طراحی وب سایت شیراز
Shiraz web design

طراحی وب سایت شیراز

طراحی تخصصی و حرفه ای وب سایت درشیراز یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت داده پردازی فراتک می باشد.

Shiraz web design

http://www.faratechdp.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شیراز یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان فارس است. جمعیت شیراز در سال ۱۳۹۰ خورشیدی بالغ بر ۱٬۴۶۰٬۶۶۵ تن بوده که این رقم با احتساب جمعیت ساکن در حومهٔ شهر به ۱٬۷۰۰٬۶۸۷ تن می‌رسد. شیراز در بخش مرکزی استان فارس، در ارتفاع ۱۴۸۶ متری از سطح دریا و در منطقهٔ کوهستانی زاگرس واقع شده و آب و هوای معتدلی دارد. این شهر از سمت غرب به کوه دراک، از سمت شمال به کوه‌های بمو، سبزپوشان، چهل‌مقام و باباکوهی (از رشته کوه‌های زاگرس) محدود شده‌است. شیراز پس از تبریز (در سال ۱۲۸۷) و تهران (در سال ۱۲۸۹) سومین شهر ایران است که در سال ۱۲۹۶ خورشیدی، نهاد شهرداری در آن تأسیس گردید. شهرداری شیراز به ۱۰ منطقهٔ مستقل شهری تقسیم شده و جمعاً مساحتی بالغ بر ۲۴۰ کیلومتر مربع را شامل می‌شود. نام شیراز در کتاب‌ها و اسناد تاریخی، تحت نام‌های مختلفی نظیر «تیرازیس»، «شیرازیس» و «شیراز» به ثبت رسیده‌است. محل اولیهٔ این شهر در محل قلعهٔ ابونصر بوده‌است. شیراز در دوران بنی‌امیه به محل فعلی منتقل می‌شود و به بهای نابودی اصطخر – پایتخت قدیمی فارس – رونق می‌گیرد. این شهر در دوران صفاریان، بوییان و زندیان پایتخت ایران بوده‌است.

خدمات تخصصی طراحی سایت در شیراز

با توجه به اینکه شرکت طراحی وب سایت فراتک در طول فعالیت خود از سال 1383 تا کنون توانسته است بیش از 750 نمونه کار طراحی سایت موفق از خود به جای بگذارد و از آنجایی که تا کنون خدمات طراحی سایت شرکت فراتک محدود به یک منطقه جغرافیایی خاص نبوده ، این شرکت به عنوان یکی از شرکت های طراحی سایت قدرتمند در کشور، آماده ارائه خدمات طراحی سایت درشیراز همانند سایر شهرها و استان های کشور است.

شرکت داده پردازی فراتک نه تنها به عنوان طراح سایت در شیراز امکان فعالیت دارد بلکه در اقصی نقاط کشور نیز به فعالیت پرداخته و موفق به ارائه خدمات طراحی وب سایت در کلیه شهرهای کشور از جمله شیراز نماید.

نحوه انجام طراحی وب سایت در شیراز

موفقیت شرکت فراتک در ارائه خدمات طراحی سایت شیراز و سایر شهرها در بهینه بودن روال ارائه خدمات طراحی وب و پشتیبانی سایت می باشد که براساس این روال زمانی که از شهری همانند شیراز جهت ارائه خدمات طراحی سایت تماسی با شرکت برقرار می شود ابتدا کارشناسان شرکت، به دریافت خواسته و نیازهای مشتریان پرداخته و سپس براساس خواسته های مطروحه به ارائه مشاوره رایگان در این زمینه می پردازند و بهترین پیشنهاد طراحی سایت را براساس نیاز آن مشتری در شیراز به وی ارائه می دهند. سپس در صورتی که شخص یا شرکت درخواست کننده خدمات طراحی سایت در شیراز تمایل به همکاری با شرکت طراحی سایت فراتک داشته باشد همکاران ما جهت پیگیری سفارش و اعلام قیمت طراحی سایت مشتری شیراز با وی در تماس بوده و نسبت به عقد قرارداد اقدام می نمایند. لازم به ذکر است برای طراحی وب سایت در شیراز لزوما نیازی به حضور شرکت طراح سایت در شیراز نبوده و این خدمات می تواند از راه دور نیز صورت پذیرد. پس از تکمیل روال اداری سفارش، پروژه طراحی وب سایت شیراز وارد مرحله اجرایی شده و شرکت طراح به طراحی تخصصی وب سایت شیراز می پردازد. لازم به ذکر است در زمان انجام این پروژه طراحی وب سایت حرفه ای شیراز ، کلیه مکاتبات و ارتباطات بین شرکت طراحی و مشتری شیراز از طریق پورتال مشتریان فراتک صورت می پذیرد و مشتری طراحی سایت در شیراز در تمام مدت زمان انجام پروژه با شرکت طراحی سایت در ارتباط خواهد بود. لازم به ذکر است با توجه به لزومطراحی سایت حرفه ای شیراز شرکت فراتک بسته به نوع پروژه با استفاده از کلیه استانداردهای روز طراحی وب سایت، اقدام به پیاده سازی و تحویل پروژه طراحی سایت در شهر شیراز می نماید. پس از آماده شدن وب سایت سفارش داده شده و پایان یافتن طراحی حرفه ای وب سایت شیراز ، همکاران ما آموزش نحوه کار با وب سایت با مشتری شیراز در تماس بوده و آموزش های تصویری لازم را ارائه می دهند.

