مقالات بهینه سازی سایت
SEO Articles

مقالات بهینه سازی و سئو سایت

نردبان سئو و راهنمای صعود از آن

نردبان سئو و راهنمای صعود از آن ویژه

ارائه تعریفی قابل فهم در مورد سئو کاری ساده است ولی زمانیکه به تکنیک های اجرای آن و ترتیب و اهمیت آنها میرسیم مفاهیم کمی پیچیده و بعضا گمراه کننده میشوند. در این مقاله تلاش میکنیم تا این مفاهیم را با یک مثال ساده و ملموس بازگو کنیم. نردبان سئو، مفهوم مورد نظر ما در این مقاله است، در واقع قصد داریم تکنیک ها و مراحل اجرای آنها را با دستورالعمل استفاده از نردبان شبیه سازی کنیم. شاید این مثال در ابتدا کمی دور از ذهن باشد ولی پیشنهاد میکنیم این متن را تا انتها دنبال کنید.

٥ روش برای دریافت بک لینک طبیعی

٥ روش برای دریافت بک لینک طبیعی ویژه

بک‌لینک‌ها نقش مهمی در افزایش شانس دیده شدن وب‌سایت در لیست نتایج موتور جستجو دارند. بک لینک‌ طبیعی همچنین به ورودی ترافیک صفحات وب‌سایت شما، کمک می‌کنند. به‌این‌ترتیب امکان بازدید و یا فروش را افزایش می‌دهد؛ به همین علت است که باید از آن‌ها استفاده کرد. در ادامه به بررسی روش‌هایی برای دریافت بک لینک طبیعی می‌پردازیم.

راه‌های جدید برای نزدیک شدن به سئو تکنیکال

راه‌های جدید برای نزدیک شدن به سئو تکنیکال ویژه

دنیای سئو و سئو تکنیکال در دهه گذشته، بیشتر از هر زمینه دیگری تغییر و تحول داشته است. با توجه به تحولات الگوریتمی که در سال‌های اخیر در دنیای اینترنت و سئو رخ‌داده است، جستجوی ارگانیک هم چنان در استراتژی دیجیتال موفق است،۵۱ درصد از ترافیک آنلاین وب‌سایت‌ها از طریق جستجوی ارگانیک بررسی می‌شود.

رایج‌ترین خطاها در اینترنت (و نحوه‌ی برطرف کردن آن‌ها)

رایج‌ترین خطاها در اینترنت (و نحوه‌ی برطرف کردن آن‌ها) ویژه

اگر اهل وب‌گردی و مراجعه به سایت‌های زیادی باشید، احتمالاً بارها و بارها به انواع خطا مانند خطای ۴۰۴، ۴۰۳ یا ۵۰۰ برخورده‌اید. هرچند اجتناب از تمام ارورها امکان‌پذیر نیست، اما شناسایی برخی از رایج‌ترین ارورها کار شما را برای حل چنین مشکلاتی راحت‌تر می‌کند.

6 نکته مهم برای جذب بیشتر مشتریان وب سایت

6 نکته مهم برای جذب بیشتر مشتریان وب سایت ویژه

اغلب کاربران به‌طور روزانه ایمیل‌های شخصی و تبلیغاتی متعددی دریافت می‌کنند. اگر می خواهید مشتریان بیشتری را در وب‌سایت خود جذب کنید و میزان فروش‌تان را هم افزایش دهید، احتمالاً تابه‌حال به‌ ایمیل‌های تبلیغاتی دریافتی‌تان نگاهی انداخته‌اید تا به‌منظور جلب‌توجه مشتریان خود از آن‌ها الهام بگیرید.

گوگل آنالیز؛ مزایا؛‌ معایب؛ و ناگفته هایی در مورد آن

گوگل آنالیز؛ مزایا؛‌ معایب؛ و ناگفته هایی در مورد آن ویژه

گوگل آنالیز جزئی اصلی برای وب سایت ها تلقی می شود. اما این موضوع فقط به خاطر اعتبار این شرکت نیست. اگر درباره همه ی کسب و کارها نگوئیم؛ لااقل اکثر آن ها نیازمند اطلاعاتی هستند که گوگل آنالیز در اختیارشان قرار می دهد.

۷ نکته ای که سئو کاران می گویند “کاش زودتر آنها را می دانستیم”

۷ نکته ای که سئو کاران می گویند “کاش زودتر آنها را می دانستیم” ویژه

گوگل هیچ دستورالعمل مشخصی برای فهم دقیق الگوریتم خود به کاربران ارائه نمی کند.

تعداد کلمات مناسب برای مقالات سایت

تعداد کلمات مناسب برای مقالات سایت ویژه

اگر شما هم بلاگ نویس باشید حتما تا کنون توجه کرده اید که پست های طولانی بهتر در نتایج جستجو نمایش داده می شوند و نسبت به پست های دیگر نیز بازخورد بهتری در نتایج جستجو دارند.

Speed Test: ابزار جدید گوگل برای تست سرعت اینترنت

Speed Test: ابزار جدید گوگل برای تست سرعت اینترنت ویژه

هر از چند گاهی هر کاربر اینترنت این ضرورت را در خود می‌بیند که سرعت اینترنت خود را تست کند و به یک حس رضایتمندی که سرعت اینترتش مناسب است برسد.

بهترین روش سئو سایت 2017

بهترین روش سئو سایت 2017 ویژه

سئو سایت دارای پیچیدگی های خاص خود است و یک علم دقیق محسوب نمیشود! حتی سئو دقیقاً یک علم نیست. بطور کلی سئو را میتوان استراتژی خاصی نامید که ما برای بهبود رتبه سایت در جستجوی گوگل از آن استفاده میکنیم .اگر شما این استراتژی را بشناسید به این معنی است که میتوانید تنها با صرف زمان به بهترین نتیجه برسید .