طراحی وب سایت


اگر میخواهید یک طراحی وب سایت خوب داشته باشید باید به نکات زیر که عناصر یک طراحی وب سایت خوب است توجه فرمایید.
آیا تا کنون فکر کرده اید که چه نوع طراحی وب سایتی به منزله ی  یک طراحی وب سایت خوب تلقی میشود؟گرافیک مهم است؟محتوای سایت مهم است؟ رنگ بندی وب سایت چطور؟
آنچه به نظر میرسد این است که مهم ترین عامل ،تعیین تفاوت اساسی، بین طراحی وب سایت موفق و طراحی وب سایت ناموفق است.اما نکته ای که وجود دارد این است که  درک افراد از یک طراحی وب سایت  با هم کاملا متفاوت است. هنگامی که شما در حال طراحی وب سایت خود هستید، از این حقیقت آگاه باشید که برای دسترسی به وب سایت شما، مرورگرها و دستگاه های متعددی وجود دارند که افراد می توانند از آنها استفاده نمایند. زمان زیادی نیست که دسترسی افراد به اینترنت تنها از طریق کامپیوتر های شخصی و یا لپ تاپ محدود نمی شود؛ بسیاری از دستگاه های کوچک و دستی دیگری هستند که افراد می توانند به صورت مستقیم به اینترنت وصل شده و به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند.پس شما باید بسیار دقت کنید که در سایت خود از چه مواردی استفاده میکنید،آیا فقط متن و عکس است؟ یا در آن فیلم هم هست؟ اگر وب سایت شما در جهت اطلاع رسانی باشد باید متن های آن بیشتر باشد تا فردی که برای دسترسی به این اطلاعات وارد سایت شده اند با عکس و ویدئو مواجه نشد و از بودن در سایت خسته نگردد و برعکس اگر سایت شما با هدف نمایش تصاویر و ویدئو باشد باید از گذاشتن مطالب زیاد در وب سایت خودداری گردد. بنابراین هنگامی که میخواهید طراحی وب سایت خود را آغاز کنید باید به تمامی پارامترها توجه کنید. در اینجا میخواهم توضیحاتی را خدمت شما ارائه دهم که به شما کمک کند که طراحی وب سایت مناسب و خوبی و موفقی داشته باشید.تا در کسب و کار خود هم متعاقبا موفق شوید.
1.ایجاد یک وب سایت که سبک باشد.اگر اطلاعات مهمی در سایت شما هست که قبل از هر معامله ای باید خریدار آن ها را ببیند سعی نکنید وب سایت خود را با تصویر و فیلم سنگین کنید بلکه همان محتوا را تکمیل و جامع ارائه دهید.
2.در طراحی وب سایت خود از رنگ هایی که بر روی چشم فشار میاورند بپرهیزید.از رنگ های آرامش بخشی که در کنار چیدمان منظم سایت مخاطب را جذب میکند استفاده کنید تا بارها از سایت شما بازدید کند.اگر رنگ هایی که پرفشار هستند در طراحی وب سایتتان بکار ببرید دیگر مهم نیست که وب سایت شما چقدر عالی است چون باعث خستگی بازدیدکننده شده است.در ضمن حتما دقت کنید که رنگ پس زمینه ی وب سایت شما با رنگ فونتی که بکار میبرید متضاد باشد تا نوشته ها خوانا باشد و چشم را آزاد ندهد.
3.برای اینکه افراد در وب سایت شما دچار سرگردانی نشوند تعریف دقیق و درستی از حرکت در وب سایت داشته باشید.در هر صفحه ای برای بازگشت به صفحه های قبل ،این قابلیت را فراهم آورید.در طراحی وب سایت به این قابلیت ناوبری گویند.سعی کنید با css یک ناوبری متنی مناسب ایجاد کنید.
اگر از این اصول اساسی طراحی وب سایت پیروی نمایید در این صورت می توانید طراحی وب سایت خود را به رخ دیگران بکشید. به خاطر داشته باشید که شما طراحی وب سایت  را به خاطر بازدیدکننده انجام می دهید نه برای خواسته های خودتان! 
کلمات مرتبط با متن: طراحی سایت مشهد - طراحی سایت - طراحی وب سایت مشهدداده پردازی فراتک داده پردازی فراتک تلفن: +98 51 36097010 ایمیل: info@faratechdp.com آدرس: ایران خراسان رضوی مشهد بلوار استقلال - امامت 17 - پلاک 64 9188619763
نویسنده: