طراحی وب سایت قم
Qom web design

طراحی وب سایت قم

طراحی تخصصی و حرفه ای وب سایت درقم یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت داده پردازی فراتک می باشد.

Qom web design

http://www.faratechdp.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

قُمْ (پارسی میانه: کُنب) از کلان‌شهرهای ایران است که در ۱۲۵ کیلومتری جنوب تهران پایتخت ایران واقع شده‌است. این شهر در کنار رودخانهٔ قمرود و در دشت قم قرار دارد. شهر قم مرکز استان قم و نیز مرکز شهرستان قم می‌باشد. این شهر در شاهراه مواصلاتی و حمل و نقل ایران واقع شده و از یک سو رابط بین استان‌های صنعتی ایران با تهران و از سویی دیگر رابط استان‌ها و شهرهای جنوبی ایران با استان‌ها و شهرهای شمالی است. این اهمیت منحصر به حاضر نیست و در گذشته نیز قم به دلیل قرار گرفتن در مسیر راه ابریشم دارای اهمیت ارتباطی بوده است.

خدمات تخصصی طراحی سایت در قم

با توجه به اینکه شرکت طراحی وب سایت فراتک در طول فعالیت خود از سال 1383 تا کنون توانسته است بیش از 750 نمونه کار طراحی سایت موفق از خود به جای بگذارد و از آنجایی که تا کنون خدمات طراحی سایت شرکت فراتک محدود به یک منطقه جغرافیایی خاص نبوده ، این شرکت به عنوان یکی از شرکت های طراحی سایت قدرتمند در کشور، آماده ارائه خدمات طراحی سایت درقم همانند سایر شهرها و استان های کشور است.

شرکت داده پردازی فراتک نه تنها به عنوان طراح سایت در قم امکان فعالیت دارد بلکه در اقصی نقاط کشور نیز به فعالیت پرداخته و موفق به ارائه خدمات طراحی وب سایت در کلیه شهرهای کشور از جمله قم نماید.

نحوه انجام طراحی وب سایت در قم

موفقیت شرکت فراتک در ارائه خدمات طراحی سایت قم و سایر شهرها در بهینه بودن روال ارائه خدمات طراحی وب و پشتیبانی سایت می باشد که براساس این روال زمانی که از شهری همانند قم جهت ارائه خدمات طراحی سایت تماسی با شرکت برقرار می شود ابتدا کارشناسان شرکت، به دریافت خواسته و نیازهای مشتریان پرداخته و سپس براساس خواسته های مطروحه به ارائه مشاوره رایگان در این زمینه می پردازند و بهترین پیشنهاد طراحی سایت را براساس نیاز آن مشتری در قم به وی ارائه می دهند. سپس در صورتی که شخص یا شرکت درخواست کننده خدمات طراحی سایت در قم تمایل به همکاری با شرکت طراحی سایت فراتک داشته باشد همکاران ما جهت پیگیری سفارش و اعلام قیمت طراحی سایت مشتری قم با وی در تماس بوده و نسبت به عقد قرارداد اقدام می نمایند. لازم به ذکر است برای طراحی وب سایت در قم لزوما نیازی به حضور شرکت طراح سایت در قم نبوده و این خدمات می تواند از راه دور نیز صورت پذیرد. پس از تکمیل روال اداری سفارش، پروژه طراحی وب سایت قم وارد مرحله اجرایی شده و شرکت طراح به طراحی تخصصی وب سایت قم می پردازد. لازم به ذکر است در زمان انجام این پروژه طراحی وب سایت حرفه ای قم ، کلیه مکاتبات و ارتباطات بین شرکت طراحی و مشتری قم از طریق پورتال مشتریان فراتک صورت می پذیرد و مشتری طراحی سایت در قم در تمام مدت زمان انجام پروژه با شرکت طراحی سایت در ارتباط خواهد بود. لازم به ذکر است با توجه به لزوم طراحی سایت حرفه ای قم شرکت فراتک بسته به نوع پروژه با استفاده از کلیه استانداردهای روز طراحی وب سایت، اقدام به پیاده سازی و تحویل پروژه طراحی سایت در شهر قم می نماید. پس از آماده شدن وب سایت سفارش داده شده و پایان یافتن طراحی حرفه ای وب سایت قم ، همکاران ما آموزش نحوه کار با وب سایت با مشتری قم در تماس بوده و آموزش های تصویری لازم را ارائه می دهند.

