اخبار فناوری و تکنولوژی - صفحه 23
Technology & IT NEWS

اخبار فناوری و تکنولوژی IT

پخش تصاویر هولوگرافی در هوا با موبایل ممکن می‌شود

پخش تصاویر هولوگرافی در هوا با موبایل ممکن می‌شود ویژه

یک شرکت آمریکایی تراشه ای ساخته است که به تلفن هوشمند امکان می دهد تا هولوگرام های سه بعدی را در هوای رقیق نمایش دهد.

فناوری و شناسایی مزاحمین خیابانی

فناوری و شناسایی مزاحمین خیابانی ویژه

محققان موفق به طراحی و ساخت یک نوع از اسپری فلفل شده‌اند که درست در لحظات استفاده از اسپری، از صورت فردی که اسپری بر روی او استفاده‌شده است عکاسی می‌کند و به‌این‌ترتیب این عکس می‌تواند در اختیار نیروهای پلیس قرار بگیرد تا بتوانند راحت‌تر، فرد مزاحم را شناسایی کنند.

پنج وسیله که با اتصال به اینترنت شیوه زندگی را تغییر خواهند داد

پنج وسیله که با اتصال به اینترنت شیوه زندگی را تغییر خواهند داد ویژه

اینترنت در دنیای قهوه قهوه سازهای فوق پیشرفته مثل Clover در کافی شاپ‌ها استفاده شده و به اینترنت متصل هستند. این دستگاه‌ها از طریق اتصال، علایق مشتری‌ها را را دریافت می‌کنند، دستورالعملهای قهوه درست کردن را آپدیت می‌کنند و به طور کل کارایی کلی خودشان را نیز زیر نظر دارند.

صفحه ای شفاف با قابلیت ذخیره انرژی خورشیدی

صفحه ای شفاف با قابلیت ذخیره انرژی خورشیدی ویژه

این صفحه به گونه‌ای طراحی شده که می‌تواند مانند یک سطح محافظ روی انواع نمایشگرهای لمسی قرار بگیرد و به صورت همزمان انرژی مورد نیاز دستگاه الکترونیکی را از خورشید تامین کند.

با این شلوار به‌صورت وایرلس گوشی خود را شارژ کنید!

با این شلوار به‌صورت وایرلس گوشی خود را شارژ کنید! ویژه

یک طراح لباس انگلیسی به کمک تیم طراح مایکروسافت توانست برای اولین بار شلواری طراحی کند که به کمک آن می‌توانید اسمارت فون خود را به صورت وایرلس شارژ کنید

اسپیکری متضاد با قوانین فیزیک !

اسپیکری متضاد با قوانین فیزیک ! ویژه

اسپیکر Om-one به‌تازگی تولیدشده است و در کمال شگفتی، در میان زمین و هوا معلق می‌ایستد و موسیقی را پخش می‌کند. این اسپیکر ویژه با کمک یک پایه مخصوص، با کمی ارتفاع از پایه بین زمین و هوا قرار می‌گیرد و موسیقی موردنظر شمارا پخش می‌کند.

حمل بار 90 کیلویی و دویدن با سرعت 16 کیلومتر

حمل بار 90 کیلویی و دویدن با سرعت 16 کیلومتر ویژه

دستگاه Human Universal Load Carrier، یک اسکلت خارجی هیدرولیک که در دانشگاه کالیفرنیا توسعه یافته و هدف آن، بهبود استقامت، قدرت و سرعت سربازان در میدان نبرد است.

قدرتمندترین زنان در عرصه IT معرفی شدند (2014)

قدرتمندترین زنان در عرصه IT معرفی شدند (2014) ویژه

هر ساله با نزدیک شدن به ماه های پایانی سال و آغاز سال میلادی جدید، برترین های هر حوزه معرفی می شوند تا از تلاش و کوشش های آنها تقدیر شود. امسال نیز همانند سال های گذشته، برترین زنان رشته آی.تی اعلام شدند.

صفحه کلید لیزری

صفحه کلید لیزری ویژه

صفحه کلید Atongm لیزری بصورت یک پروژکتور عمل می کند و با انعکاس نور لیزر بر روی یک سطح صاف در مقابل خود یک صفحه کلید مجازی ایجاد کرده تا کاربر بتواند براحتی تایپ کند.

اولین قفل بلوتوثی جهان

اولین قفل بلوتوثی جهان ویژه

برای همیشه از شر گم شدن کلیدهایتان خلاص شوید! Noke اولین قفل بلوتوثی جهان است! این قفل به ساده‌ترین حالت ممکن طراحی شده است. شما به‌راحتی با دانلود نرم‌افزار مربوط که برای دو سیستم‌عامل اندروید و iOS طراحی‌شده است می‌توانید کار خود را شروع کنید! این نرم‌افزار خود به جستجو با استفاده از سیستم بلوتوث نسخه 4.0 پرداخته و قفل مربوط را پیدا می‌کند.