نمونه کار طراحی اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن معرفی شرکت و خدمات

طراحی اپلیکیشن معرفی شرکت و خدمات کاتالوگ

طراحی اپلیکیشن اندروید مخصوص معرفی شرکت و خدمات (کاتالوگ)

اپلیکیشن اندروید مخصوص معرفی شرکت و خدمات توسط شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی میگردد.

Catalog Design APP

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از انواع اپلیکیشن های تلفن همراه که برای شرکت ها تولید و عرضه میگردد اپلیکیشن اندروید معرفی شرکت میباشد که در آن شرکت ها میتوانند به معرفی شرکت خود و همچنین خدمات آن بپردازند. شرکت داده پردازی فراتک نیز با طراحی اپلیکیشن اندروید در مشهد میتواند بهترین و کاربردی ترین اپلیکیشن معرفی شرکت و خدمات که معمولاً با عنوان اپلیکیشن کاتالوگ شرکتی نام برده میشود، را برای شما تولید و عرضه نماید.

درباره اپلیکیشن اندروید مخصوص معرفی شرکت و خدمات (کاتالوگ)

طراحی اپلیکیشن اندروید معرفی شرکت و خدمات یکی دیگر از فعالیت های واحد طراحی اپلیکیشن فراتک می باشد که تمامی این اپلیکیشن های معرفی شرکت در مشهد و توسط تیم فنی مجرب طراحی و پیاده سازی میگردد. در طراحی اپلیکیشن کاتالوگ از جدیدترین تکنولوژی های روز برنامه نویسی تلفن همراه بهره برده میشود، به طوری که اپلیکیشن های مخصوص معرفی شرکت و خدمات تولید شده توسط شرکت فراتک، از لحاظ طراحی گرافیکی و کدنویسی دارای بالاترین سطح کیفیت و پشتیبانی میباشد.

طراحی اپلیکیشن اندروید گردشگری و توریسم

طراحی طراحی اپلیکیشن اندروید گردشگری و توریسم

طراحی اپلیکیشن اندروید گردشگری و توریسم

اپلیکیشن اندروید گردشگری و توریسم توسط شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی میگردد.

Tourism Design App

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از انواع اپلیکیشن های تلفن همراه که در اپ استور های معروف همانند کافه بازار و گوگل پلی عرضه میگردد اپلیکیشن گردشگری و توریسم میباشد که در آن هتل ها و مراکز دیدنی شهرهای مختلف معرفی میشوند. شرکت داده پردازی فراتک نیز با طراحی اپلیکیشن اندروید در مشهد میتواند بهترین و کاربردی ترین اپلیکیشن های گردشگری و توریسم موبایل را برای شما تولید و عرضه نماید.

درباره طراحی اپلیکیشن اندروید گردشگری و توریسم

طراحی اپلیکیشن اندروید گردشگری و توریسم یکی دیگر از فعالیت های واحد طراحی اپلیکیشن فراتک می باشد که تمامی این اپلیکیشن های گردشگری در مشهد و توسط تیم فنی مجرب طراحی و پیاده سازی میگردد. در طراحی اپلیکیشن توریسم از جدیدترین تکنولوژی های روز برنامه نویسی تلفن همراه بهره برده میشود، به طوری که اپلیکیشن های توریسم و گردشگری تولید شده توسط شرکت فراتک، از لحاظ طراحی گرافیکی و کدنویسی دارای بالاترین سطح کیفیت و پشتیبانی میباشد.

فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی هیلا مارکت

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت

اپلیکیشن فروشگاهی فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت توسط شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

eShop Hilla Market Design App

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت که بعنوان یکی از فروشگاه های معتبر اینترنتی فروش محصولات غذایی و ملزومات مورد نیاز افراد خانواده در کشور میباشد و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی هیلا مارکت در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و این اپلیکیشن فروشگاهی یکی از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن فراتک به شمار می آید.

در مورد هیلا مارکت

هیلا مارکت فروشگاهی است اینترنتی که با هدف ارائه کالاهای موجود در یک هایپر مارکت  شکل گرفته است. خرید از هیلا مارکت یکی از بهترین تجربه های خرید شما خواهد بود که تا کنون داشته اید. هیلا مارکت با انتخاب بهترین برندها در هر حوزه، کالاهای مطمئنی را به شما پیشنهاد می کنیم که به لحاظ کیفیت و قیمت اطمینان شما را جلب خواهند کرد.

مردم عزیز شهر مشهد می توانند با عضویت در هیلا مارکت نیازمندی های روزانه خود را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن درب منازل خود تحویل بگیرند. 