در نهایت نیز شرکت داده پردازی فراتک افتخار دارد به صورت 24 ساعته و از طریق سیستم پورتال مشتریان خود، پشتیبانی کامل از وب سایت طراحی سایت قم را انجام دهد.

طراحی سایت در قم به عوامل مختلفی وابسته است. بسیاری از مشتریان از شرکت طراح سایت قم انتظار دارند در عین حالی که به طراحی تخصصی وب سایت قم می پردازند قیمت طراحی سایت قم نیز معقول باشد. البته برخی از مشتریان نیز به دنبال طراحی سایت ارزان در قم هستند که شرکتهای طراحی سایت در قم قاعدتا پیشنهادات مختلف و متفاوتی را بسته به درخواست مشتری طراحی سایت در شهر قم می توانند به وی ارائه کنند. در نهایت در صورتی که می خواهید با چند نمونه طراحی سایت در قم که توسط شرکت های مختلفی صورت پذیرفته آشنا شوید به معرفی چند نمونه از وب سایت های حرفه ای قم می پردازیم: طراحی سایت قم shiraz.ir که متعلق به شهرداری قم می باشد از جمله نمونه های طراحی سایت در قم می باشد که شرکت طراحی سایت قم سعی نموده در صفحه اول این سایت، دسترسی بخش های مختلف سازمان را به صورت جداگانه نشان دهد. برای طراحی تخصصی وب سایت قم می توان گفت که طراحی وب سایت شهرداری قم می تواند نمونه خوبی باشد. قیمت طراحی سایت در قم به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمیتوان گفت که این وب سایت از لحاظ قیمت طراحی سایت قم در چه حدی است اما با امکانات موجود در آن قاعدتا این وب سایت از جمله نمونه های طراحی سایت ارزان در قم نخواهد بود. از دیگر نمونه های طراحی تخصصی وب سایت قم می توان به وب سایت دانشگاه قم اشاره نمود. در صورتی که بخواهیم قیمت طراحی سایت دانشگاه قم را مشخص کنیم این سایت را نیز نمی توان به عنوان یک نمونه طراحی سایت ارزان در قم نام برد زیرا شرکت طراح سایت در قم سعی نموده طراحی سایت حرفه ای در قم برای این دانشگاه انجام دهد.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی قم
: برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در قم می توانید نمونه کارهای فروشگاه اینترنتی شرکت فراتک را مشاهده نمائید. در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی قم شرکت طراحی باید نهایت دقت خود را به عمل آورد، چرا که طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی در شهر قم نیازمند این است که طراح سایت قم بتواند کلیه نیازهای مشتری را در قالب طراحی تخصصی وب سایت قم بگنجاند و مشتری نیز بتواند علیرغم معقول بودن قیمت طراحی سایت در قم از این طراحی سایت فروشگاه اینترنتی قم نهایت استفاده را داشته باشد.

(شرکت طراحی سایت نیتا ران پارس ( سهامی خاص
شرکت نیتاران پارس ( سهامی خاص) نام ثبت شده گروه مهندسی زونل می باشد که فعالیت خود را در سال 1384 در زمینه برنامه نویسی ، طراحی سایت و خدمات هاستینگ در قم آغاز نمود. این گروه در سال 1391 با نام "مهندسی نیتا ران پارس" در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسید،این شرکت در زمینه طراحی سایت، ثبت دامنه،بهینه سازی سایت،خدمات،خدمات VOIP و ارتباط با نرم افزار تحت وب فعالیت و... دارد.