طراحی سایت فروشگاه ایسوس سنتر


طراحی سایت ایسوس سنتر :

یکی از نمونه های طراحی سایت توسط داده پردازی فراتک ، طراحی سایت ایسوس سنتر می باشد 
درباره ایسوس سنتر:
گروه شرکت های نانو تراشه در سال 1387 با تمرکز بر واردات و اخذ نمایندگی از برندهای معتبر دنیا در زمینه IT آغاز به کار کرد سپس در سال 1390 تصمیم به تاسیس دفتر تهران گرفت تا بتواند به نحو احسن و با بهترین امکانات و قیمت محصولات را تهیه و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
تاسیس دفتر تهران گامی مهم برای بدل شدن به بزرگترین شرکت فروش و ارایه خدمات IT در ایران بوده که انجام این مهم گروه شرکتهای نانوتراشه را به اهداف خود نزدیکتر کرده است نانوتراشه در سال 1391 در راستای ارتقاء سطح علمی و فنی هموطنان و همکاران همچنین به جهت ایجاد فضایی سالم و آسان جهت بررسی کالاهای دیجیتال و خرید اینترنتی ایمن اقدام به ایجاد وب سایت نقد و بررسی و فروش اینترنتی ایسوس سنتر نمود.
ایسوس سنتر بر اساس اطلاع رسانی کامل و دقیق بنا گذاشته شده است و متخصصین فنی و تولید محتوی سایت حداکثر تمرکز و تلاش خود را بکار می گیرند تا اطلاعات کالاها با واقعیت و موجودی شرکت مغایرت نداشته باشد.
در بخش فروش سیاست گذاری ایسوس سنتر بر اساس خرید با اختیار کامل مشتری صورت گرفته است و کارشناسان فروش سایت فقط موظف به ارایه مشاوره و کمک به انتخاب مشتریان می باشند.
متخصصین نرم افزار و برنامه نویسان ایسوس سنتر نیز با هدف ایجاد یک سایت کاربر پسند و پیشرفته تمام تلاش خود را بکار می گیرند تا نیازهای بازدید کنندگان و خریداران عزیز را فراهم آورند.
نتیجتاً ایسوس سنتر به لطف خداوند مهربان و حمایتهای بی دریغ مشتریان و کاربران عزیز خود توانسته است موفقیت های بسیاری را در زمینه فعالیت IT کسب کند.
 درباره طراحی سایت ایسوس سنتر:
سایت ایسوس سنتر در سال 1388 توسط داده پردازی فراتک طراحی شده است 
برای دیدن سایت ایسوس سنتر اینجا کلیک کنید.


داده پردازی فراتک داده پردازی فراتک تلفن: +98 51 36097010 ایمیل: info@faratechdp.com آدرس: ایران خراسان رضوی مشهد بلوار استقلال - امامت 17 - پلاک 64 9188619763
نویسنده: