و نوآوری های آنها در همه سطوح جهت نیل به اهداف سازمانی بهره برده و بستر بروز آنها را فراهم نماید.

چهارم : همه منابع و فعالیت های سازمان در قالب فرآیندها اداره شده و ارتباطات اثر بخش و کار در قالب گروه را جهت تسهیل و تسریع نمودن رسیدن به اهداف تشویق نماید.

پنجم : مرتباً در حال تجزیه و تحلیل نقاط قوت و ضعف و فرصتها و تهدیدات درونی و بیرونی سازمان بوده و دارای یک سیستم با فرآیندهای مرتبط با اهداف مشخص شده باشد که شناسائی، درک و اداره آن باعث بهبود بهره وری، اثربخشی و کارایی سازمان شود.

ششم : بهبود مستمر، اقدامات پیشگیرانه و اصلاحی جزو اهداف همیشگی باشد و با حرکت به سمت دانایی بیشتر از توجه به آخرین پیشرفت ها و تکنولوژی در سطح جهان غفلت ننماید و در این مسیر به آموزش و افزایش مهارت کارکنان توجه نماید.

هفتم : تصمیم گیریها بر اساس کار کارشناسی، خرد جمعی، وحدت رویه، واقعیات، تحلیل داده ها و اطلاعات صورت پذیرد.

هشتم : روابط متقابل سودمندی با عرضه کنندگان خود داشته و از هیچگونه همکاری و مساعدتی با آنان جهت تعامل بیشتر دریغ ننماید و از تجارب موفق سایر شرکت ها استفاده نماید.

نهم : در فرآیندهای اجتماعی، کار گروه ها و تشکل ها حضوری فعال داشته و به مسئولیتهای اجتماعی خود در زمینه های محیط زیست، ایمنی  و بهداشت پایبند باشد.

دهم : در همه فعالیت های فوق، شرکت فرش نگین مشهد اهمیت نام و نشان تجاری خود را به عنوان یک برند برتر تثبیت شده در بازار قدر می شناسد و بر آن تاکید می ورزد.

درباره طراحی وب سایت فرش نگین مشهد

طراحی سایت شرکت فرش نگین مشهد یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت فرش نگین مشهد سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت فرش نگین مشهد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فرش نگین مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی هیلا مارکت

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت

اپلیکیشن فروشگاهی فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت توسط شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

eShop Hilla Market Design App

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت که بعنوان یکی از فروشگاه های معتبر اینترنتی فروش محصولات غذایی و ملزومات مورد نیاز افراد خانواده در کشور میباشد و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی هیلا مارکت در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و این اپلیکیشن فروشگاهی یکی از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن فراتک به شمار می آید.

در مورد هیلا مارکت

هیلا مارکت فروشگاهی است اینترنتی که با هدف ارائه کالاهای موجود در یک هایپر مارکت  شکل گرفته است. خرید از هیلا مارکت یکی از بهترین تجربه های خرید شما خواهد بود که تا کنون داشته اید. هیلا مارکت با انتخاب بهترین برندها در هر حوزه، کالاهای مطمئنی را به شما پیشنهاد می کنیم که به لحاظ کیفیت و قیمت اطمینان شما را جلب خواهند کرد.

مردم عزیز شهر مشهد می توانند با عضویت در هیلا مارکت نیازمندی های روزانه خود را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن درب منازل خود تحویل بگیرند. 

درباره طراحی اپلیکیشن فروشگاهی فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت

طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن فراتک می باشد که این طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی اپلیکیشن موبایل هیلا مارکت از جدیدترین تکنولوژی های روز برنامه نویسی تلفن همراه دنیا در زمان تحویل اپلیکیشن بهره برده شده است، به طوری که این اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی از لحاظ طراحی گرافیکی و کدنویسی یکی از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن اختصاصی ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

طراحی سایت فروشگاه کارن موبایل

طراحی سایت فروشگاه کارن موبایل

طراحی سایت فروشگاهی کارن موبایل

وب سایت فروشگاهی کارن موبایل یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد

Web Design karenmobile

http://www.karenmobile.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک وب،سایت فروشگاهی کارن موبایل می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1396 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی کارن موبایل هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های لوازم جانبی موبایل در اینترنت می باشد.

در مورد فروشگاه اینترنتی کارن موبایل

فروشگاه اینترنتی کارن موبایل ارائه دهنده لوازم جانبی موبایل و ابزارهای جانبی دیگر وسایل الکترونیکی می باشد. از جمله محصولات این فروشگاه آنلاین می توان به انواع کیف و قاب های گوشی موبایل ، محافظ صفحه نمایش ، شارژر ، انواع کابل ها همانند کابل OTG ، کابل شارژر و دیگر لوازم دیجیتال مورد نیاز مردم مانند عینک واقعیت مجازی و اسپیکر اشاره نمود. این مجموعه با فعالیت تخصصی در حوزه فروش لوازم جانبی دیجیتال سعی نموده است نیاز های مشتریان خود را شناسایی نموده و به بهترین نحو آن ها را برآورده سازد.

 

هدف فروشگاه کارن موبایل ایجاد تجربه ای شیرین و آسان از خرید آنلاین برای کاربران و مشتریان ایرانی است تا بدین صورت شور و اشتیاق ایرانیان را به سوی خرید اینترنتی و استفاده صحیح و شایسته از امکانات دنیای مجازی برانگیزد.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه کارن موبایل

این وب سایت اینترنتی که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش لوازم جانبی موبایل و محصولات مرتبط در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول  فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های لوازم جانبی موبایل برای خود بدست آورد.

 

در وب سایت فروشگاهی کارن موبایل از تکنولوژی طراحی رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا یا responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

 

در طراحی فروشگاه اینترنتی کارن موبایل از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک میباشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین karenmobile بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.