طراحی سایت امین ضرابیان


 

طراحی سایت امین ضرابیان
یکی از نمونه های طراحی سایت توسط شرکت داده پردازی فراتک ، طراحی سایت امین ضرابیان می باشد که در زیر در مورد مجموعه امین ضرابیان و طراحی سایت پیاده سازی شده توضیحاتی داده شده است:
درباره امین ضرابیان:
امین ضرابیان، متولد اسفند ماه ۱۳۶۸ در مشهد فارغ تحصیل نرم افزار کامپیوتر، عکاس و کاربر حرفه ای فتوشاپ، مستقر در مشهد هستم و بصورت حرفه ای از سال ۸۷در زمینه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی مشغول به فعالیت هستم. عکاسی را بصورت حرفه ای از اوایل سال ۸۷ شروع کردم و برای اجرای ایده های ناب و بهترین کیفیت در تلاش هستم، تا بتوانم نیاز کارفرمایان محترم مرتفع شود .
پس از فارغ التحصیلی که همراه با خرید اولین دوربین عکاسی من شد به دنیای عکاسی،نور و کادر علاقمند شدم و در ادامه طی تمرین، مطالعه، استفاده از نظر اساتید در این زمینه به فعالیت خود ادامه دادم.
در زمستان ۹۴ برای ورود به بازار کار و ایجاد ارتباط مستقیم با کارفرمایان محترم تصمیم به راه وب سایتwww.aminzarabian.com گرفت.طراحی سایت مشهد
درباره طراحی سایت امین ضرابیان:
سایت امین ضرابیان در سال 1394 توسط شرکت داده پردازی فراتک با آخرین تکنولوژی های روز طراحی شده است
برای دیدن سایت امین ضرابیان  اینجا کلیک کنید.داده پردازی فراتک داده پردازی فراتک تلفن: +98 51 36097010 ایمیل: info@faratechdp.com آدرس: ایران خراسان رضوی مشهد بلوار استقلال - امامت 17 - پلاک 64 9188619763
نویسنده: