طراحی سایت


شرکت داده پردازی فراتک با سابقه فعالیت از سال 1383 در زمینه طراحی وب سایت تاکنون توانسته است به بیش از 750 وب سایت در طراحی سایت خدمات رسانی نماید.

این خدمات که به همراه پشتیبانی طراحی وب سایت ارائه شده محدود به یک ناحیه خاص جغرافیایی خاص نبوده و نه تنها در سایر شهرهای کشور پهناورمان ایران ارائه می شود، بلکه هموطنانمان در سایر کشورهای جهان از جمله افغانستان، کانادا و روسیه نیز از خدمات طراحی سایت فراتک و پشتیبانی وب سایت استفاده می نمایند.اما اگر بخواهیم دلیل موفقیت شرکت فراتک در ارائه خدمات طراحی سایت و پشتیبانی مستمر کلیه مشتریان خود در سایر شهرها را ارزیابی کنیم می توان به روال زیر اشاره نمود که در آن سعی شده از بهینه ترین روند ممکن استفاده شود:

زمانی که برای درخواست مشاوره طراحی وب سایت با شرکت فراتک تماس گرفته می شود مهم نیست که این تماس از کدام شهر کشور و یا کدام محدوده جغرافیایی باشد. تمرکز کارشناسان فروش ما تنها بر روی ارائه مشاوره به بهترین شکل ممکن براساس نیازهای عنوان شده از سوی درخواست کننده طراحی سایت است.

در صورتی که تماس گیرنده بخواهد خدمات طراحی وب سایت خود را به شرکت فراتک بسپارد همکاران ما جهت پیگیری سفارش و انجام سایر مکاتبات اداری با وی در تماس بوده و از طریق خدمات پستی اقدام به عقد قرارداد و تکمیل سفارش طراحی سایت می نمایند. بدیهی است این روال با توجه فعالیت شرکت داده پردازی فراتک تحت نظر سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، صورت می پذیرد.

پس از تکمیل روال اداری سفارش، پروژه طراحی سایت وارد مرحله اجرایی شده و از این پس کلیه مکاتبات با مشتری از طریق سیستم نرم افزاری و پورتال مشتریان شرکت فراتک صورت می پذیرد. بدیهی است بهینگی بسیار بالا در محصولات شرکت فراتک باعث شده در روال تحویل وب سایت، کوچکترین مغایرتی با درخواست مشتری وجود نداشته و وب سایت به صورت تست شده آماده تحویل باشد.

پس از آماده شدن وب سایت سفارش داده شده، همکاران ما در نهایت شکیبایی، اقدام به آموزش تصویری نحوه کار با وب سایت می نمایند که از این بابت کاربر سایت می توانید با کلیه بخش های وب سایت خود آشنا شده و به راحتی آموزش کار با وب سایت خود را فرا گیرد.

و در نهایت شرکت داده پردازی فراتک افتخار دارد به صورت 24 ساعته و از طریق سیستم پورتال مشتریان خود، پشتیبانی کامل از وب سایت مذکور را، فارغ از اینکه مشتری در کدام شهر قرار دهد انجام دهد.

بدین ترتیب در صورتی که شخص، سازمان و یا مجموعه ای نیاز به استفاده از خدمات طراحی سایت فراتک را داشته باشد از هر نقطه کشور و از هر شهری می تواند به راحتی از این خدمات استفاده نموده و تا زمانی که از خدمات شرکت فراتک استفاده می نماید از پشتیبانی این شرکت نیز بهره ببرد.

شرکت داده پردازی فراتک امکان ارائه خدمات طراحی وب سایت در کلیه نقاط کشور را خواهد داشت. برخی از این شهرها و استان ها به تفکیک در زیر لیست شده اند:داده پردازی فراتک داده پردازی فراتک تلفن: +98 51 36097010 ایمیل: info@faratechdp.com آدرس: ایران خراسان رضوی مشهد بلوار استقلال - امامت 17 - پلاک 64 9188619763
نویسنده: