اخبار فناوری و تکنولوژی - صفحه 23
Technology & IT NEWS

اخبار فناوری و تکنولوژی IT

با این شلوار به‌صورت وایرلس گوشی خود را شارژ کنید!

با این شلوار به‌صورت وایرلس گوشی خود را شارژ کنید! ویژه

یک طراح لباس انگلیسی به کمک تیم طراح مایکروسافت توانست برای اولین بار شلواری طراحی کند که به کمک آن می‌توانید اسمارت فون خود را به صورت وایرلس شارژ کنید

اسپیکری متضاد با قوانین فیزیک !

اسپیکری متضاد با قوانین فیزیک ! ویژه

اسپیکر Om-one به‌تازگی تولیدشده است و در کمال شگفتی، در میان زمین و هوا معلق می‌ایستد و موسیقی را پخش می‌کند. این اسپیکر ویژه با کمک یک پایه مخصوص، با کمی ارتفاع از پایه بین زمین و هوا قرار می‌گیرد و موسیقی موردنظر شمارا پخش می‌کند.

حمل بار 90 کیلویی و دویدن با سرعت 16 کیلومتر

حمل بار 90 کیلویی و دویدن با سرعت 16 کیلومتر ویژه

دستگاه Human Universal Load Carrier، یک اسکلت خارجی هیدرولیک که در دانشگاه کالیفرنیا توسعه یافته و هدف آن، بهبود استقامت، قدرت و سرعت سربازان در میدان نبرد است.

قدرتمندترین زنان در عرصه IT معرفی شدند (2014)

قدرتمندترین زنان در عرصه IT معرفی شدند (2014) ویژه

هر ساله با نزدیک شدن به ماه های پایانی سال و آغاز سال میلادی جدید، برترین های هر حوزه معرفی می شوند تا از تلاش و کوشش های آنها تقدیر شود. امسال نیز همانند سال های گذشته، برترین زنان رشته آی.تی اعلام شدند.

صفحه کلید لیزری

صفحه کلید لیزری ویژه

صفحه کلید Atongm لیزری بصورت یک پروژکتور عمل می کند و با انعکاس نور لیزر بر روی یک سطح صاف در مقابل خود یک صفحه کلید مجازی ایجاد کرده تا کاربر بتواند براحتی تایپ کند.

اولین قفل بلوتوثی جهان

اولین قفل بلوتوثی جهان ویژه

برای همیشه از شر گم شدن کلیدهایتان خلاص شوید! Noke اولین قفل بلوتوثی جهان است! این قفل به ساده‌ترین حالت ممکن طراحی شده است. شما به‌راحتی با دانلود نرم‌افزار مربوط که برای دو سیستم‌عامل اندروید و iOS طراحی‌شده است می‌توانید کار خود را شروع کنید! این نرم‌افزار خود به جستجو با استفاده از سیستم بلوتوث نسخه 4.0 پرداخته و قفل مربوط را پیدا می‌کند.

چوب غذاخوری هوشمد چینی، غذاها را می‌چشد

چوب غذاخوری هوشمد چینی، غذاها را می‌چشد ویژه

اختراع مذکور که به چینی Kuaisou نام گرفته با بررسی سطح PH غذا، بررسی تازگی روغن استفاده شده برای طبخ غذا، دمای غذا و همین طور کالری‌های آن برآوردی در مورد میزان تازگی غذای مذکور ارائه داده و کلمه خوب یا بد را به نمایش درمی آورد.

هفت کاربرد جالب برای صفحه‌نمایش منحنی Galaxy Note Edge

هفت کاربرد جالب برای صفحه‌نمایش منحنی Galaxy Note Edge ویژه

اما آیا این بخش خمیده‌ی صفحه، واقعا کاربردی دارد و یا بیشتر یک جنبه‌ی تبلیغاتیست؟

کل کل بیل گیتس و زاکربرگ

کل کل بیل گیتس و زاکربرگ ویژه

مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس‌بوک، روز جمعه (۱۵ اوت) دعوت فرماندار نیوجرسی را قبول کرد. او در حیاط منزل خود سطل بزرگی آب روی سر خود ریخت و گفت: «اوه، خیلی سرد بود.»زاکربرگ رو به دوربین از بیل گیتس، مدیرعامل شرکت مایکروسافت

کورتنا دستیاری تمام عیار...

کورتنا دستیاری تمام عیار... ویژه

با او بخندید، گریه کنید و عاشق دستیارصوتی دیجیتال مایکروسافت شوید(گفتگو‌ها با دستیار‌های صوتی در گوشی‌های همراه نشانه‌ای از آینده‌ای مبهم و البته جالب!!!)