درباره طراحی اپلیکیشن فروشگاهی فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت

طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن فراتک می باشد که این طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی اپلیکیشن موبایل هیلا مارکت از جدیدترین تکنولوژی های روز برنامه نویسی تلفن همراه دنیا در زمان تحویل اپلیکیشن بهره برده شده است، به طوری که این اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی از لحاظ طراحی گرافیکی و کدنویسی یکی از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن اختصاصی ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی مدیا سنتر

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر

اپلیکیشن فروشگاهی فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر توسط شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Design App eShop MediaCenter

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر که بعنوان یکی از فروشگاه های معتبر اینترنتی فروش، توزیع کالای چاپ دیجیتال و محصولات مرتبط در کشور میباشد و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی مدیا سنتر در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و این اپلیکیشن فروشگاهی یکی از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن فراتک به شمار می آید.

در مورد مدیا سنتر

فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر، به عنوان یک فروشگاه تخصصی در زمینه توزیع کالای چاپ دیجیتال و محصولات مرتبط فعالیت می کند. بیشتر مشتریان مدیا سنتر دفاتر فنی و چاپ دیجیتال، شرکتهای تبلیغاتی، عکاسی ها، لابراتوارها و تمام کسانی که در زمینه چاپ فعالیت دارند.

برخی از کالاهایی که در مدیا سنتر عرضه میگردد شامل موارد زیر میباشد.

انواع کاغذ رول و شیت، انواع فیلم لمینت گرم و سرد، لوازم و دستگاههای چاپ حرارتی، چسب دوطرفه، فوم برد و تخته شاسی، انواع جوهر پرینتر و پلاتر، انواع استند و لوازم قاب فنری، دستگاههای لمینیتور، پرینتر و پلاتر، دستگاههای برش رومیزی و طولی

درباره طراحی اپلیکیشن فروشگاهی فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر

طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن فراتک می باشد که این طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی اپلیکیشن موبایل مدیا سنتر از جدیدترین تکنولوژی های روز برنامه نویسی تلفن همراه دنیا در زمان تحویل اپلیکیشن بهره برده شده است، به طوری که این اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی از لحاظ طراحی گرافیکی و کدنویسی یکی از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن اختصاصی ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

فروشگاه گالری ستاره

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و معرفی شرکت استار گالری

طراحی اپلیکیشن معرفی شرکت و فروشگاه اینترنتی استار گالری

اپلیکیشن معرفی شرکت و فروشگاه اینترنتی استار گالری توسط شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Company Overview & eShop Designing Mobile APP Star Gallery

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

فروشگاه اینترنتی استار گالری که بعنوان یکی از فروشگاه های معتبر اینترنتی فروش محصولات و کالای ساختمانی اعم از تجهیزات آشپزخانه، سینک، گاز، انواع چینی بهداشتی و دیگر محصولات ساختمانی در کشور میباشد و طراحی اپلیکیشن معرفی شرکت و فروشگاه اینترنتی استار گالری در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و این اپلیکیشن فروشگاهی یکی از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن فراتک به شمار می آید.

در مورد فروشگاه کالای ساختمانی ستاره

کالای ساختمانی ستاره به مدیریت آقای احمد کرداری با ارایه طیف وسیعی از معتبر ترین برندهای صنعت ساختمان و همکاری با وارد کنندگان و توزیع کنندگان معتبر این صنعت سعی میکند تا گامی موثر در جهت برآوردن نیازهای مشتریان برداشته باشد. تمام تلاش ما فراهم کردن مرجعی کامل در صنعت کالای ساختمان است تا مشتری بتواند با مقایسه کالاهای مختلف در تصمیم گیری بهتر عمل کند . فروشگاه ستاره ایجاد چنین فضایی را رسالت خود می داند .

محصولات ارائه شده در این فروشگاه کالای ساختمانی ستاره عبارتند از : انواع کاشی و سرامیک، تجهیزات آشپزخانه مثل هود ، سینک، گاز، انواع چینی بهداشتی، شیرآلات، تجهیزات گرمایشی و سرمایشی ساختمان و ابزار آلات که شما میتوانید از طریق وب سایت فروشگاهی ستاره و  اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی استار گالری محصولات مدنظر خود را سفارش دهید.

درباره طراحی اپلیکیشن معرفی شرکت و فروشگاه اینترنتی استار گالری

طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی استار گالری یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن فراتک می باشد که این طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی اپلیکیشن موبایل استار گالری از جدیدترین تکنولوژی های روز برنامه نویسی موبایل دنیا در زمان تحویل اپلیکیشن بهره برده شده است، به طوری که این اپلیکیشن فروشگاهی موبایل از لحاظ طراحی گرافیکی و کدنویسی یکی از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن اختصاصی ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.