در نهایت نیز شرکت داده پردازی فراتک افتخار دارد به صورت 24 ساعته و از طریق سیستم پورتال مشتریان خود، پشتیبانی کامل از وب سایت طراحی سایت شیراز را انجام دهد.

طراحی سایت در شیراز به عوامل مختلفی وابسته است. بسیاری از مشتریان از شرکت طراح سایت شیراز انتظار دارند در عین حالی که به طراحی تخصصی وب سایت شیراز می پردازند قیمت طراحی سایت شیراز نیز معقول باشد. البته برخی از مشتریان نیز به دنبال طراحی سایت ارزان در شیراز هستند که شرکتهای طراحی سایت در شیراز قاعدتا پیشنهادات مختلف و متفاوتی را بسته به درخواست مشتری طراحی سایت در شهر شیراز می توانند به وی ارائه کنند. در نهایت در صورتی که می خواهید با چند نمونه طراحی سایت در شیراز که توسط شرکت های مختلفی صورت پذیرفته آشنا شوید به معرفی چند نمونه از وب سایت های حرفه ای شیراز می پردازیم: طراحی سایت شیراز shiraz.ir که متعلق به شهرداری شیراز می باشد از جمله نمونه های طراحی سایت در شیراز می باشد که شرکت طراحی سایت شیراز سعی نموده در صفحه اول این سایت، دسترسی بخش های مختلف سازمان را به صورت جداگانه نشان دهد. برای طراحی تخصصی وب سایت شیراز می توان گفت که طراحی وب سایت شهرداری شیراز می تواند نمونه خوبی باشد. قیمت طراحی سایت در شیراز به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمیتوان گفت که این وب سایت از لحاظ قیمت طراحی سایت شیراز در چه حدی است اما با امکانات موجود در آن قاعدتا این وب سایت از جمله نمونه های طراحی سایت ارزان در شیراز نخواهد بود. از دیگر نمونه های طراحی تخصصی وب سایت شیراز می توان به وب سایت دانشگاه شیراز اشاره نمود. در صورتی که بخواهیم قیمت طراحی سایت دانشگاه شیراز را مشخص کنیم این سایت را نیز نمی توان به عنوان یک نمونه طراحی سایت ارزان در شیراز نام برد زیراشرکت طراح سایت در شیراز سعی نموده طراحی سایت حرفه ای در شیراز برای این دانشگاه انجام دهد.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شیراز

: برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در شیراز می توانید نمونه کارهای فروشگاه اینترنتی شرکت فراتک را مشاهده نمائید. در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شیراز شرکت طراحی باید نهایت دقت خود را به عمل آورد، چرا که طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی در شهر شیراز نیازمند این است که طراح سایت شیراز بتواند کلیه نیازهای مشتری را در قالبطراحی تخصصی وب سایت شیراز بگنجاند و مشتری نیز بتواند علیرغم معقول بودن قیمت طراحی سایت در شیراز از اینطراحی سایت فروشگاه اینترنتی شیراز نهایت استفاده را داشته باشد.

طراحی سایت زئوس

شرکت زاوش رایانه آرین با شماره ثبت 321555 در تهران فعالیت خود را از سال1382 در شاخه طراحی و تولید نرم افزار های تحت وب ، برنامه نویسی وب سایت های اینترنتی آغاز کرد و سپس در سال 91 با تغییر کاربری شرکت با نام زئوس رایانه نماد پارس فعالیت و خدمات خود را گسترش داد نمونه کارهای شرکت طراحی سایت زئوس شیراز درزمینه های مراکز تجاری خدماتی ، اداری ، دولتی ،و... می باشد.